Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

11.06.2006

Тази тема е заключена « Prev

wazzz снимка wazzz 08 юни 2006 - 23:56

Аз съм в джаза неделя :19a:
Дайте да преценим какво да правим... да идем до някъде групово, знам ли... предложете нещо :bravoo:
Отговори

iavor снимка iavor 09 юни 2006 - 00:47

Неам пари за злоупотреба с бензина сори....немога да хода никаде освен до ОМВ :) ....е и до меанното може да прескочим,но толко никви походи и балкани немога да си позволя точно сега...а и през целия ден съм зает,та чак до вечерта.
Така,че 8 саати съм на ОМВ :19a: ....акое все така разлигавено ще е гадно щото нема да моа се дръпна с корсичката....а тя си е доста живичка....и на мокро немам ни спиране ни тръгване....

Ей момчета аз ще взема от нас предварително така един нож,два домата и една краставица,и разбрасе накъде без вестник на,който да си тургнеме моабету :bravoo: ....,а да и сирение.А некой,ако се сети да донесе и една варена кокошка(подчертавам)-ПИПЕРОСАНА :bravoo: :19a: :19a: :19a: да опуам я тава у тава ОМВ и те тек'те :19a: ....
Отговори

Ich0 снимка Ich0 09 юни 2006 - 08:28

Яворе, знаеш ли ? :) Ще е добре да се съберем да обсъдим ТУНИНГА, че съм изостанал.. :19a:
Отговори

kaka снимка kaka 09 юни 2006 - 08:40

iavor, на Jun 9 2006, 01:47 AM, каза:

Ей момчета аз ще взема от нас предварително така един нож,два домата и една краставица,и разбрасе накъде без вестник на,който да си тургнеме моабету :19a: ....,а да и сирение.А некой,ако се сети да донесе и една варена кокошка(подчертавам)-ПИПЕРОСАНА :bravoo:  :19a:  :19a:  :19a: да опуам я тава у тава ОМВ и те тек'те :19a: ....
 

:19a: Кефите ме, чета ви темите като хумористичен вестник :newsm65: Само моля някой да ми разясни какво означава и откъде идва това ЖИК ТАК, че ми стана любопитно :bravoo:
Отговори

fanatic снимка fanatic 09 юни 2006 - 08:44

Цитат

Само моля някой да ми разясни какво означава и откъде идва това ЖИК ТАК, че ми стана любопитно

Трява да питаш Гацо Бацов той знае. Ааа сега намерих там е обаснено.
КЛИК
Отговори

iavor снимка iavor 09 юни 2006 - 09:04

Надявам се не ни приемате само на шега и като някакви забавни младежи....ние и за сериозни неща си говорим :19a: :bravoo: :bravoo:
Отговори

kaka снимка kaka 09 юни 2006 - 09:10

iavor, на Jun 9 2006, 10:04 AM, каза:

Надявам се не ни приемате само на шега и като някакви забавни младежи....

Моя мъж е от Видин, все северозапад, затова ви се радвам :19a:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 09 юни 2006 - 22:38

MpbHKu, ще ти обясня от къде идва жик так като се видим в неделя :) Варай сеги младежите да мислят как ще се съберат във Врацалеево :19a: А ако искаш още хумор от Резервата - http://severozapad.hit.bg :)
Отговори

kaka снимка kaka 10 юни 2006 - 10:52

Neam_Raven, на Jun 9 2006, 11:38 PM, каза:

А ако искаш още хумор от Резервата - http://severozapad.hit.bg :)
 

Смяташ ли, че не го знам този култов сайт :19a: :bravoo: От клипчето по-горе стана ясно, че жик так е някакво специфично движение май, но ще се радвам да ми обясниш в неделя наистина :bravoo: Друго си е да получиш информация "от извора" :19a:
Отговори

iavor снимка iavor 10 юни 2006 - 12:48

Ако искаш можеш да дойдеш на нашата сбирчица да ти покажа и други такива движения :bravoo: ....се интересни....е от части просташки,но забавни :bravoo: :19a:
Отговори

kaka снимка kaka 10 юни 2006 - 13:38

Враца, де гарга не каца, ми е малко далеч за тази неделя. Ще се въздържа и ще си запазя правото за друг път :bravoo: Благодаря за поканата :19a:
Отговори

iavor снимка iavor 10 юни 2006 - 14:11

Във Враца гарга не каца,защото е гнездо на орли :bravoo:

Винаги си добре дошла и ти и всички,от всички крайща на страната....тука ше осигурим места за преспиване по наще къщи и апартаменти....аз имам само едно место....за жена е :bravoo: :19a: -тва в кръга на шегата.Винаги сте добре дошли!
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 11 юни 2006 - 01:00

Глей са къф си пустиняк начи :) Недей да говориш такива работи на момичето :) С какво впечатление ще остане за теб? Айде мен вече ме познава, ама а сапикясай са :19a: Кога ща вида бе Яворе :) А и другите, да се запознаем малко от малко, все пак сме от един град :)
Отговори

wazzz снимка wazzz 11 юни 2006 - 11:15

Тая вечер :19a:

20:00h OMV
Отговори

iavor снимка iavor 11 юни 2006 - 11:29

Довечера сме там :19a: :bravoo: ....разчистете ми терена,че влазам ударно :bravoo: :19a: :19a:

Иване(неам равен),ако немоеш довечера па другата седмица.... :19a:
Отговори

daskal снимка daskal 11 юни 2006 - 12:17

MpbHku, на Jun 10 2006, 01:38 PM, каза:

Враца, де гарга не каца, ми е малко далеч за тази неделя. Ще се въздържа и ще си запазя правото за друг път :bravoo: Благодаря за поканата :bravoo:
 

Мдааа...София е най-отдалечения квартал на Враца,но пък е много добре устроен :) Аре довечера ЖИК ТАК.Яворе,остава ли варианта със сиренето и доматите??Моа са опънем на поляната на ОМВ-то и да опуаме кило и канче ракия,като канчето е 3 кила. :19a:
Отговори

iavor снимка iavor 11 юни 2006 - 12:31

Хахахахах....еб*х тоа квартл....колко ли квартални кръчми има у неги :bravoo: ...

Аз като съм казал,че ше донеса домати и сирение...и ракийка!Ако некой донесе шее добре наща у нас свърши вече :19a: :bravoo: ....ма така и вестник та да си тургнеме моабету връз него.. :19a:
Отговори

wazzz снимка wazzz 11 юни 2006 - 14:10

Да нося ли ментовката ?! :19a:
:bravoo: :bravoo: :19a:

A за ракията викам ако ще е рикхия (Явор спелинг), да е греяна...да зема котлончето направо ?!
Отговори

iavor снимка iavor 11 юни 2006 - 16:54

Малеее верно бе ей земи таа ментовка....тва е култуво питие от последния стадий на алкохолизма :19a: ...мамка му....ако знаеш какъв допълнителен елемент ще туря аз на капака на клиото ше паднете... :bravoo:
Отговори

Ich0 снимка Ich0 11 юни 2006 - 17:47

Дъжда ще ни провали сядането по ливадката :) Айде - след 1 час направо горе на баира :19a:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg