Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Софтуер, pъководства, книги и линкове за Опел

Каталожни данни за Опел

beos снимка beos 10 юни 2007 - 21:26

Eто едно интересно сайтче, което намерих дано да е полезно и някой да се занимава да изтегли всичко от него, че нещо ме съмнява, че скоро може и да го няма ..

LINK
Отговори

lorda снимка lorda 10 юни 2007 - 21:56

Аз не видях нещо кой знае колко интересно ...sales брошурите са тапотия а пък програмките общо взето не видях някав смисъл от тях некви конвертори за гуми и мощност колко кВ на колко коня е :icon_rolleyes:
Отговори

beos снимка beos 10 юни 2007 - 22:23

Принципно не съм конфликтен .. ама ще ти кажа да се вгледаш .. пък както искаш го разбирай ! Ако за теб не е интересно може дори да минеш и без мнение по темата !
Отговори

jorko_83 снимка jorko_83 10 юни 2007 - 22:47

Браво колега,определено ми бе интересно да разгледам и науча малко повече за отделните модели и спецификации на Опелите. :icon_rolleyes:
Отговори

Swing снимка Swing 10 юни 2007 - 22:57

 RemiXman, на Jun 10 2007, 10:56 PM, каза:

Аз не видях нещо кой знае колко интересно ...sales брошурите са тапотия а пък програмките общо взето не видях някав смисъл от тях некви конвертори за гуми и мощност колко кВ на колко коня е :icon_rolleyes:

Приятел, спести ни безценното си мнение кое е тAпотия. За мен пък проспектите представляват интерес, защото обичам да чета и разглеждам такива рекламни материали. Vauxhall Speed Calculator също е много хубава програмка. Въобще, браво и благодаря за темата :opel_forever: За мен беше полезна!
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 11 юни 2007 - 13:10

Поздравления за колегата Беос! Направил си е труда да открие този сайт и ни го е препоръчал. А пък че на някой не му харесва- никой не го кара насила да го разглежда! Жалко само, че няма нищо за Вектра А, но това няма голямо значение.
Отговори

beos снимка beos 11 юни 2007 - 13:18

 zdravkop, на Jun 11 2007, 02:10 PM, каза:

Жалко само, че няма нищо за Вектра А, но това няма голямо значение.


Благодаря за добрите думи .. Респект към човека създал този сайт .. дано някой администратор или модератор от форумът ни има търпението и желанието да попълни колекцията от информация за моделите от тук.

Мисля, че има за Вектра А - просто във Великобритания се продава/произвежда под друго име .. Виж Cavalier или нещо от рода мисля, че беше. ;)
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 11 юни 2007 - 14:53

 beos, на Jun 11 2007, 01:18 PM, каза:

Благодаря за добрите думи .. Респект към човека създал този сайт .. дано някой администратор или модератор от форумът ни има търпението и желанието да попълни колекцията от информация за моделите от тук.

Мисля, че има за Вектра А - просто във Великобритания се продава/произвежда под друго име .. Виж Cavalier или нещо от рода мисля, че беше. ;)

Още един път благодаря!!! :icon_rolleyes: :opel_forever:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg