Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Снимки/Видео от ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

Тази тема е заключена

Racer_ снимка Racer_ 08 юли 2009 - 14:22

 Maiky, на 07 Jul 2009, 10:08 PM, каза:

Хм, Вал, ела да се пуснеп с мен, аз и 1,8 нямам, ще ме биеш и ше ти дам купата Загорка! Правилата са си правила, какво да направим............


Да не излезе, че съм карал за наградата.Това си беше в кръга на шегата.Аз си излязох на пистата да се забавлявам, което и направих, пък ако ще и срещу 500 коня да карам пак ще изляза.Просто така се поизгуби интригата за публиката и трябваше да показвам класа. :blink: Правилата са правила, но кой ги създава?Какво значи, че няма да сме по правилата?!Нали си е наш Опел събор.Времената се замерват, който го интересува си знае лаптайма.Мен би ми било много интересно да разбера какви времена дадох, както и тези на Кадета.Ако класовете са до 115 (NE-тата, по-малките двигатели и дизелите), до 150 (Хе-тата) и над 150 ще е много по-разумно според мен.

P.S:A ти с мен не можеш да се пуснеш, защото не можеш да я спреш на чертата с тоя бас в багажника!Много ще подскача :mhihi:


 Petio, на 08 Jul 2009, 07:55 AM, каза:

За тази цел прелага за догодина много сериозно да се помисли и за нас нафтаджийте, и аз имах желание да се пусна най малкото като видях колегата с дизеловата вектра но как да се пусна като знам че ще бъда смачкан от някое ц20лет


Колега, много малко хора отидоха да карат там за победата.Удоволствието да караш колата си по писта поне за мен е огромно.Дали ще биеш или ще паднеш в конкретният случай няма голямо значение, но се губи интригата в самата гонка.Никога не съм и няма да си позволя да карам по улиците така, затова и не бих пропуснал възможност да стъпя на пистата.Беше много весело да чувам от всички страни някакви изкорани мнения... Каква била тая Вектра дето ще се пуска с Кадета и т.н. Хората си помислиха, че е някакъв звяр. :mhihi: В крайна сметка останаха малко разочаровани според мен, че си беше само стотина коня... Седващата година ако са така класовете пак ще се пусна, но ето че има и други, които смятат, че е малко недоизмислено.Все пак е Опел събор, а не националния пистов шампионат.(Не, че и там не бих се пуснал) :blink:


П.С:Някву такоа якууу.

Публикувано изображение
Отговори

Жоро снимка Жоро 08 юли 2009 - 14:44

 Vinchenzo, на 07 Jul 2009, 10:47 PM, каза:

... имам си и спомен за цял живот.

И аз :mhihi:
Публикувано изображение
Отговори

Vinchenzo снимка Vinchenzo 08 юли 2009 - 14:57

В неделя ли е било майсторското? В събота не я видях твойта астра на пистата :mhihi:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 08 юли 2009 - 15:01

Аз чак сега си идвам от събора :mhihi: и съм изгорял и по ушите :mhihi:


Снимки нямам имам само спомени :blink:
Отговори

icko снимка icko 08 юли 2009 - 18:45

 Racer_, на 08 Jul 2009, 03:22 PM, каза:

....

П.С:Някву такоа якууу.

Публикувано изображение


И аз искам такава снимкааа :mhihi: :mhihi:
Отговори

indianeca1983 снимка indianeca1983 08 юли 2009 - 20:33

Колеги може ли да дадете някакви времена от Италианското,че не си знам времето,а и доста от другите участници във състезанието.Поздрави на всички...
Отговори

Жоро снимка Жоро 08 юли 2009 - 22:17

 Vinchenzo, на 08 Jul 2009, 03:57 PM, каза:

В неделя ли е било майсторското? В събота не я видях твойта астра на пистата :flag:

Дам в неделя сутринта...
Отговори

vforvrej снимка vforvrej 09 юли 2009 - 06:01

да добре сте се представили със снимките!
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 09 юли 2009 - 14:27

току що излъчиха репортажа :flag:
някой записа ли го :flag:
Отговори

TONY.G.A снимка TONY.G.A 09 юли 2009 - 14:28

скоро сигорно ще го качат в vbox7 :flag: :flag:
Отговори

valio_78 снимка valio_78 09 юли 2009 - 14:29

 Божката, на 09 Jul 2009, 03:27 PM, каза:

току що излъчиха репортажа :flag:
някой записа ли го :flag:

Ти видя ли се :knee:
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 09 юли 2009 - 14:30

даааа най дебелия пред халето :flag:
Отговори

R_IVANOV снимка R_IVANOV 09 юли 2009 - 20:58

и аз сто пъти питах за времената ама никой не се сеща да ги сложи
Отговори

indianeca1983 снимка indianeca1983 09 юли 2009 - 21:04

 R_IVANOV, на 09 Jul 2009, 09:58 PM, каза:

и аз сто пъти питах за времената ама никой не се сеща да ги сложи

Има нещо вярно колега... :flag: май ще си питаме само. :flag:

Скоро ще кача и ас снимките.
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 09 юли 2009 - 21:09

Това сме ние :flag:
Прикачен файл  DSC01767.JPG (3,03MB)
Брой изтегляния: 157


П.С Знаем че искате времената и ще ги качим, не е нужно да се повтаря през 2 мнения :flag:
Времената са на екселски файл и са по номера на транспондери.... няма имена на автомобили или пилоти.. и няма да може да разберете нищо без да знаете номера на кой транспондер на коя колата е бил в коя гонка!
Отговори

Petio снимка Petio 09 юли 2009 - 23:50

Репортажа някой записал ли го е и ако да каде може да го видим ако е качен в нета някаде
Отговори

VeCtoTch0o снимка VeCtoTch0o 10 юли 2009 - 02:12

Какво да кажа, освен ЕВАЛА на хората които са направили това прекрасно мироприятие!!! Пожелавам им още такива сбирки, много съжелявам, че пропуснах събора но чакам дете всеки момент и нямаше как да присъствам! УСПЕХ на колегата от пловдив със ремонта! станалото станало ламарините се изправят! браво и на малката група от Варна (калибрата ВЛАДИСЛАВОВО МАНИАКС ми стопли душата) надявам се догодина да сме повечко хора и, поне още 5 коли от мене :) :knee: :flag: :flag:
Отговори

Globe снимка Globe 10 юли 2009 - 05:47

 Petio, на 10 Jul 2009, 12:50 AM, каза:

Репортажа някой записал ли го е и ако да каде може да го видим ако е качен в нета някаде

за репортажа погледни в спам темата.. Фанатик беше пуснал линк вчера към репортажа ;)
Отговори

Жоро снимка Жоро 10 юли 2009 - 07:33

 Globe, на 10 Jul 2009, 06:47 AM, каза:

за репортажа погледни в спам темата.. Фанатик беше пуснал линк вчера към репортажа ;)

Тя е 100 страници, що някой не я метне тук?
Отговори

Рошко снимка Рошко 10 юли 2009 - 07:41

 Жоро, на 10 Jul 2009, 08:33 AM, каза:

Тя е 100 страници, що някой не я метне тук?

E и 200 да е... Репортажът е излъчен вчера в 15 часа, значи няма как да се е появил в СПАМ-а по-рано... Само да беше прегледал мненията на fanatic от вчера в темата след 15 часа и щеше да го намериш.... А ако беше написал и думичката "репортаж" в търсачката, съм абсолютно уверен, че щеше да се случи някакво "О, чуууудо!" :flag:

Репортажът!
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg