Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Стара Загора

Идва 3 март

dimitarmark снимка dimitarmark 23 февруари 2011 - 20:43

Поздрави на всички колеги.
Нека във време на криза не забравяме, че нашата свобода е извоювана с много кръв и живота на много българи. Да посетим връх Шипка и да отдадем почитта си към всички които обичат и са обичали нашата родина. Предлагам в този светъл за България ден да организираме един поход и покажем, че не само обичаме една немска марка автомобили, но и милеем за нашата родина :icon_wink2: . Дано моите думи не останат глас в пустиня и да излезе че се интересуваме повече от кебапчета и бира. Да бъде здрав вашият ОПЕЛ :devil-smiley-019: .
Отговори

Вектра 'А' Демон снимка Вектра 'А' Демон 23 февруари 2011 - 23:31

Аз съм ''ЗА'' . Да живее България и всички българи!!! :devil-smiley-019: :icon_wink2: :61:
Отговори

геш25 снимка геш25 23 февруари 2011 - 23:53

Всяка година на 3-ти март отбелязваме свободата си. Нека не забравяме нашите събратя, знайни и незнайни воювали до края на сетния си дъх за България ! ...тази година съм там колеги ! (ЕВ 1655 АС) ОПЕЛ КАДЕТ'СКИ :)
Отговори

gavaliogov снимка gavaliogov 24 февруари 2011 - 12:20

КОЛЕГИ,НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСЕН С ВАС И МИСЛЯ ДА ВИ ЧАКАМ НА ПАМЕТНИКА НА ШИПКА :dummy:
Отговори

astraaa снимка astraaa 24 февруари 2011 - 18:07

А ще ни чакаш.... да не само да се изненадаш когато се качиш?!
Аз предлагам да се спретнем ВСИЧКИ от града и да от пътуваме заедно....
Все пак всеки сам си решава как и по какъв начин ще пътува....


Аз съм с на Дичето VeCtra-та :dummy:
Отговори

Вектра 'А' Демон снимка Вектра 'А' Демон 24 февруари 2011 - 19:48

Добра идея да пътуваме ЗАЕДНО!!! :dummy:
Отговори

dimitarmark снимка dimitarmark 24 февруари 2011 - 20:06

Миналата година тръгнах в 10 и там вървях 3 км така че мисля тази година да тръгна в 9, ако някой го устойва часът да се разберем откъде да тръгнем. Според мен е добре от Лас Вегас , на удобно място е и можем да паркираме докато се изчакваме. Уточнение от мен, аз ще карам по правилник със всички ограничения. Поне с това можем да покажем уважение към празника. Който има знамена да носи :dummy: . Поздрави на всички :mhihi: .
Отговори

gavaliogov снимка gavaliogov 24 февруари 2011 - 20:49

И АЗ СЪМ СЪГЛАСЕН ДА ПЪТУВАМЕ ЗАЕДНО,КАЗАХ,ЧЕ ЩЕ ВИ ЧАКАМ ТАМ ЗАЩОТО НЯКОИ ХОРА ЩЕ ИДВАТ С ОХЛЮВ И ЗА ТВА :mhihi: :icon_wink2: :mhihi: :dummy:
Отговори

kocko opela снимка kocko opela 25 февруари 2011 - 14:09

 gavaliogov, на 24 Feb 2011, 20:49, каза:

И АЗ СЪМ СЪГЛАСЕН ДА ПЪТУВАМЕ ЗАЕДНО,КАЗАХ,ЧЕ ЩЕ ВИ ЧАКАМ ТАМ ЗАЩОТО НЯКОИ ХОРА ЩЕ ИДВАТ С ОХЛЮВ И ЗА ТВА :mhihi: :icon_wink2: :mhihi: :dummy:



момчета и аз ще ви чакам там понеже ще бъда в габрово по работа и ще дойда от там дано да се организираме
Отговори

Вектра 'А' Демон снимка Вектра 'А' Демон 26 февруари 2011 - 00:17

Ако си тръгнал в 10 и си вървял 3 км,нека сега щом ще караме в ограничение за което съм ''ЗА'',да тръгнем в 8:00 за да сме от първите!И да караме заедно като ''Опел клуб Стара Загора''.Така и да стане някаква авария недай си боже с някой от нас,останалите ще могат да помогнат! :mhihi: :mhihi: :icon_wink2: :icon_wink2: Поздрави на всички колеги :dummy:
Отговори

vectra new снимка vectra new 27 февруари 2011 - 01:40

последно в колко тръгваме на 3-ти,за да знам? пишете ми за кратко,точно и ясно... :thu:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 27 февруари 2011 - 02:07

:thu:
ПиШка им лелина на таквиз Бугарье.........Едно проучване....не се напиняйте.... newsm05_41.gif

Къде ще изкарате празниците около 3-ти Март...???
а.В Турция на ол инклузив
б.В Гърция ...на плаж
ц.На село при наще с ядене и пиене.... newsm05_41.gif
Айде сега ....на националния празник на Босфора.....Евала на таквия мръшляци....
П.С. Това е истинско проучване.... devil-smiley-019.gif
Отговори

dimitarmark снимка dimitarmark 27 февруари 2011 - 13:44

Да се спазарим на 8.30 :thu: , че все пак 8.00 ми се вижда много рано. Чакам и някой друг с мнение по въпроса.
:unsure: :angry: :mhihi: .
Отговори

gavaliogov снимка gavaliogov 27 февруари 2011 - 15:22

 dimitarmark, на 27 Feb 2011, 13:44, каза:

Да се спазарим на 8.30 :thu: , че все пак 8.00 ми се вижда много рано. Чакам и някой друг с мнение по въпроса.
:mhihi: :love_opel: :love_opel: .

ДОБРЕ Е ЧАСЪТ КОЛЕГА.ЗНАЧИ 8:00 НА ЛАС ВЕГАС ЗА ВСИЧКИ КОИТО ИМАТ ЖЕЛАНИЕ И ВЪЗМОЖНОСТ ДА ДОЙДАТ :unsure: И ДАНО ДА НЯМА НЯКОИ НЕРАЗБРАЛ :angry:
Отговори

astraaa снимка astraaa 02 март 2011 - 18:09

Най мразим като завали снег....
Сега ми звънна 1н колега и утре ще му разглабяме кенефа(Audi),че плаче за дросел!!!
Опасявам се че ще ме хване липсата от мероприятието...
Отговори

vectra new снимка vectra new 03 март 2011 - 23:27

Голяма организация голямо нещо беше такава ''КОЛОНА БЯХМЕ ОТ ОПЕЛИ ОТ СТАРА ЗАГОРА ЧЕ ШИПКА БЕШЕ МАЛКА ДАНИ ПОБЕРЕ '' всичките сте много силни на писане и на приказаки а В реалност няма никой.
Отговори

gavaliogov снимка gavaliogov 04 март 2011 - 00:14

 vectra new, на 03 март 2011 - 23:27, каза:

Голяма организация голямо нещо беше такава ''КОЛОНА БЯХМЕ ОТ ОПЕЛИ ОТ СТАРА ЗАГОРА ЧЕ ШИПКА БЕШЕ МАЛКА ДАНИ ПОБЕРЕ '' всичките сте много силни на писане и на приказаки а В реалност няма никой.

Аз съм един от тези несериозните признавам адаш за което се извинявам,но ще се реванширам.Просто днес отидохме да докараме още един опел в стз калибра XE :love_opel:
Отговори

dimitarmark снимка dimitarmark 04 март 2011 - 22:56

Моля някой от правоимащите да изтрие темата, за да не ме е срам толкова. В 8.00 -никой не тръгна, в 8.30 също, а в 9.00 само два автомобила. Не знам какво да си мисля.:smile3560:
Отговори

gavaliogov снимка gavaliogov 04 март 2011 - 23:10

 dimitarmark, на 04 март 2011 - 22:56, каза:

Моля някой от правоимащите да изтрие темата, за да не ме е срам толкова. В 8.00 -никой не тръгна, в 8.30 също, а в 9.00 само два автомобила. Не знам какво да си мисля.:smile3560:

Каквото искаш колега си мисли,но понякога на хората им излизат непредвидими ангажименти
Мнението беше редактирано от gavaliogov: 04 март 2011 - 23:10
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg