Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Историята на nick-а ми?

GT PoWeR снимка GT PoWeR 06 януари 2005 - 01:33

Аз тая тъпотия я измислих още от времето,когато имах Вектра GT и за първи път видях що е това форум :huh: .Та така се регистрирах в дира и оттам все така пък и не можах да измисля нищо друго :huh:
Отговори

_KID_ снимка _KID_ 06 януари 2005 - 09:58

Моят ник с малка промяна е същия като на icq-то, само че преди време когато се регистрирах във форумите на дир-а вече имаше потребител с такъв ник и затова се появиха двете "_" отстрани. Иначе като цяло дойде от една песен на едно лошо американско момче Kid Rock. Много му се кефех преди и затова си го избрах. Така че както се пее там: "My name is Kiiiiiiiiiiiiiiiiiiid..." ;)
Отговори

Жоро снимка Жоро 06 януари 2005 - 10:54

Еми мен са си ме кръстили почти така т.е. това е на галено името ми... :huh:
Мен винаги си ме е кефело това име а и не си падам по прякори и прочие...
И за това от как си се помня си го използвам навсякъде... :D
Отговори

vectra снимка vectra 07 януари 2005 - 18:05

На мен ника ми идва от колата която карам, а именно вектра... :D
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 09 януари 2005 - 23:26

:huh: Ядосва куките !
;) Никога не си плаща глобите в ТДУ !
:D Изпреварва отдяснo и рядко отляво !
:) Неспазва правилата за движение по пътищата !
:evil: Кара без ГО !
:huh: Шосеен скитник !

:dancin: street_vagabont
Отговори

Гостmirra_* 09 януари 2005 - 23:55

street_vagabont, на Jan 9 2005, 11:26 PM, каза:

...;) Никога не си плаща глобите в ТДУ !...

:huh: Какво е "ТДУ"?
Отговори

gecata снимка gecata 10 януари 2005 - 00:34

Еми моят ник си го имам от доста време(5-6 години).Едно приятелче по-малък от мен започна да ме нарича Геца(от Георги),после бате Геца и от там ми остана Гецата.. :huh: :huh:
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 10 януари 2005 - 22:27

mirra, на Jan 9 2005, 11:55 PM, каза:

street_vagabont, на Jan 9 2005, 11:26 PM, каза:

...;)        Никога не си плаща глобите в ТДУ !...

:huh: Какво е "ТДУ"?

ТДУ - Териториално Данъчно Управление
Нямам глоби от КАТ ...
Отговори

Гостcold_steel_* 10 януари 2005 - 22:38

И моя приакор до голяма степен идва от чат линиата а и съшто от това 4е когато не съм на кеф се държа студено и прибягвам до стомана. :evil:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 11 януари 2005 - 14:04

Ника си го ползвам още от преди 2-3 години от други "разни там форуми" и е няква странна и за мен смесица от любимите ми HOTspur /Tottenham/, родния ми град /BLaGoevgrad/ или от горещото ми сърце и любимата ми България, та мешам си ги кам ми падне ... :lol:
Отговори

manta снимка manta 11 януари 2005 - 14:45

:huh: еми аз отдавна си харесвам модела на ОПЕЛ МАНТА осте на времето биах гледал филма МАНТА,МАНТА и от там лиубовта ми кам тази кола ме4таиа да я притежавам ... може би ниакои ден... ;) ;) ;) :huh:

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  manta3.jpg (17,19K)
    Брой изтегляния: 18
Отговори

Гостmrgandalf_* 13 януари 2005 - 16:59

Още 5 клас един съученик ми подари книгата "Властелинът на пръстените" и от там, но напоследък след филмите стана много популярно
Отговори

Гостshopa_* 14 януари 2005 - 12:55

На мен пък ми викат от малък SHOPA ,когато ходех на гости при баба в Пловдив и така до ден днешен. :huh:
Отговори

ГостMaia_* 14 януари 2005 - 17:45

Привет!
Ми аз се казвам ... е, по-различно, но като се запознавах с Мира тя си беше седнала на ушите и ме прекръсти на Мая :D , та реших тук да й уважа кръщелничеството, пък може и да почерпи , знам ли? :huh: :huh:
Отговори

AstraGSi снимка AstraGSi 14 януари 2005 - 20:28

Maia, на Jan 14 2005, 03:45 PM, каза:

Привет!
Ми аз се казвам ... е, по-различно, но като се запознавах с Мира тя си беше седнала на ушите и ме прекръсти на Мая :D , та реших тук да й уважа кръщелничеството, пък може и да почерпи , знам ли? :huh: :huh:

Добре дошла при нас :)

Еххх... и женското присъствие нараства, което само може да ме радва! :D
Отговори

sheko снимка sheko 14 януари 2005 - 21:56

:huh: Maia доста здраво возило имаш, имам същия японец и за 1 година преживя какво ли не, и нищо (почти) не му се е строшило още
Отговори

Гостcossy_* 15 януари 2005 - 16:10

cossy=cosworth
Имам и други, но тук се подвизавам с това име ;)
Отговори

sheko снимка sheko 16 януари 2005 - 00:57

:huh: :huh: ех да му се невиди точно вчера както го казах че нищо не му се беше трошило... и днеска го извадих малко да го поразтрия японеца и така излетях от един бурдюр че му счупих полуоската... как ме е яд:p :huh: добре че поне не ударих другите автомобили около мене
Внимавайте в тия хлъзготевици хора
П.С ако някой знае къде има японски части тънкач да пише Л.С че тая седмица явно е мой ред да обикалям за части :non: :thu: :huh:
Отговори

fanatic снимка fanatic 19 януари 2005 - 16:23

Моя ник ми го измислиха.Кофти повод ударих се с колата ми преди 8 години имах БМВ 732 с около 150 някаде по албена.Полицая доиде и пита каде е трупа.Не беше смешно ама там казаха че сум бил фанатик и така си остана
Отговори

kaka снимка kaka 09 януари 2006 - 23:42

Я да посъживя тази полезна и позабравена темичка :)
Тъй като напоследък все повече хора ме питат какво означава моя прякор и как точно се чете, чете се Мрънки, и ми го даде мъжа ми, преди изобщо да имаме представа, че ще станем гаджета. Доброто старо време на irc преди 6 и повече години, беше ме хванал в кофти период, в който постоянно за нещо мърморех, та оттам. Тогава ме влечеше да пиша на псевдо кирилица, и затова изглежда толкова странно.

Към модераторите: може би е по-добре темата да е в "Инфо за членовете".
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg