Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

09.09.2007г.

Тази тема е заключена

Rosi снимка Rosi 10 септември 2007 - 16:58

Тук не са всичките колите, след това дойдоха и още
Отговори

maistorabg снимка maistorabg 10 септември 2007 - 17:03

Бравос,много яка среща :thu:
Само не видях представител от рицарството на кадетите :icon_wink:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 10 септември 2007 - 17:17

Страшни са снимчиците! Браво!
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 10 септември 2007 - 18:22

[/quote]ами нещо такова се получи :( нямаше никой познат освен Миро /instaliro/ и той бързаше да си ходи и ми беше неудобно да се натреса сам. Може би следващия път :)
[/quote]

другия път като дойдеш ако пак избягаш ще те настигнем и върнем насила :thu:
Роси относно снимките :icon_wink:
Отговори

666 снимка 666 10 септември 2007 - 20:31

Браво, браво, евала за снимчиците! Другия път и аз ще взема фотото и ще има да се щракамеее! :icon_wink:

п.с.: Росии, ела другия път с Корселиндата да се дърпаме около мивката! :thu: :thu: :3: :tongue: :drinkin2: :thu:
Отговори

rydeordie снимка rydeordie 10 септември 2007 - 22:44

Росито е номер 1 :thu: Най-накрая жена фен на истинската марка :love_o
Но мисля ,че е крайно време да изоставим колите някоя вечер и да се направим на мики мауси :bandito: :3: :drinkin2: :icon_wink: :thu: :thu:
Отговори

Myyy снимка Myyy 10 септември 2007 - 22:45

 666, на Sep 10 2007, 08:31 PM, каза:

Браво, браво, евала за снимчиците! Другия път и аз ще взема фотото и ще има да се щракамеее! :thu:

п.с.: Росии, ела другия път с Корселиндата да се дърпаме около мивката! :drinkin2: :icon_wink: :thu: :tongue: :3: :thu:

Вземете си и въже за дърпането, че моето за кой по напред :thu:

Респект за фотографите. Отлично се справяте и мисля да ви издигнем в официални фотографи на плевенската секция на Опел клуб БГ
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 11 септември 2007 - 17:16

 rydeordie, на Sep 10 2007, 11:44 PM, каза:

Росито е номер 1 :icon_wink: Най-накрая жена фен на истинската марка :love_o
Но мисля ,че е крайно време да изоставим колите някоя вечер и да се направим на мики мауси :bandito: :thu: :thu: :drinkin2: :3: :thu:

Напълно споделям всичко казано от теб- и за якото пийване, и за Росито!
Отговори

Dead Fox снимка Dead Fox 11 септември 2007 - 23:47

 rydeordie, на Sep 10 2007, 11:44 PM, каза:

Росито е номер 1 :thu: Най-накрая жена фен на истинската марка :love_o
Но мисля ,че е крайно време да изоставим колите някоя вечер и да се направим на мики мауси :bandito: :icon_wink: :3: :drinkin2: :thu: :thu:

Да наистина Роси е номер едно дори повече ! А за Мики Маус идеята не е лоша само трябва да е някоя
Събота например, за да мога и аз да дойда.
П.П. искам да благодаря на всички за гостоприемството, срещата в неделя беше много добра, направо ме шашнахте откъм посещаемост, само да се намерят оше колеги или колежки, за да попълните липсващите модели :)
Също така големи благодарности на колегата radok който веднага се притече на помощ въпреки, че нямаше нужда. :thu:
Отговори

Rosi снимка Rosi 12 септември 2007 - 12:30

Мом4ета стига сте ми вдигали акциите , 4е ще литна в небето. Та сега кажете ще ходим ли някъде на по :icon_wink: някоя ве4ер
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 12 септември 2007 - 12:38

Ами може да измислим нещо, а ти какво направи с подрписите?
Отговори

Rosi снимка Rosi 12 септември 2007 - 13:08

Тези дни ме сбъркват от работа и затова нямам време за подписите, но ще направя няколко варианта до неделя.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 12 септември 2007 - 16:38

Роси, кажи на тоя твоя шеф да не те затрухва с толкова много работа, че какво ще правим после, ако се преумориш и ти се случи нещо неприятно? Кажи му, че от Опел клуба искаме да не те товари с толкова много работа. :icon_wink:
Отговори

Rosi снимка Rosi 12 септември 2007 - 16:43

 zdravkop, на Sep 12 2007, 05:38 PM, каза:

Роси, кажи на тоя твоя шеф да не те затрухва с толкова много работа, че какво ще правим после, ако се преумориш и ти се случи нещо неприятно? Кажи му, че от Опел клуба искаме да не те товари с толкова много работа. :thu:

За съжаление те са двама, докато се разбера с единия идва другия :icon_wink:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 12 септември 2007 - 16:49

Все единия е по- главен. А ако са съдружници и са с равни правомощия, излъжи единия, че другиятака е казал, а на другия кажи същото и ........... готово! :icon_wink:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 12 септември 2007 - 20:28

 zdravkop, на Sep 12 2007, 05:49 PM, каза:

Все единия е по- главен. А ако са съдружници и са с равни правомощия, излъжи единия, че другиятака е казал, а на другия кажи същото и ........... готово! :icon_wink:


интригант :thu:
Отговори

Myyy снимка Myyy 12 септември 2007 - 20:40

Лесно му е на държавно, ама я да пита нас с лошите шефове :icon_wink:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 12 септември 2007 - 21:34

 cecko_pleven, на Sep 12 2007, 09:28 PM, каза:

интригант :thu:

Такъв съм си по природа. :thu:

 Myyy, на Sep 12 2007, 09:40 PM, каза:

Лесно му е на държавно, ама я да пита нас с лошите шефове :3:

Е, Галине, и аз имам лоши шефове, нищо че съм на държавно, и нищо, че са жени........... Аз съм черната овца и съм им трън в очите, пък и в гъза! :icon_wink:
Отговори

666 снимка 666 13 септември 2007 - 20:03

 Rosi, на Sep 12 2007, 05:43 PM, каза:

 zdravkop, на Sep 12 2007, 05:38 PM, каза:

Роси, кажи на тоя твоя шеф да не те затрухва с толкова много работа, че какво ще правим после, ако се преумориш и ти се случи нещо неприятно? Кажи му, че от Опел клуба искаме да не те товари с толкова много работа. :knee:

За съжаление те са двама, докато се разбера с единия идва другия :icon_rolleyes:


Бая хора сме, ще им направим по една мечка и бой, бой, бой! :knee: :knee:
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 14 септември 2007 - 13:16

Цитат

Е, Галине, и аз имам лоши шефове, нищо че съм на държавно, и нищо, че са жени........... Аз съм черната овца и съм им трън в очите, пък и в гъза! :icon_rolleyes:

Къде работиш бе Здравко?
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg