Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

Опел Уикенд - 31.03-1.04.2007

Тази тема е заключена « Prev

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 02 април 2007 - 08:40

Иминалия уикенд беше за мен най-силния до сега! То не бяха мероприятия то не беше чудо! Всичко започна още в Събота. Тогава отскочих до Бараково да видя Венци (CorsaGT) какво прави с Корсата. И така двамата откарахме до доста късно. Важното е, че колата работи и работата се отмята непрекъснато.

Ето малко снимки:

Започвам с едно Корсе дето скоро ще придобие съвсем различен вид. Ще го порави един тунинг манияк от Благоевград. Колата е при Венци за малко кърпеж и преработка на окачването.
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Ето и Вектрата вече с 16-ки! :19a:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


И така, следва Неделя - Мотосъбора в Благоевград:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Мотосъбора беше много интересен. Имаше всякакви мотори. Имаше и различни изпълнения майсторски... После имаше и надяждания и т.н. Сега съжалявам, че не снимах на края и някои от най-итересните мотори.

Деня следва с едно масово Опел събиране в Бараково, където кипеше усилен труд! <_<

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Е сега ако някой иска да преброи колко коли имаше на тази малка уличка! :dance: Това не бива сватба да правехме!

Сега, чакам и снимките от вили за да продължи темата и за вечерната среща, имаше много фън и гонки и интриги! Но затова като имам и необходимия снимков материал! :c010:
Отговори

MANEV снимка MANEV 02 април 2007 - 13:36

Много силен уикенд за опел клуб много мероприятия много чудо <_< в неделя свършихме бая работа на бараково ас още немога да си измия рацете от боята :dancin: срещичката на омв беше доста силна после продалжи на терминала с малко гонки и заварши на лукоил на по сандвич :dance:
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 02 април 2007 - 19:10

другата седмица на полигона на Кочериново за малко тренировки ще има и друга бегачка.Уххх вече дойде времето и за тренинг :dance: <_<
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 02 април 2007 - 19:29

Боже господи <_< Какво се е случила на горката Аскона! Ужас! Ще сънувам кошмари! :dance:
Отговори

Vilik снимка Vilik 02 април 2007 - 19:30

Отивам да пия по бира,после обещавам да кача и мойте клипчета и снимчици <_<
Така предполагам е още по-интересно като има очакване :dance:
Отговори

icko снимка icko 02 април 2007 - 19:32

А какво стана с 15-ките от вектрата?
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 02 април 2007 - 19:50

icko, на Apr 2 2007, 07:32 PM, каза:

А какво стана с 15-ките от вектрата?
 

бартер за 16
Отговори

MANEV снимка MANEV 02 април 2007 - 23:34

Вили аиде пусни снимките бе не се скатавай <_< :tongue:
Отговори

Vilik снимка Vilik 03 април 2007 - 01:13

corsaGT, на Apr 2 2007, 08:50 PM, каза:

icko, на Apr 2 2007, 07:32 PM, каза:

А какво стана с 15-ките от вектрата?
 

бартер за 16
 


чaй шъъъ, мно бири станаха ,оставам го за утре ,ше кача накои грешни и после ше ми се смеете .

2:15 <_<
Отговори

Vilik снимка Vilik 03 април 2007 - 19:00

Елее щом и пиян съм почнал да спамя във форума... :dance:

А ето и снимките:

Този път и инструктора беше на линия
Публикувано изображение

А жените как се лепят по тея тигриии ... :19a:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

На Янко новия звер, много 16-ки станаха,скоро може собствен клуб да си направят :c010:
Публикувано изображение


Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение


<_<
Отговори

Ball_buster снимка Ball_buster 04 април 2007 - 00:01

Наистина много добра сбирка се получи тая Неделя... :dance: <_< :c010:
Всичко беше ток и жица... само да помоля, ако може....
Докарайте и някоя Вектра от някъде бре хорааа. Всичко живо с Астри, само двама-трима сме различни :19a:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 04 април 2007 - 07:30

Абе има и вектри но едната не идва поради едни независещи от собственика причина, другата, щото собственика и идва с Фиат да ни дразни и третата идва от дъжт на вятър. Преди време Вектрите бяха повечето. Имаше още две, едната сега е в София, другата в Пловдив <_<

Снимките на Вили са екстра, ма ми се струва, че не си снимал всички коли. И на Янко на колицата треаше повечко снимки. Все пак е нова звезда!
Отговори

kabby снимка kabby 04 април 2007 - 08:12

Scorpion_BV, на Apr 4 2007, 08:30 AM, каза:

Имаше още две, едната сега е в София, другата в Пловдив  <_<


Тая софийската се стяга за един юнски weekend из южна БГ .. хубави басейни има там... ама за сега само планове.

Радвате ме като гледам снимките :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 04 април 2007 - 08:18

Даже една забравихме, тя си е в Блг, ама собственика и е в София...
Отговори

Vilik снимка Vilik 04 април 2007 - 20:51

Scorpion_BV, на Apr 4 2007, 08:30 AM, каза:

Снимките на Вили са екстра, ма ми се струва, че не си снимал всички коли. И на Янко на колицата треаше повечко снимки. Все пак е нова звезда!
 


Аве то бяха повече ама са много размазани и прецених,че няма смисъл да ги качвам ... вечер е много неприатно,айде няма ли да става лято да е светло до 9-10 <_<
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 05 април 2007 - 07:32

Vilik, на Apr 4 2007, 08:51 PM, каза:

Scorpion_BV, на Apr 4 2007, 08:30 AM, каза:


Снимките на Вили са екстра, ма ми се струва, че не си снимал всички коли. И на Янко на колицата треаше повечко снимки. Все пак е нова звезда!
 


Аве то бяха повече ама са много размазани и прецених,че няма смисъл да ги качвам ... вечер е много неприатно,айде няма ли да става лято да е светло до 9-10 <_<
 


Е що аз като снимах нямаше размазани? :b070:
Отговори

Vilik снимка Vilik 05 април 2007 - 09:07

Scorpion_BV, на Apr 5 2007, 08:32 AM, каза:

Е що аз като снимах нямаше размазани?  :b070:
 

Защото колега снимаше в автоматичен режим със светкавица при което цветовете излизат доста грозновати...
Аз пробвам да правя нощни снимки ,при тази настройка блендата се затваря доста по-бавно(не се вклучва светкавица) и нетрябва да има никакво движение на апарата иначе се получава размазване.Решението е или статив или да оставяш апарата на земята.В раце колкото и да се стараш да не мърдаш винаги има размазване. <_<
Отговори

Ball_buster снимка Ball_buster 05 април 2007 - 12:20

Vilik, на Apr 5 2007, 09:07 AM, каза:

Scorpion_BV, на Apr 5 2007, 08:32 AM, каза:

Е що аз като снимах нямаше размазани?  :b070:
 

Защото колега снимаше в автоматичен режим със светкавица при което цветовете излизат доста грозновати...
Аз пробвам да правя нощни снимки ,при тази настройка блендата се затваря доста по-бавно(не се вклучва светкавица) и нетрябва да има никакво движение на апарата иначе се получава размазване.Решението е или статив или да оставяш апарата на земята.В раце колкото и да се стараш да не мърдаш винаги има размазване. <_<
 


На мен съвсем случайно ми се намира под ръка един статив :c010: Като е сгънат може да ми се побере в жабката, но като се разгъне става към 1.60 Мога да го взема след празниците, като се съберем пак.( за 100% нощни снимки) Имам и много здраво фото, ама мемори картата ми е само 16мб и побира едва 20-тина снимки. :19a:

П.С. Как ще прекарате празниците :19a: :dance:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 05 април 2007 - 12:43

Вили според мен се оправдаваш! :dance:

Празниците ще ги прекараме Опелски... Хубаво време, Венци ще тренира с Корсата и в Неделя на ОМВ да се чукаме... <_<
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg