Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Софтуер/Кабел за диагностика на опел

Cenarius снимка Cenarius 06 септември 2021 - 12:11

Здравейте колеги. Наскоро си закупих зафира "В" и искам да си закупя софтуер/кабел за диагностика. Разбира се, аз съм супер любител, но например ми се иска да чета записани грешки по колата, да си отключа AUX на радиото, за да му вържа bluetooth и подобни модификации, за които е нужна диагностика.

Към момента кое е нещото, което си заслужава откъм цена-качество? Нямам проблем и да си поръчам от aliexpress и да изчакам доставката.
Отговори

k opel e снимка k opel e 06 септември 2021 - 12:13

От Склад 66.
Отговори

Cenarius снимка Cenarius 06 септември 2021 - 12:46

Благодаря за отговора.

Не го знаех този магазин. В раздел Опел има 4 варианта. https://sklad66.com/cms/opel.html вариращи от 120 до 240лв. Специално този за опел за 120лв (води се Opel OP-COM и това не го знаех) при първо търсене в aliexpress идва за 10 дни от полша на $34. Има и вариант за $74, но доколкото се ориентирам по картинките този за $74 е друг, не като този в склад 66. Има ли нещо генерално различно, че този в склад 66 е на двойна цена? И с какво този от $74 е по-добър?
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 06 септември 2021 - 12:59

Даваме ти проверени неща, с гаранция. Ако искаш си купи от Алито за 20 лева, но няма нищо общо! Използвай търсачката, за да се ориентираш, това са разисквани теми. Също така си попълни автомобил и двигател в профила.
Отговори

Cenarius снимка Cenarius 06 септември 2021 - 13:06

Друго си е да ти отговори, директно продавача :)

Попълних данните, заради проверката за ботовете не се беше update-нало правилно. Вече трябва да се показват адекватно.

Потърсих във форума. Търсих за диагностика, търсих за разлики... Работата ми е свързана с поне 100 търсения на ден в google. За да намериш правилният отговор трябва да знаеш и какво точно да търсиш. Към момента не съм намерил темата, в която се дискутира. Ще я намеря, щом я има ще я намеря. Не че се заяждам, но за 60лв потенциална печалба можеше един линк да се даде ;) Все пак това е форум, вярно частен (може би държан от Склад 66, не знам), но е форум, в който си помагаме. Нямам нищо против да спомогна финансово на колегите, които помагат на мен и други, но все пак да си помагаме преди всичко.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 06 септември 2021 - 13:52

Тук няма продавачи, нито Форумът е на склад 66! Препоръчваме ти го, защото много народ го е тествал, а и много опарени има от боклуците в експреса. И аз си купих за 120 лв, но имам гаранция, продавачът съдейства за всичко и тн.
Мнението беше редактирано от IvailoM: 06 септември 2021 - 13:55
Отговори

ulieliadi снимка ulieliadi 06 септември 2021 - 14:01

Ма ти наистина ли си мислиш, че Иво или който и да било друг, се опитва да ти продаде нещо :kuku:
Казва ти се от къде да купиш, за да не си даваш парите на вятъра. Това ако не е взаимопомощ, не знам!
И е смешно да си потребител от 2009 година, и да не знаеш как да си попълниш профила!
Отговори

Cenarius снимка Cenarius 06 септември 2021 - 14:26

Момчета, празник е, успокойите се малко ;)
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 06 септември 2021 - 14:33

 ulieliadi, на 06 септември 2021 - 14:01, каза:

Ма ти наистина ли си мислиш, че Иво или който и да било друг, се опитва да ти продаде нещо :kuku:
Казва ти се от къде да купиш, за да не си даваш парите на вятъра. Това ако не е взаимопомощ, не знам!
И е смешно да си потребител от 2009 година, и да не знаеш как да си попълниш профила!


Тъжно е...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg