Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

заден десен мигач

kiki снимка kiki 04 ноември 2018 - 19:11

Здравейте,тая вечер сменях крушка на заден десен габарит , след като смених крушката и направих проба за светлини се оказа че е изчезнал заден десен мигач крушката видимо е здрава .Питането ми е има ли предпазител само за заден десен ммигач, понеже утре сутрин ще пътувам за София и ще стана малко по рано да се мъча да оправя светлините , шото сега се стъмни и ще стане някоя поразия, забравих да кажа че като запалих светна и чека но след 5 минуути изгасна.Колата е Вектра Б дизел комби.
Благодаря предварително.
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 04 ноември 2018 - 21:39

Провери много внимателно как и каква точно крушка си сложил. Това е проблема.
Отговори

kiki снимка kiki 04 ноември 2018 - 21:58

крушката си е старата смменях на габарита ,, тая на мигача не я бях пипал до пробата
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 04 ноември 2018 - 22:14

Нали за сменената съм писал! А записаната грешка е за веригата на стоп светлините, защото на габарита си сложил крушка с една светлина вместо с две и пъпката и дава на късо двете клеми. Другия вариант е да си насилил крушката и да си я вкарал наобратно.

Има и вариант крушката на мигачите да е прекъснала от сътресенията докато си работил. Това е вероятно, особено ако е доста стара, а чека да е светнал от нещо друго.
Мнението беше редактирано от tisho.74: 05 ноември 2018 - 09:04
Отговори

kiki снимка kiki 06 ноември 2018 - 20:19

Проблема е решен оказа се лош контакт на захранващата клемма към тялото с крушките, след леко почистване всичко е ОК
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg