Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

13.12. - Еко

Тази тема е заключена

bugatti снимка bugatti 14 декември 2006 - 00:23

Мдам и аз наминах за кратко обаче :(
Отговори

vectra снимка vectra 14 декември 2006 - 00:28

Егати кой кара сенатора бре?Аз пак тъпака изпуснах!тъпа работа
Отговори

Vassil снимка Vassil 14 декември 2006 - 00:31

Мдааа, мноу яка беше срещичката, която започна доста рано за някой. Поне имаше кфо да гледаме, докато чакаме тълпата. Понасъбра се доста народ след това, лафчетата тръгнаха, а и Зоро ме светна на една система, дет я мислех цела седмица. Мноу бонбони имаше, но не бяха достатъчно за да дигнем и Мишо от тях. Ооооо и разкарах джантетата от банята най-накрая. Няколко нови членове, с които ми беше приятно да се запозная и така :b070:

Да се нетроши Кадетора :19a:
Публикувано изображение

Публикувано изображение


Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение


Кали Акулска :19a:
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Преродената :19a:
Публикувано изображение


Публикувано изображение

Публикувано изображение


Бай Ви Митьо и Тазманийския :19a:
Публикувано изображение


To Be Continued :19a:
Отговори

Taz снимка Taz 14 декември 2006 - 00:36

Да... аз доста работи понаучих тази вечер :19a:
Браво и на новите колеги :19a: :19a: Почерпиха за добре дошли, други пък за нови придобивки... само Мишо позакъсня малко, обаче имаше едно запазено бонбонче :19a:
Отговори

Taz снимка Taz 14 декември 2006 - 00:43

Ndoe, братле, ти к'во правиш с тези джанти бе... забравих да те питам одеве :) Да не притежаваш някоя друга от акциите на OZ :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 14 декември 2006 - 00:45

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение


Синята Душица :19a:
Публикувано изображение


И Другата "Нежна" Душица :19a:
Публикувано изображение


:19a:
Публикувано изображение
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 декември 2006 - 00:50

Оооо последната си я слагам на десктопа :19a: :19a: Аз... сори на всички, на които дори и здрасти не казах... много бързах, дойдох, напазарувах, взех и си тръгнах :19a: Неделя ще дойда за повечко време :19a:

И в тоя ред на мисли... тоя Васко е станал профи в снимките :19a: Кви ъгли вкарва само :19a:

ПС. Куриерска служба В&В =) Коректни, точни, бързи :19a: Услуги от кола до кола :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 14 декември 2006 - 00:55

Taz, на Dec 14 2006, 01:43 AM, каза:

Ndoe, братле, ти к'во правиш с тези джанти бе... забравих да те питам одеве :) Да не притежаваш някоя друга от акциите на OZ  :19a:
Тц, те притежават от мойте :19a:

Moonlord, на Dec 14 2006, 01:50 AM, каза:

Аз... сори на всички, на които дори и здрасти не казах... много бързах, дойдох, напазарувах, взех и си тръгнах.........
Кво се прайш е Киселяк :19a:

И кво, мен ме нема на ни една снимка а :19a:
Отговори

vectra снимка vectra 14 декември 2006 - 00:56

Moonlord, на Dec 14 2006, 01:50 AM, каза:

Оооо последната си я слагам на десктопа  :19a:  :19a: Аз... сори на всички, на които дори и здрасти не казах... много бързах, дойдох, напазарувах, взех и си тръгнах  :19a: Неделя ще дойда за повечко време  :19a:

И в тоя ред на мисли... тоя Васко е станал профи в снимките  :19a: Кви ъгли вкарва само  :19a:

ПС. Куриерска служба В&В =) Коректни, точни, бързи  :19a: Услуги от кола до кола  :19a:
 



Пацолине като те знам теб...може би ще си помислиш за опел срещата в неделя ама не и да минеш :19a:
Отговори

sv_tzvetkov снимка sv_tzvetkov 14 декември 2006 - 00:58

Добра беше срещицата за пореден път... Аз пристигам и му изгледах задния номер на fanatic и просто не се сдържах да му се раззвъня и да го върна за втори дубъл :19a:
Дано някой колега не го е отнесъл, че имаше бая солидно присъствие от към бюстители на закона на булеварда...
Айде в Неделя пак...
:19a: :19a:
Отговори

iavor снимка iavor 14 декември 2006 - 01:00

Ама д дойдеш наистина ей :) ...

Васе чул те господ :19a: ...много яки снимки си направил,поздравления.Само,че съм много компроментиранс тая шапка :19a: :19a: .

Спешъл тенкс ту kaka за кръгчето със сенатора.Направо ме накефи машината,как дърпа само и как вози не е истина....един път просто.

Иначе срещичката ползотворна,весела....абе всичко както винаги :19a:


Бугати организира набързо пореднта екскурзийка на туринг маняците...естествено отново в дъното за пътуването на останалите стои Митко Метана :19a: ....ей измъчихте човека бе хайлази :19a: :19a:


Надявам се за следващата среща да съм на линия с правилното првозно средство,а не както казва БЛЕЙД с Пеш Класата :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 14 декември 2006 - 01:08

Къде и с Кой ще се пътува викаш :19a:
Отговори

kaka снимка kaka 14 декември 2006 - 01:10

Ndoe, на Dec 14 2006, 01:08 AM, каза:

Къде и с Кой ще се пътува викаш  :19a:
 

Как с кой!? С туристическо дружество Опел Клуб България :19a:
Отговори

bugatti снимка bugatti 14 декември 2006 - 01:26

За който не е разбрал и по точно не е чул......в събота сме на плевен който иска може да се присъедини само че има една малка подробност трябва да организира транспорта си защото във вектрата няма свободни места......хотели и тн решаваме на място там няма резервации да знаете тръгваме ей така на късмет за да ни е по интересно.

П.П за организирания транспорт се обръщайте към Митко МЕТАНА :19a:
П.П2 Абе а къде беше Ванката.....нали тази сряда щеше да мине?
Отговори

iavor снимка iavor 14 декември 2006 - 01:36

bugatti, на Dec 14 2006, 01:26 AM, каза:

За който не е разбрал и по точно не е чул......в събота сме на плевен който иска може да се присъедини само че има една малка подробност трябва да организира транспорта си защото във вектрата няма свободни места......хотели и тн решаваме на място там няма резервации да знаете тръгваме ей така на късмет за да ни е по интересно.

П.П за организирания транспорт се обръщайте към Митко МЕТАНА  :19a:
П.П2 Абе а къде беше Ванката.....нали тази сряда щеше да мине?
 

...попаднал е в задръстване на Шанс Елизе :19a: .Ванката е във Франция Жоре :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 14 декември 2006 - 01:37

За Плевен незнам, ама ако се ходи там ми кажете да знам кво да правя и говоря. Най-вече за Митака се отнася, щото днес с друго впечатление останах от него ;)
Ванката си идва на 23 :19a:
Отговори

bugatti снимка bugatti 14 декември 2006 - 01:39

Ми аз лично ще съм там...... Митака каза ще обсъди със половинката си въпроса и утре ще каже със сигурност....но аз си мисля че той е достатъчно разумен човек за дойде и да се позабавляваме, колко му е его Плевен на 170км

П.П Ако Митето се навие скачайте в комбито колкото може и тръгваме :19a:
Отговори

AstraGSi снимка AstraGSi 14 декември 2006 - 02:13

Аз ф ниделя ши додим с Астрътъ :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 14 декември 2006 - 05:00

Дофиди Пижоту дъ гу пунацепим :19a:
Отговори

kaka снимка kaka 14 декември 2006 - 09:13

Публикувано изображение

Все по-често наблюдавана е тая костюмирана гледка по срещите на :eko: в сряда :19a:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg