Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ОПЕЛ СЪБОР "OPC Mania"

Тази тема е заключена

GT 51 снимка GT 51 03 юли 2008 - 20:43

 Moonlord, на Jul 3 2008, 07:52 PM, каза:

И мост има на разположение, аз се натискам да му го подаря, той се дърпа :kuku: :knee:

..ама такъв си е един срамежливко.... :kuku: :kuku: :knee:
Отговори

icko снимка icko 03 юли 2008 - 21:18

Аз да си се изакам по темата със сликовете и накладките..

За накладките ми е се тая ама сликовете мисля че ще са малко неколегиялни...
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 03 юли 2008 - 22:54

Я вижте братята Елини, в Катерини.

http://youtube.com/watch?v=5l5m1_2zEvY
Отговори

GT 51 снимка GT 51 03 юли 2008 - 23:01

 icko, на Jul 3 2008, 10:18 PM, каза:

Аз да си се изакам по темата със сликовете и накладките..

За накладките ми е се тая ама сликовете мисля че ще са малко неколегиялни...

Абе не са много скъпи...па има има и вторя употреба...за едно състезание...спирачките май са по важни...???
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 03 юли 2008 - 23:08

 GT 51, на Jul 4 2008, 12:01 AM, каза:

Абе не са много скъпи...па има има и вторя употреба...за едно състезание...спирачките май са по важни...???

Същото щях да кажа и аз ;) Последния път на пистата именно спирачките ми ме "предадоха" до някаква степен, гумите като позагреят и си хващат екстра :kuku:

Пък и нали е за идеята де, все едно ще се състезават за купата на Монте Карло :kuku:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 03 юли 2008 - 23:25

:kuku: Идеята е да си направим кефа...смятам , че всеки си знае възможностите, но аз лично , ако нямам спирачки не тръгвам.. :kuku:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 03 юли 2008 - 23:41

 GT 51, на Jul 4 2008, 12:25 AM, каза:

:kuku: Идеята е да си направим кефа...смятам , че всеки си знае възможностите, но аз лично , ако нямам спирачки не тръгвам.. :kuku:


Бате аз бензин нямам, па ще тръгна....ти за едни спирачки издребняваш :kuku: а кеф ще има, и смях също...все пак и аз ще участвам... :knee:
Отговори

LL Mito J снимка LL Mito J 04 юли 2008 - 00:29

айде стягаите бегачките малко остана :kuku: аз се опитвам да си запаза номер #22 но колегата "rspv" is not responding
Отговори

Shades снимка Shades 04 юли 2008 - 01:34

 LL Mito J, на Jul 4 2008, 01:29 AM, каза:

айде стягаите бегачките малко остана :kuku: аз се опитвам да си запаза номер #22 но колегата "rspv" is not responding

Май не четеш много редовно? От миналата седмица не се приемат заявки за номера просто защото са отпечатани. Отделно, че №22 отдавна е залепен на колата на колега от Пловдив :kuku:

Аз като гледам колко народ се наточихте за 'талианското и сигурно още колко незнайни драгаджии има, ще киснем до тъмно на пистата :kuku:
Отговори

Иван Шопов снимка Иван Шопов 04 юли 2008 - 08:13

 icko, на Jul 3 2008, 10:18 PM, каза:

Аз да си се изакам по темата със сликовете и накладките..

За накладките ми е се тая ама сликовете мисля че ще са малко неколегиялни...

Тоалетна хартия трябва ли ти?:-)
Ако гледаме под този ъгъл ще е супер неколегиално сериейна Астра да се състезава с "барната". Ами ако единия ет с 98, а другият с 100 октанов бензин? А ако ръждата е олекотила единия, а другия - не? Представяш ли си пък ако на прекия ти съперник и ръцете не са вързани на фльонга?:-)
Стига де - важно е забавлението. Но ако толкова пречи ще си оставя сликовете у дома. И между другото - със серийната кола разликата между нормални гуми и сликове на обиколка ще бъде не повече от 3-4 десети. Най-малкото, защото за достигане на работна температура на сликовете ще са необходими 5-6 обиколки, а никой няма да ти даде да ги въртиш. В този ред на мисли не е сигурно, че със серийните гуми времената няма да са по-добри - затова и не написах тези 3-4 десети в чия полза ще са...:-)
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 04 юли 2008 - 08:16

 Иван Шопов, на Jul 4 2008, 09:13 AM, каза:


Важното е че вчера ми хвърли кадифената ръкавица.. ПРИЕМАМ!!! :kuku: :kuku:
Отговори

fanatic снимка fanatic 04 юли 2008 - 08:18

Намерете ми 6 броя пръчки. Метър или метър и половина. Диаметър около 4-4,5 см. Може вървени или тръба някаква без железна...... за танспарантите....
Отговори

peponio снимка peponio 04 юли 2008 - 08:26

 Иван Шопов, на Jul 4 2008, 09:13 AM, каза:

.....

Аз пък ако успея да дойда ще карам на италиянското само ако се падна с теб :tongue: ама ще си менкаме накладките :kuku:

 fanatic, на Jul 4 2008, 09:18 AM, каза:

Намерете ми 6 броя пръчки. Метър или метър и половина. Диаметър около 4-4,5 см. Може вървени или тръба някаква без железна...... за танспарантите....

имам пръчки от сглобяема шатра ако се сещаш,тънкостенни метални бели на цвят,дължина 1-1.10м и дебели 2.5см,ако стават казвай :kuku:
Отговори

icko снимка icko 04 юли 2008 - 11:18

 Иван Шопов, на Jul 4 2008, 09:13 AM, каза:

Тоалетна хартия трябва ли ти?:-)
Ако гледаме под този ъгъл ще е супер неколегиално сериейна Астра да се състезава с "барната". Ами ако единия ет с 98, а другият с 100 октанов бензин? А ако ръждата е олекотила единия, а другия - не? Представяш ли си пък ако на прекия ти съперник и ръцете не са вързани на фльонга?:-)
Стига де - важно е забавлението. Но ако толкова пречи ще си оставя сликовете у дома. И между другото - със серийната кола разликата между нормални гуми и сликове на обиколка ще бъде не повече от 3-4 десети. Най-малкото, защото за достигане на работна температура на сликовете ще са необходими 5-6 обиколки, а никой няма да ти даде да ги въртиш. В този ред на мисли не е сигурно, че със серийните гуми времената няма да са по-добри - затова и не написах тези 3-4 десети в чия полза ще са...:-)


Мерси за предложението, но предпочитам да си измия дупето...

Аз така или иначе не съм в твоя клас... Просто тези окелотени от ръждата, със 100 октана, барнати хората си ги карат по улиците всеки ден, докато със сликове... :kuku: . Както и да е... Сега като стана въпрос, обаче ще те помоля да си донесеш сликовете за да видим наистина дали има разлика във времената и колко (ако не е проблем да ги мъкнеш 100++ километра само за експеримента де).

Ай със здраве :kuku:

ПП наистина сме там да се забавляваме. Ако хората от твоя си клас нямат против да караш със сликове, не виждам причина да не го направиш. Просто почувствах напън да дрисна :).
Отговори

ickko снимка ickko 04 юли 2008 - 12:41

Абе, момци, вие го обърнахте на състезание...Имам спомен, че в началото на темата се говореше за некъв събор, бири, кебапчета, лафче, снимки, опц-та, малко ташак по пистата, ма явно съм се заблудил :kuku: битката изглежда е на живот и смърт...
И т'ва за сликовете е малко като да се съберем в кв. да поритаме и някой да ти каже "ееее, нямаш право да дойдеш с професионалната адидаска" :kuku:

Представям си ако идем на paintball - сигурно ще има жертви :kuku:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 04 юли 2008 - 12:59

 fanatic, на Jun 12 2008, 04:26 PM, каза:

Софиянци и околието: ТРЪГВАМЕ В 7:15 ч. от Лукойла след караулката на Черната котка (Црна маца). Има карта и повече инфо в темата в подраздел "София".


Да го имате предвид!!!
Отговори

Иван Шопов снимка Иван Шопов 04 юли 2008 - 13:18

 icko, на Jul 4 2008, 12:18 PM, каза:

Мерси за предложението, но предпочитам да си измия дупето...

Аз така или иначе не съм в твоя клас... Просто тези окелотени от ръждата, със 100 октана, барнати хората си ги карат по улиците всеки ден, докато със сликове... :kuku: . Както и да е... Сега като стана въпрос, обаче ще те помоля да си донесеш сликовете за да видим наистина дали има разлика във времената и колко (ако не е проблем да ги мъкнеш 100++ километра само за експеримента де).

Ай със здраве :kuku:

ПП наистина сме там да се забавляваме. Ако хората от твоя си клас нямат против да караш със сликове, не виждам причина да не го направиш. Просто почувствах напън да дрисна :).

Ами да ти кажа честно няма да дойда за да меря пишки с когото и да било.
Причините да се появя са 3:
1. Ако бегачката е готова да тествам какви сме ги свършили.
2. Да се видяя с този онзи и да си разлафим на спокойствие.
3. Кара ми се бре! Ей така да се повозя!
Та ако някой има претенции мога и колата да сменя - давам си серийната Астра със скъпите накладки и сликовете срещу друга серийна, Вектра, Омега, Сенатор, на баба му хвърчилото или каквото има там.:-)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 04 юли 2008 - 13:28

Ооо за Скинатор и аз давам симулатора веднага :kuku: :kuku:

Евала, Ванка, отново добре казано! Кара ни се, лафи ни се... :))))


Дайте да спонсорираме Метъла да извади планината :knee: Аз с удоволствие бих и капнал тунджица да я погледам и да и се порадвам за пореден път :kuku:

ПС. Нямам търпение вече :knee:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 04 юли 2008 - 13:36

А такаааа, група 7 се очертава да е най-интересна и с кой, с Чил и колегатЪ Шльопов :kuku: :kuku:
Отговори

icko снимка icko 04 юли 2008 - 13:43

 Иван Шопов, на Jul 4 2008, 02:18 PM, каза:

Ами да ти кажа честно няма да дойда за да меря пишки с когото и да било.
Причините да се появя са 3:
1. Ако бегачката е готова да тествам какви сме ги свършили.
2. Да се видяя с този онзи и да си разлафим на спокойствие.
3. Кара ми се бре! Ей така да се повозя!
Та ако някой има претенции мога и колата да сменя - давам си серийната Астра със скъпите накладки и сликовете срещу друга серийна, Вектра, Омега, Сенатор, на баба му хвърчилото или каквото има там.:-)


Тва значи ли, че няма да има екперимент :(
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg