Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ловеч

Драг и Донът шоу писта дойренци

pavkata-sv снимка pavkata-sv 21 август 2010 - 11:34

Дръжте ме в течение !
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 21 август 2010 - 12:31

Отдавна не се бях забавлявал така добре,беше много яко..... Гонките бяха супер,доста засилено присъствие от наша страна на Плевенчани и най-вече на бемвистите,които останаха с отворена уста след като ги би едно Опелче.....Надявам се Румка да ме държиж в течение за гонките и да направим едно хубаво мироприятие,този път без фалове-мисля ,че трабва още малко да се поработи по организацията но като за първи път е добре.. Поздрави и очаквам твойта бегачка скоро.... даже ще ти испратя покана за гонки в Плевен
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 21 август 2010 - 13:43

 fesurlinga, на 21 Aug 2010, 13:31, каза:

Гонките бяха супер,доста засилено присъствие от наша страна на Плевенчани и най-вече на бемвистите,които останаха с отворена уста след като ги би едно Опелче.

Да, наистина беше много приятно! GSI-то на Плевенския бакшиш(нали има и Търновски :drinkin: ), наварвява много :drinkin: , остави доста по мощни коли силно замислени :icon_wink2:
Има какво да се желае откъм организация! Особено внимание, трябва да се обърне на паркирането, защото доста време беше невъзможно да се изнесат колите, всеки спира там докъдето стигне и става невероятно задръстване!
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 21 август 2010 - 14:18

 BOJKATA, на 21 Aug 2010, 13:43, каза:

Да, наистина беше много приятно! GSI-то на Плевенския бакшиш(нали има и Търновски :drinkin: ), наварвява много :drinkin: , остави доста по мощни коли силно замислени :icon_wink2:
Има какво да се желае откъм организация! Особено внимание, трябва да се обърне на паркирането, защото доста време беше невъзможно да се изнесат колите, всеки спира там докъдето стигне и става невероятно задръстване!

Колеги не е до организация а до манталитет селска работа с това паркиране.
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 21 август 2010 - 14:22

Прав си Румка! На оФцете затова им трябва Овчар, да им казва къде да ходят и какво да правят!
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 21 август 2010 - 19:47

Мисля, че другия петък няма да е зле да дойдат още ГСИ-та от плевен а аз се надявам да съм боядисан за да мога да покарам и да натупам някое БМВ било то и М-ка :icon_wink2:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 22 август 2010 - 17:09

Да,няма да е зле да доиде още някой да има повече Опелчета...... аз ще сппирам за извесно време,че иначе няма кога да си я направа-идва зима а тогава не се работи а се спи и се пииии
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 23 август 2010 - 17:38

Петък ама олко часа Петък ?
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 23 август 2010 - 17:51

Ами в петък от 19 00 часа,заповядай ще ми бъде приатно да се видим
Мнението беше редактирано от fesurlinga: 23 август 2010 - 17:51
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 24 август 2010 - 08:40

А защо не в 18:00, че много рано взе да се стъмва
вижте какво пишат по вестниците
http://www.posredniknews.com/site/index.ph...&Itemid=343
Мнението беше редактирано от FBI-Rumen: 24 август 2010 - 08:41
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 24 август 2010 - 10:32

За часа съм съгласен макар,че ще ми е трудно да съм точен все пак съм на работа до 17:00.Статията си я бива,Румка трябва да видим да докараме пак момчетата от Троян-Теди с зеления кадет и Готвача.И все пак,ще ми кажеш ли кои са организаторите-пише,че единия е от Плевен кой ли е той? :)
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 24 август 2010 - 21:34

 Niksoni, на Aug 24 2010, 09:28 PM, каза:

Батко Румен дали е навит да бъде опушен :61: Преди нали имаше мерак да се пробва с най-бързия дизел :) Ето това ще е интересно, дано само имам спирачки до петък и съм си в Плевен, че май ще направя още една малка почивка.
Той дали ще си е оправил колата за този петък? Питай го дали ще е готова, че ми се ще да го тествам :th_up: Ако не по другия път...

Румка, еми това е предизвикателство какво мислиш?А дали ще бъдеш упушен?Немога да спра да се смея.... Очакваме Астрата след боядисването да се появи.Междодугото подгатвя се Неделни гонки-цял ден, кога ще са още незнам Оги ще даде инфото...
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 24 август 2010 - 23:18

Е малко гадно щото съм до 17:00 17 и 30 некаде на работа и след това 90 км малко трудно с това спортно и тия дупки за 1 час .....
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 25 август 2010 - 07:45

Никсони винаги можеш да се пробваш да ме опушиш, но ме съмнява да ти се отдаде :61: е все пак.
А иначе за отганизаторите насъм сигурен от Ловеч е Ивелин Йончев или Росен Врачански а от Плевен мисля, че е Оги или Гецата.
Незнам за този петък, но момчетата работят по колата и ако не отидат на море до края на другата седмица дано е готова може и без врати и прозорци да дойда ама ще съм там да тествам :)
Наистина Петък е кофти ден за гонки а вече и времето не позволява много много , че се стъмва в 8и нещо.
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 02 септември 2010 - 20:28

Момчета и момичета утре няма да съм в Ловеч и няма да имам достъп до компютър ако искате повече инфо дали ще има гонки ми звъннете на тел. 0896076772 след 14:00 часа тогава ще имам повече яснота за часа на мероприятието.
Отговори

pimp снимка pimp 09 януари 2011 - 21:02

хей нещо за новата година няма ли да се измисли?някоя среща ала бала...?
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 12 януари 2011 - 19:21

Попринцип може, но незнам дали ше има навити ако иска някой да пише дата и час.
Иначе ентусиасти има ама се крият нещо. :newsm05_41:
Отговори

xlapeto21 снимка xlapeto21 21 март 2011 - 18:35

 FBI-Rumen, на 12 януари 2011 - 19:21, каза:

Попринцип може, но незнам дали ше има навити ако иска някой да пише дата и час.
Иначе ентусиасти има ама се крият нещо. :newsm05_41:




http://www.facebook...._t=event_update Гледам се организира нещо за 26.03
Мнението беше редактирано от xlapeto21: 21 март 2011 - 18:35
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 29 септември 2011 - 15:39

http://www.vbox7.com/play:6d8e1bd867
Малко да раздвижа темата с един клип от миналия уикенд
Отговори

OPC-to снимка OPC-to 30 септември 2011 - 19:43

Пишете тук с дата и час, ако се организира пак нещо :3:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg