Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ловеч

Драг и Донът шоу писта дойренци

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 09 юни 2009 - 08:00

Колеги каня ви на едно импровизирано драг състезание на пистата в село Дойренци голяма част от вас са идвали там други не са , но не пречи да направят сефтето Пистата се намира на 20 КМ от Ловеч с дължина 470 метра и ширина 20 метра колегите от БМВ форума са организатори но не им пречи да има представители и на други марки
дата 13.06.2009г начален час е 19:00 на пистата вход свободен :newsm05_41:
ето и линк към темата в БМВ-форума
Tema
ако има въпроси моя телефон 0896076772 - Румен
състезанието ще се проведе само при сухо време
Мнението беше редактирано от FBI-Rumen: 09 юни 2009 - 12:23
Отговори

dera снимка dera 13 юни 2009 - 20:34

Ахаааааааа ти затова ли избяга от Баховица, що не каза по-рано. Ако има пак да се обадиш че за днес е късно вече :clap:
Мнението беше редактирано от dera: 13 юни 2009 - 20:34
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 14 юни 2009 - 15:15

 dera, на 13 Jun 2009, 08:34 PM, каза:

Ахаааааааа ти затова ли избяга от Баховица, що не каза по-рано. Ако има пак да се обадиш че за днес е късно вече :clap:


кога съм избягал ?
а темата съм я пуснал преди няколко дена, но никой не казва нищо .
за тази седмица май началния час и мястото ще са същите.
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 17 юни 2009 - 21:00

румка това в сьбота ли се провейда ако е така да се разберем нешто да ме водиш че незнам каде е
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 20 юни 2009 - 08:04

Веси другата седмица (Петък 26.06.2009г. от 19:00 часа) пак ще се проведе на пистата в с. Дойренци мероприятието миналата седмица беше доста добре много стартове, много дрифтове абе яко беше близо два часа глямо шоу.
Ако си навит да дойдеш ще се чуем сряда четвъртък да се разберем може и другите да ги викнеш (Бобъра , Ники )
Отговори

dido_co снимка dido_co 22 юни 2009 - 16:15

 FBI-Rumen, на 20 Jun 2009, 09:04 AM, каза:

Веси другата седмица (Петък 26.06.2009г. от 19:00 часа) пак ще се проведе на пистата в с. Дойренци мероприятието миналата седмица беше доста добре много стартове, много дрифтове абе яко беше близо два часа глямо шоу.
Ако си навит да дойдеш ще се чуем сряда четвъртък да се разберем може и другите да ги викнеш (Бобъра , Ники )



качвай снимки румене да видим за кво иде реч :icon_razz2:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 22 юни 2009 - 17:33

румка няма да мога в петък на работа съм и щe бъда изморен няма ли начин да го пражат в сабота?
Отговори

_shady снимка _shady 22 юни 2009 - 21:13

Здрасте Румка,
чак при мен (далечен Люлин) долитат слухове за едно бързо ловешко момче с астра...
гледам зяпам за клипове тук таме ама не слагаш.айде тури във вбокс-а нещо да стопли
опелското сърце.бмв-та ,мв-та няма такива филми.аиде сложи нещо като за приятел ;) :mhihi: <_<
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 25 юни 2009 - 14:52

 _shady, на 22 Jun 2009, 09:13 PM, каза:

Здрасте Румка,
чак при мен (далечен Люлин) долитат слухове за едно бързо ловешко момче с астра...
гледам зяпам за клипове тук таме ама не слагаш.айде тури във вбокс-а нещо да стопли
опелското сърце.бмв-та ,мв-та няма такива филми.аиде сложи нещо като за приятел ;) :doh: :doh:


Клипове има много <_< ама по добре да ти ги кача на диск ;) не ми се занимава да качвам:П
А ти откаде си разбрал чак в далечен люлин :mhihi:
Отговори

_shady снимка _shady 26 юни 2009 - 10:50

 FBI-Rumen, на 25 Jun 2009, 02:52 PM, каза:

Клипове има много :doh: ама по добре да ти ги кача на диск ;) не ми се занимава да качвам:П
А ти откаде си разбрал чак в далечен люлин <_<

АА ловешката астра е известна чак тук-агенти има мнооого :doh: :mhihi:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 26 юни 2009 - 17:30

румка надяжам се 4е няма да ми откажиш един старт на 400м да ти се похвала имам победи над бобара ве4е на лукоила :doh:
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 29 юни 2009 - 09:39

ЕХЕХХЕХЕХЕ на теб никога няма да откажа Браво, че си го издухал нещо да не си пипал :П
Веси я кажи имате едно Браво HGT цвят черен мат със сликове абе не е лошо как се представя по плевен , че тук идва на дойренци тоя петък и се пуснахме и само до първа беше пред мен после лошо го наказах
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 29 юни 2009 - 10:12

Цитат

румка надяжам се 4е няма да ми откажиш един старт на 400м да ти се похвала имам победи над бобара ве4е на лукоила :doh:


Весо бъди честен до край :doh: Бобара е с доста поизпечени от стартове гуми
и на Лукойл не може да тръгне :doh:
ти защо му отказа за Долна на пистата :doh:
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 29 юни 2009 - 10:21

 Божката, на 29 Jun 2009, 10:12 AM, каза:

Весо бъди честен до край :doh: Бобара е с доста поизпечени от стартове гуми
и на Лукойл не може да тръгне :doh:
ти защо му отказа за Долна на пистата :doh:

На крива ракета космоса и пречи гуми нямал ми да си сложи :doh:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 29 юни 2009 - 17:29

румка за бравото много ло6о го наказах и аз малко ме прецакаха на старта ама го настигнах о6те на 1 така 4е слика не му помогна ина4е е готино а по вапроса за бобара бо6ко да му купа гуми те само с тожа се оправдажат и 4е асвалта на лукоила е гладак както е за тях така и за мен и като му варви колата 6то не ме настигна ми се отказа много добре знае 4е си4ки стокови плевен4анки варвят на кантар па да те светна аз
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 30 юни 2009 - 08:03

Цитат

румка за бравото много ло6о го наказах и аз малко ме прецакаха на старта ама го настигнах о6те на 1 така 4е слика не му помогна ина4е е готино а по вапроса за бобара бо6ко да му купа гуми те само с тожа се оправдажат и 4е асвалта на лукоила е гладак както е за тях така и за мен и като му варви колата 6то не ме настигна ми се отказа много добре знае 4е си4ки стокови плевен4анки варвят на кантар па да те светна аз


ти гумите остави на нас!
малииии кат чете некой ко пишеш ша помисли че си най големия рацер в Плевен :doh:
няма лошо да биеш някой просто си затвърди победата не отказвай 2ри старт
познавам те от преди да познавам Бобара за теб ще викам но бъди мъж :doh:
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 30 юни 2009 - 08:27

Стига сте спорили на пистата най добре се вижда ...................................

Този петък (03.06.09) пак ще има гонки на Дойренци стига времето да позволява начален час 19:00 в БМВ форума са обещали масово участие от Плевенска страна така, че който иска да заповяда да гледа да се пуска да си дрифти :doh:
Пояснение за тези които незнаят пътя до пистата тръгване от лукойла до механото в 18:30 :doh: :doh: :doh:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 30 юни 2009 - 17:19

сртартоже 6те има кадето иска на касо мога да го пусна и с една кола ако иска на лук оил.но тои 6те иска на максимална за6тото си мисли 4е колата 6те му варви пове4е но деиствително не е така си4ки варвят на кантар на максимална говора за стокови
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 30 юни 2009 - 17:43

И аз съм сток :doh: искам и аз стартове :doh:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 30 юни 2009 - 17:56

румка 6те ьоди6 ли на сабора и си вклу4и скаипа
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg