Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ретро парада

Закриване на сезона

Тази тема е заключена « Prev

GT 51 снимка GT 51 21 ноември 2009 - 17:11

Уважаеми колеги, колежки и съфорумници,приятели, гости на форума,
Измина една доста интересна и наситена с мероприятия година.Лично имах честта да участвам с Асконата на повечето мероприятия и ретро ралита,много съм доволен, запознах се със стойностни и интересни хора,научих много , дадох всичко от себе си за да доставя удоволствие на всички които ми помогнаха и бяха до мен! Благодаря ВИ :drinkin: няма да цитирам имена , за да няма пропуснати....вече одъртявам.... :naughtynono: ....по този повод,група ентусиасти начело с инж.Христо Стоилов :61: , инж.Иван Славов :sun: , и бъдещия инж.Гео Славов :3: организират закриване на сезон 2009г. на писта Дракон , край с.Калояново :rofl: :61: Всички любители на ретро и класически автомобили са поканени.....ще се кара на воля.....ще се кърка до ....като има и можем......единственото условие е да дойдете с кола произведена до 1980 г.....няма значение дали е ръждясала, на газ, метан или металик....каня Ви от тяхно име да си направим един истински празник, да се повеселим , да покараме....и да се приберем живи издрави у дома....! Засега няма никакви финансови параметри за участниците....ще направя допълнение към темата когато инж.Стоилов се върне от Англия....ако има такива де......Още веднъж искам да изкажа искрените си благодарности на всички приятели, познати и непознати които ме подкрепяха и бяха до мен през цялото време :doh: ....така че заповядайте да се забавляваме и да се запознаем с тези които не се познаваме.... :61: :bbq:


С Уважение: Владимир Димитров-GT 51
Мнението беше редактирано от GT 51: 21 ноември 2009 - 17:27
Отговори

sumaher снимка sumaher 21 ноември 2009 - 17:31

а отколко чеса е сигорно съм там надявам се да не излезе нещо до тогава
Отговори

GT 51 снимка GT 51 21 ноември 2009 - 17:41

ми сега го уточняваме......има вероятност и само на 13.12 да е.....повече инфо ще дам другата седмица....Чакам инж. Стоилов да се прибере от Англия и ще се уточним.... :naughtynono: :drinkin:
Отговори

katerina.a. снимка katerina.a. 21 ноември 2009 - 18:24

Бравоооо . . . . . . пак ще дойда,предния път беше много забавно.Пък и сега си ми обещал,че ще ме повозиш по пистата :drinkin: ,а и нали съм "щатен" фотограф :naughtynono:
Отговори

Shiban_Dostaw4ik снимка Shiban_Dostaw4ik 21 ноември 2009 - 19:16

Ще дойда да докарам колата ^–^ Се позабавлявам малко след ремонта и ^–^
Отговори

GT 51 снимка GT 51 21 ноември 2009 - 19:22

Ела.......Ще те чакам с нетърпение........ :naughtynono: :drinkin:
Мнението беше редактирано от GT 51: 21 ноември 2009 - 23:32
Отговори

GT 51 снимка GT 51 26 ноември 2009 - 00:27

Засега датите остават същите.... :turbo: :mhihi: :turbo:
Отговори

Debeliya снимка Debeliya 26 ноември 2009 - 16:01

Ще гледам да дойда, нищо че съм след 1980! :mhihi:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 27 ноември 2009 - 16:30

Ще гледаме да дойдем и ние, ако си уредим репатрак ще докараме едното БМВ... дали ще може и да покараме то е произведено 1982г.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 27 ноември 2009 - 22:44

До 1985-та няма проблеми....ако смогнете да се организирате...заповядайте........Бижо....мога да ти дам колесара...????? :mhihi: :turbo:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 28 ноември 2009 - 15:19

Ако може да уредим колесара ще е бомба... ще има яко черпене :mhihi:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 29 ноември 2009 - 21:32

Ще се постарая да измислим нещо....Поздрави.... :love_opel: :love_opel: вече имаме и камионче пътна помощ с лебедка за 6 тона...Мерцедес ...зет ми я е купил онзи ден....така , че ще измислим нещо... :bravoo:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 04 декември 2009 - 22:27

И така другарки и другари.....закриването на сезона ще се проведе само на 13-ти декември на Дракона......Всички условия и правила са като при ОПЪН ДЕЙ.....даваш 20 кинта и караш на воля....по възможност с по дърта таратайка.....това е за сега.... :pardon: Всеки който има желание и му се кара е добре дошъл....Поздрави... :mhihi: :dummy:
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 05 декември 2009 - 07:00

Адашче,ако малкия ме "пусне",ще се довлека да зяпам,ако има място де :pardon:
Отговори

katerina.a. снимка katerina.a. 05 декември 2009 - 10:25

Владко,аз няма да карам,но ще се возя ,налиииии !?!?!?!?
Отговори

GT 51 снимка GT 51 05 декември 2009 - 16:33

 Eltoro, на 05 Dec 2009, 7:00, каза:

Адашче,ако малкия ме "пусне",ще се довлека да зяпам,ако има място де :mhihi:


Че ти измислиме едно място бреееее :use_search:

 katerina.a., на 05 Dec 2009, 10:25, каза:

Владко,аз няма да карам,но ще се возя ,налиииии !?!?!?!?

Кате , аз ще ходя с буса и смятам да си направим състезание с бусове.... :mhihi: :mhihi: :icon_wink2:
Отговори

Debeliya снимка Debeliya 06 декември 2009 - 09:33

Има ли вариант само да зяпаме, без да караме, макар и да сме с таратайки?
Отговори

katerina.a. снимка katerina.a. 06 декември 2009 - 09:48

Ами колега,аз всеки път "зяпам" . . . . . . нооо колкото по-голяма агитка,толкова по-добре.Мисля,че и Владко така ще каже :mhihi:
Отговори

Debeliya снимка Debeliya 06 декември 2009 - 14:07

Мисълта ми беше за входа, само такива които ще карат ли ще пускат с коли, или зяпачите са на отделна тарифа?
Отговори

Рошко снимка Рошко 06 декември 2009 - 14:34

Зяпачите са на 5 франка на калпак :mhihi:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg