Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Кой с какво се занимава?

kleyn снимка kleyn 26 октомври 2005 - 17:20

Казвам се Найден на 18 години съм от София сега завършвам ТТЕ"Хенри Форд" Vectra-та е 2.0 почитател на любимата марка :rolleyes: и тва е! :thu:
Отговори

Tehni4oR снимка Tehni4oR 08 януари 2006 - 19:31

Темата е малко позапусната но .....
Казвам се Мирослав на 31г от Ямбол. , работя като офицер от ВВС на едно летище. Средното и визшето си образование съм завършил в г. Долна Митрополия. Семеен с едно дете (за сега). Вектрата я имам от 2г. тя ми е първата кола ( е след Москвича ма баща ми).
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 08 януари 2006 - 20:23

не бях забелязал че има такава тема приятно ми е казвам се КОНСТАНТИН на 22 от роден съм и живея в Шумен завършил съм икономика учил съм и рисуване определено дизайна на коли ме влече страшно сега уча в ШУ Англииска филология 4 ти курс занимавам се с ремонт на електронна апаратура аудио/видео, поставям озвучаване и екстри в коли на частно. От малък съм запален по коли Вектрата си я внесох преди 2.5 години и оттогава не съм слизал от нея .
Отговори

damian_bo снимка damian_bo 08 януари 2006 - 20:50

Здравейте! Казвам се Димо. Живея в София. Опела ми е третата кола след един Москвич и лада - 60хил. и диплома за автомонтьор.
Мнението беше редактирано от damian_bo: 08 февруари 2012 - 12:28
Отговори

joe007 снимка joe007 08 януари 2006 - 21:06

Айде и аз:
Казвам се Йордан Чамов на 33г. Роден съм и живея в Ст.Загора.Завършил съм Механотехникум.В момента съм преподавател по заваряване учебен център.Също и заварчик естесвено: :huhsign:
Ако имате проблем с заварки............
Карам Астра 16NZ
Отговори

Гостбат ДАНИЕЛ_* 09 януари 2006 - 16:47

Здравейте казвам се Даниел.На 19 години съм от пловдив от от малко улигофренче съм фен на Опел. Малко смешно ще прозвучи но се запалих от баба ми която през 94 си купи Кадет с двигател С20ХЕ 2.0 16V луда кола ама се била попреобръщала преди да я купим .
Още уча . Амммм аа да карам Кадет 1.3 13NB дръго друго ми то май няма !!! :huhsign:


Aaa да ! Щях да забравя занимавам се с уеб дизайн и LAN подръжка в една фирма също така и зглобявам компове . Ми то за друго няма време !!!

АЙДЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!
Отговори

gadnqr4eto снимка gadnqr4eto 09 януари 2006 - 17:21

Видях интересна темичка, че викам и аз да се отбележа :))))
Та значи казвам се Борис, на 23 години и съм от Варна (както е видно). Завърчил съм механото (Технолог програмист на системи с ЦПУ), после влязах в ТУ-Варна (Корабостроене и морски технологии), ама много скоро и излязах от него :fire: Работих около 3 години на летище Варна, 1-во като охрна, после малко на багажчетата :))))) А най-важното сега.... по автомобили май само се увличам да ги карам, не толкова да ги правя или нещо от сорта с по малко думи разбирам(или поне се надявам) само да ги карам, ама за ремонти и т.н. гледам като теле в желенизница :huhsign: :)))))) В момента карам опел Вектра 1.6 карбуратор :))))))


Айде със здраве и безаварийно по пътищата :)))))) :beer: :mhihi:
Отговори

Гостkartel_* 09 януари 2006 - 18:10

Опа, кога се появи тая тема?!??!?!?

Аз съм на 25 години, от Плевен съм, завършил съм информатика в Свищов, занимавам се с програмиране (Desktop, Web). Карам вектра C20NE 92' и живея у Софето.

И все си викам че трябва да дода по сбирките.....
Отговори

Jony снимка Jony 11 януари 2006 - 00:43

Ето ме и мен;-)))

Аз съм Ачо, на 27г. След електротехникум и ТУ-София, сега работя като инж. по телекомуникаций. Женен и с едно (до момента) дете :huhsign:


След 5-6г. на Заз, горд юзер на Опел :mhihi:
Отговори

Razorsedge снимка Razorsedge 11 януари 2006 - 11:11

Такаааааа
Казвам се Станимир и съм на 24 г. Родом от Ямбол където и завърших ТМТ-то специалност студена обработка и забележете мениджмънт (сега чувам че станало про. гимназия). Сега работя в една частна фирма в град Козлодуй като преводач и отчасти като гид и "системен администратор" (доколкото мога :huhsign: ) В момента уча висше в Ботевград специалност КСТ.
Още първата ми кола беше Опел Кадет оттам и любовта към марката.
Кадета беше слаб (1.2 50 hp от 1985) но си го обичах. Сега карам Опел Вектра 2.0 GT 8V от 1989 която беше на брат ми. Колата е жестока с фабричен външен тунинг от Опел!! :beer: :mhihi: :fire: :beer:
Поздрави на всички и много безаварийни :sup:
Отговори

30e снимка 30e 11 януари 2006 - 11:43

Казвам се Владимир - завършил съм ТМЕМ сегашното ПГМЕ София- "Автоматизация на производството"- с коли се занимавам от 6/7 годинки.Работех в сервиз известно време и от година и1/2 в магазин за авточасти.Тва е от мен.
Отговори

RADKO снимка RADKO 11 януари 2006 - 12:59

Привет и от мен колеги, време е и аз да се представя. Казвам се Радко Петров и съм роден в гр. София, на 29 години, завършил 126 ОУ "П.Ю. Тодоров", след това Финансово стопанска гимназия "Карл Маркс", след това малко се повеселих във СА "Д. А. Ценов"-Свищов , още като следвах там се и ожених за една хубава майничка. Така се стекоха нещата че се наложи да се преместя да живея в Пловдив. Сега живея в майналенд :huhsign: и си карам :mhihi: астричката комби 1,6si. Работя като счетоводител на най-голямата фирма за компютърна техника за южна и източна българия и региона. Преди си карах и още си имам първата ми колата волво 340 дизел и астрионката. Много обичам да ходя на риба, скоро и на лов, ски, да си губя времето с весели хора и все неща който човек се чуства добре.
Е това е за мен най-общо.
Засега това от мен.
Хайде и умната ако не русата
:fire:
Отговори

бат'Марто снимка бат'Марто 11 януари 2006 - 13:45

Ами бат ви Марто си е на солидната възраст от 31год.Началник производство във водеща фирма за каучукови смеси-завърших технология на каучука в ХТИ навремето.Карах вектра А(17Д)и ,а сега Камиона от аватарчето :huhsign:
Отговори

OMEGA_TURBO снимка OMEGA_TURBO 22 януари 2006 - 01:12

Хип-Хоп :fire:
уча в механото Автотранспотна техника 9 клас
чистя омегата на бате :Р и от време на време я карам на село
Отговори

ГостTeda_* 22 януари 2006 - 15:58

Теодора, на 26. Видях, 4е има "гаден даскал' във форума, и аз съм гадна учителка. Мъча децата с английски език, а те ми казват че още българския не знаят. Голяма трагикомедия.
Ако на някой му трябва превод или друго, казвайте!
Учих се да карам на Асконката и оттогава съм влюбена в нея, тя ми е като детенце. Дори ми е по-скъпа (финансово) от дъщеричката ми.
:fire:
Отговори

coper снимка coper 22 януари 2006 - 19:24

На 23 от Сливен, с Опел Астра г, работя в собствена фирма за дограми, не женен...
П.С. Много активни мутри ги няма тук.....
Отговори

svetliokk снимка svetliokk 24 януари 2006 - 20:27

И аз да се разпиша тука-казвам се Светльо,на 20 години от София.Завърших техникум по електротехника(Киров) спец.Автоматизация на производството,и сега съм студент втори курс по същата спец. в ХТИ-София.Джиткам си с кадета ,който между другото е във фамилията от 92-ра, а е произведен на 11.90-та.
Отговори

VECTRA DTI 16V снимка VECTRA DTI 16V 24 януари 2006 - 22:20

сега за мен-казвам се Красимир от добрич на 33г.Висше от ТУ-Варна,занимавам се със строителство,много често пътувам
Отговори

vakko снимка vakko 26 януари 2006 - 21:09

Казвам се Васил на 30 г. съм и живея в Тетевен.Занимавам се с производство на мебели.От 3 години карам Астра комби c14nz.Колите са ми хоби от доста време,но съм фен предимно на комбита.
Отговори

Vasskata снимка Vasskata 26 януари 2006 - 22:56

vakko, на Jan 26 2006, 09:09 PM, каза:

Казвам се Васил на 30 г. съм и живея в Тетевен.Занимавам се с производство на мебели.От 3 години карам Астра комби c14nz.Колите са ми хоби от доста време,но съм фен предимно на комбита.
<{POST_SNAPBACK}>

Колеги здравеите казвам се Васил от ПЛЕВЕН на 22 години сам.Карам Вектра 1.8-90 к.с.
работя в магазин за авточасти-"sofia export"всичко за ОПЕЛ. тва е от мен. :beer: :icon_eek2:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg