Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

18.11- ще се видите ли?

Тази тема е заключена « Prev

zdravkop снимка zdravkop 17 ноември 2007 - 18:18

Колеги, здравейте! Ще се събирате ли утре? За съжаление аз няма да мога да дойда, защото ще пътувам до Търново. Но другата седмица съм на линия, както винаги. Пък вие се съберете, направете една хубава срещичка, пък и един колега може да дойде за първи път.
Успех и :icon_smile:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 17 ноември 2007 - 19:24

Ами аз мисля да се кача до горе към 16.00 дано да има и още навити :icon_smile:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 17 ноември 2007 - 20:11

 zdravkop, на Nov 17 2007, 06:18 PM, каза:

Колеги, здравейте! Ще се събирате ли утре? За съжаление аз няма да мога да дойда, защото ще пътувам до Търново. Но другата седмица съм на линия, както винаги. Пък вие се съберете, направете една хубава срещичка, пък и един колега може да дойде за първи път.
Успех и :flag:


Kолега щом си към Търново ела при нас в 20 : 00 на Бензиностанция ПЕТРОЛ на излизане от ВТ къМ София се намира под Военното :icon_smile:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 17 ноември 2007 - 20:55

 Vectra_777, на Nov 17 2007, 08:11 PM, каза:

 zdravkop, на Nov 17 2007, 06:18 PM, каза:

Колеги, здравейте! Ще се събирате ли утре? За съжаление аз няма да мога да дойда, защото ще пътувам до Търново. Но другата седмица съм на линия, както винаги. Пък вие се съберете, направете една хубава срещичка, пък и един колега може да дойде за първи път.
Успех и :flag:


Kолега щом си към Търново ела при нас в 20 : 00 на Бензиностанция ПЕТРОЛ на излизане от ВТ къМ София се намира под Военното :icon_smile:

Колега, много ти благодаря за поканата, но няма да бъда с колата, за съжаление. Ще дойда с автобус и ще съм в хотел "Етър". Така че не знам дали ще мога да се ориентирам.
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 18 ноември 2007 - 12:04

Колеги за съжаление днес аз ще пропусна сбирката понеже колата е още в бокса и очаквах днес да си я взема но уви утре ще е :icon_smile:
Отговори

GecataKadett снимка GecataKadett 18 ноември 2007 - 14:28

Айде някой да напише че ще ходи де :) че мислех да ида днеска
Отговори

666 снимка 666 18 ноември 2007 - 15:38

Аз на път за Билата ще мина, ако има някой, има! :unsure:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 21 ноември 2007 - 19:30

И какво стана, имаше ли срещичка? Сега се прибирам и гледм веднага за срещата, но не разбрах дали сте се събирали. Хайде до другата неделя- живот и здраве.
Отговори

Rosi снимка Rosi 21 ноември 2007 - 19:33

Нямаше среща. Бяхме само двамата с Дани. Другите мързелуваха в леглата :unsure:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 21 ноември 2007 - 19:42

 Rosi, на Nov 21 2007, 07:33 PM, каза:

Нямаше среща. Бяхме само двамата с Дани. Другите мързелуваха в леглата :unsure:

Жалко. Дано другата неделя се съберем повече хора.
Отговори

Rosi снимка Rosi 21 ноември 2007 - 23:11

 Myyy, на Nov 21 2007, 09:53 PM, каза:

Не е вярно. Аз също дойдох, но както писах малко по-късно. Заварих само колегата Silver. С него седяхме около час. Просто на някои колежки не им се е чакало :unsure:

Чакахме 20 мин на паркинга.
Владо каза 4е няма да идва, Здравко каза 4е е на търново пък твоя номер ми беше на другия телефон и нямаше как да те питам ще идваш ли.
Ако знаех 4е ще дойдеш по-късно щяхме да те изчакаме :drive:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 21 ноември 2007 - 23:25

е хайде дано тази седмица да сме по-сериозни и да се съберем повечко, че да се разберем и за с.Сливек който ще ходи
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 22 ноември 2007 - 00:09

Ей аверчета и Аверки я кажете в колко часа и каде точно си правите срещите тази седмица ми се иска да ви дойда на гости . Мууу да присъстваш. Само дано да не стане някой каръщина и да се провали работата. Преди имахме едно посещение от двама Колеги от плевен сега е ред да си го върнем Цецко и ти да си на линия както и всички други КрисБ преди две седмици с теб се разминахме на една улица в Ловеч и нямаше как да ти бибитна че нямам бибитка ама ти май не ме видя :)
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 22 ноември 2007 - 10:20

 FBI-Rumen, на Nov 22 2007, 12:09 AM, каза:

Ей аверчета и Аверки я кажете в колко часа и каде точно си правите срещите тази седмица ми се иска да ви дойда на гости . Мууу да присъстваш. Само дано да не стане някой каръщина и да се провали работата. Преди имахме едно посещение от двама Колеги от плевен сега е ред да си го върнем Цецко и ти да си на линия както и всички други КрисБ преди две седмици с теб се разминахме на една улица в Ловеч и нямаше как да ти бибитна че нямам бибитка ама ти май не ме видя :)


Румба правим ги в неделя от 16.00 ако искаш направо да се разберем за неделя към 15.50 да те чакам на Еко-то което е на влизане от ловеч и да те ескортирам или удари една жица да се доразберем 0888/328-389 или 0878/328-389
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 22 ноември 2007 - 18:07

 cecko_pleven, на Nov 22 2007, 10:20 AM, каза:

 FBI-Rumen, на Nov 22 2007, 12:09 AM, каза:

Ей аверчета и Аверки я кажете в колко часа и каде точно си правите срещите тази седмица ми се иска да ви дойда на гости . Мууу да присъстваш. Само дано да не стане някой каръщина и да се провали работата. Преди имахме едно посещение от двама Колеги от плевен сега е ред да си го върнем Цецко и ти да си на линия както и всички други КрисБ преди две седмици с теб се разминахме на една улица в Ловеч и нямаше как да ти бибитна че нямам бибитка ама ти май не ме видя :)


Румба правим ги в неделя от 16.00 ако искаш направо да се разберем за неделя към 15.50 да те чакам на Еко-то което е на влизане от ловеч и да те ескортирам или удари една жица да се доразберем 0888/328-389 или 0878/328-389
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 22 ноември 2007 - 18:07

 cecko_pleven, на Nov 22 2007, 10:20 AM, каза:

 FBI-Rumen, на Nov 22 2007, 12:09 AM, каза:

Ей аверчета и Аверки я кажете в колко часа и каде точно си правите срещите тази седмица ми се иска да ви дойда на гости . Мууу да присъстваш. Само дано да не стане някой каръщина и да се провали работата. Преди имахме едно посещение от двама Колеги от плевен сега е ред да си го върнем Цецко и ти да си на линия както и всички други КрисБ преди две седмици с теб се разминахме на една улица в Ловеч и нямаше как да ти бибитна че нямам бибитка ама ти май не ме видя :)


Румба правим ги в неделя от 16.00 ако искаш направо да се разберем за неделя към 15.50 да те чакам на Еко-то което е на влизане от ловеч и да те ескортирам или удари една жица да се доразберем 0888/328-389 или 0878/328-389

Супер ако не се навиете за тенекиения хан Мисля да дойда да поразтъпча Червената стрела :bou:
Цецко ако се събирате на ОМВ на сторгозия аз го знам няма нужда да се разкарваш а иначе ти записах телефона :unsure:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 22 ноември 2007 - 22:10

 FBI-Rumen, на Nov 22 2007, 06:07 PM, каза:

 cecko_pleven, на Nov 22 2007, 10:20 AM, каза:

 FBI-Rumen, на Nov 22 2007, 12:09 AM, каза:

Ей аверчета и Аверки я кажете в колко часа и каде точно си правите срещите тази седмица ми се иска да ви дойда на гости . Мууу да присъстваш. Само дано да не стане някой каръщина и да се провали работата. Преди имахме едно посещение от двама Колеги от плевен сега е ред да си го върнем Цецко и ти да си на линия както и всички други КрисБ преди две седмици с теб се разминахме на една улица в Ловеч и нямаше как да ти бибитна че нямам бибитка ама ти май не ме видя :)


Румба правим ги в неделя от 16.00 ако искаш направо да се разберем за неделя към 15.50 да те чакам на Еко-то което е на влизане от ловеч и да те ескортирам или удари една жица да се доразберем 0888/328-389 или 0878/328-389

Супер ако не се навиете за тенекиения хан Мисля да дойда да поразтъпча Червената стрела :bou:
Цецко ако се събирате на ОМВ на сторгозия аз го знам няма нужда да се разкарваш а иначе ти записах телефона :thu:


ами не сме вече на ОМВ ами на колопистата където е кафето и автомивката на Гергушки, направо звънни и ще се разберем :o
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 22 ноември 2007 - 22:35

Ако е срещу тояга го знам аз там съм носил едни джанти да ми ги изправят.
Айде по добре да се видим на тенекиения хан .
Ако не стане работата тогава ще дойда на Плевен.
Отговори

Stoil снимка Stoil 22 ноември 2007 - 22:38

те малко са несериозни в Плевен, ама знаеш ли ги, току виж взели че се събрали 3 - 4коли за Тенекиения
Отговори

Stoil снимка Stoil 22 ноември 2007 - 23:56

работата е ясна - човекът каза : ще видим!
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg