Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Как се казва колата ти?

Moonlord снимка Moonlord 15 януари 2005 - 17:43

баба Кона :lol: :huh:
Отговори

TurboManiak снимка TurboManiak 15 януари 2005 - 20:14

И мойта няма име ама обикновенно и викам колиба или колибри
Отговори

Владо снимка Владо 15 януари 2005 - 20:52

брех сега като се замислих с колко имена се обръщам към любимото возило...ужас! Обикновенно е червената стрида , понякога кошница и талига (отчаян от дупките и това , което ми причиняват КОНИтата ;) ) Отскоро стана и "ДЖесИто" заради кучето , което ми пази гаража - оказа се . че то се казва Джеси ( е няма такова чак съвпадение!!! ) . Иначе ежедневните - Астралата, бегачката и орлица се редуват постоянно. В момента и други ми идват наум , ама те още не са факт , та предпочитам да не ги споделям)))
Отговори

yasmania снимка yasmania 15 януари 2005 - 22:16

Ами, подобно на името на колегата с вектрата- ВЕКТРона, моят опел е РЕКОРДьора!!
Отговори

Vectra_16V снимка Vectra_16V 15 януари 2005 - 23:20

chochko23, на Jan 14 2005, 11:45 PM, каза:

F-15E, на Jan 14 2005, 09:16 PM, каза:

Ами имат нещо общо колите и жените да ти кажа.  :evil:

Да бе об6тото са разходите по тях :lol:

Ако питаш колата и жената за коя отиват повече средства колата, ако можеше щеше да отговори с голяма, широка и мазна усмивка, а жената със звука подобен на кобра заплашваща жертвата си със смърт! :huh: :non: :huh:
Абе съотношението е 10:1 в полза на колата, ама докога ли? :huh:
A що се отнася до името на колата, то се изразява с звучното и народно "Дзверо" :huh:
Отговори

_KID_ снимка _KID_ 17 януари 2005 - 10:44

Мойта се подвизава като каруцата, жената и вика умалително каручка, но аз от вчера след като карах една тигра смятам че каруца е напълно незаслужено и трябва да се смени на файтона :) Без лоши чувства към колегите, които карат Тигра , но това друса повече и от астрата.
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 18 януари 2005 - 08:35

хех мойта се обръща на "баба каравана", знам ли що ... :huh:
Отговори

Гостcorsa_82hp_* 22 януари 2005 - 14:29

Лелее хора, дайте малко повече уважение към колите си кви са тия каруци и кошници, иначе на корсата на галено Марийка.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 22 януари 2005 - 14:32

Сега се сещам, че като стане нещо на въпрос и е лигня обстановката и викам "синята стрела" доста е хиперболизирано обаче :lol:
Отговори

ГостVECTRA_BiTURBO_* 22 януари 2005 - 20:20

Ми много хора на моита и викат Баба Вехта незнаино що (маи е щото не може да откине :huh: )
Отговори

Гостcossy_* 22 януари 2005 - 23:47

Странно, но след като писах по темата и взеха, че ми кръстиха колата :huh: Вече и викат "Татко Гъси", защото е зелен металик и защото в задницата приличала на патка/паток... Е не ги разбирам ама кво да направя :huh:
Отговори

ionov снимка ionov 03 февруари 2005 - 13:47

Аз на мойта и викам по принцип бегачката а на вектрата на наще и викам Виктория :D
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 05 март 2005 - 23:19

моята лична астра и казвам дуска или муци на галено иначе чат пат и астроген но най-любимото ми е понеже колата е дар за сватбата ми да и казвам Опел Зестра ;) :thu: :D :thu:

служебно имаме една омега на която и викаме кораба или баба тонка, имахме и кадетче ма на него му викахме само орела :thu:
Отговори

PB7077XM снимка PB7077XM 05 март 2005 - 23:25

аз на мойта и викам ТАЛИГАТА та сигурно затова все нещо и се чупи та скоро ще трябва да и измисля ново име че мм :thu:
Отговори

RaYaN снимка RaYaN 05 март 2005 - 23:37

PB7077XM, на Mar 5 2005, 11:25 PM, каза:

аз на мойта и викам ТАЛИГАТА та сигурно затова все нещо и се чупи та скоро ще трябва да и измисля ново име че мм :thu:

Мойта се казва трошчицата :lol: :rf: :rf:
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 06 март 2005 - 13:49

Моята си е - Камбина. :lol:
Много си я муцкам. :thu:
Отговори

VLADOGSI16V снимка VLADOGSI16V 07 март 2005 - 11:37

Karaibrahim, на Jan 14 2005, 06:50 PM, каза:

Джесика, запознайте се!  :thu:

Колега, те са адашки с мойта бе :p :p
От време на време и викам КУРНИК, но само на майтап разбира се <_< :p
Отговори

ГостDochevski_* 07 март 2005 - 11:44

Аз и викам Green Beast или сакратено GB,а като се лигавим повече с приятелите и викаме GB 1300 LS.Колата е зелен металик и затва е Green,а 1300 LS идва от модела й,но не се бъркайте с Mercedes SL.ХЕХЕХЕ
Отговори

ГостLexus_* 07 март 2005 - 12:26

Moята е NoName но приятелите ми и викат ОТКАЧЕНАТА или НЕРЕДОВНАТА защото мачкам наред в моя клас и те се изумяват как това грозно сток опелче върви толкова ;)
Отговори

Filev снимка Filev 07 март 2005 - 12:58

кочинката или астора
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg