Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Важни теми

OPC X20XER

VASKOOOO снимка VASKOOOO 28 юни 2012 - 12:54

Здравейте колеги, аз карам ОРС от 5 години вече. Всички по-горе изброени проблеми съществуват и при мен, а какво ли не съм му правил. Пълен РеБилд на двигатела всичко чисто ново и пак същата история. Причината за Ребилда не бяха тези симптоми, просто аз исках да го няправя просто щото не съм ДОБРЕ:). Ако има някакво инфо относно инсталацията на Софта пишете.
Отговори

VanVan снимка VanVan 29 юни 2012 - 14:54

Инсталацията на софта би трябвало да може да я прави всеки официален дилър. Отиваш и казваш "последна версия на софта, моля" и би трябвало да ти го ъпдейтнат.

М/у другото много добре изглежда ОПЦ-то, мисля че го виждах паркирано в Младост-4 скоро, така ли е?
Отговори

ГостMeToooo_* 12 юли 2013 - 22:05

Здравеите колеги,имам няколко вапроса,ако можете да ми помогнете ще се раджам много.Чудех се дало може да сложа турбо на ОПЦ-то от Астра Бертон,как би станал.Нямам никаква информация,просто се чъдех дали ще стане и реших да попитам парво вас.
Отговори

чакала снимка чакала 06 декември 2014 - 01:34

и аз имам проблем със паленето на топал двигател чудих се дали го прави но опц без газово, със R17 205\45 225 км на газ а на бенз 240 и си ги поддържаше а за разхода не питаите .проблема го прави като постои 15 мин
Мнението беше редактирано от чакала: 06 декември 2014 - 01:35
Отговори

Sashky снимка Sashky 18 януари 2017 - 19:56

Здравейте колеги. И аз се сдобих с ХЕР-ов мотов, имам проблем със софтуера, прекъсвача ми е след 8000 оборота, колата не върви като хората, тресе повече от нормалното. Търся си човек, който може да ми качи оригиналния софт или поне някакъв, който би могъл да оправи вървенето и всичко да е наред.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg