Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Osram H4 60/55 Silverstar + 50%

TPOXATA снимка TPOXATA 04 март 2007 - 22:06

А на мокрия асфалт как се държат? Вижда ли се пак, както при онея жълтите или е както в случая с моите - грам светлина на пътя! Същото е и когато насреща ми идват коли. Виждам светлината от техните фарове, но от моите и следа няма. Не знам дали това ще помогне толкова или е по-добре да купя Philips Blue Vision.
Отговори

jelqzkov снимка jelqzkov 04 март 2007 - 23:04

До сега не съм имал проблем нито с фасунки нито с рефлектори
Отговори

karlosjakal снимка karlosjakal 04 март 2007 - 23:55

jelqzkov, на Mar 4 2007, 11:04 PM, каза:

До сега не съм имал проблем нито с фасунки нито с рефлектори
 

Аз имах м..мка му направо ми стопиха клемата добре че изгоря преди да направи повече поразии като ключ. или инсталация не дай боже. :2angry1:
Отговори

SAMOSVAL снимка SAMOSVAL 05 март 2007 - 01:06

На Вектрата едно време купихме и ние от тия халогенките за по 6 лева комплекта дето викате и бяха по 100 вата. Е светиха си добре и бяхме супер доволни докато един ден не се оказа че е почнала да прегаря инсталацията на единия фар. Бяха се поразтопили там някой неща и се наложи да ги махнем!!! Така че аз лично препоръчвам да купвате само нормалните 55 вата крушки или тия марковите на Osram i Philips, че с другите може да си имате проблеми!
Отговори

Vincent снимка Vincent 18 юли 2007 - 13:00

Малко актуално инфо. Тия дни си взех Osram Cool Blue H7 (Astra G) от магазинчето в Дианабад - 16,50 лв./бр. Има и за габарити - 3,18 лв./бр.
Отговори

Ник.опел снимка Ник.опел 08 август 2007 - 22:36

 SuperMax, на Aug 8 2007, 11:19 PM, каза:

Здравейте! И аз имам желание да си сложа крушки Osram H4 60/55 Silverstar ili Cool Blue.
Искам да попитам нужно ли е да слагам и релета?

Благодаря предварително! :devil-smiley-019: :icon_biggrin: :newsm05_41:

Не е нужно да слагаш реле. Ел.инсталацията е разчетена за такива ватове. Най-хубавото при такива крушки е че получаваш по-добра светлина за същите 55/60W
Отговори

pe6o_ снимка pe6o_ 09 август 2007 - 23:44

Osram H4 60/55 Silverstar + 50% както ги сложих тези крушки не съм имал проблеми с моито опелче , вярно че не са регулирани фаровете (да са перфектно настроени)но си ми осветяват пътя идеално и наистина има голяма разлика в сравнение с нормалните крушки


от метро ги взех моите и 2-3 години някаде и не са мръднали

в сряда ходих пак и ги видях и там са по 25-26 лева комплекта

харесват ми

на мокро нормално е да поглъща светлините и още повече и ако те заслепи някои няма как да си видиш светлините перфектно да ти светят
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg