Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Изчезнаха светлините на километража

Тази тема е заключена

YasenA снимка YasenA 27 март 2008 - 14:28

Здравейте,

Отскоро съм горд собственик на Вектра Б :newsm05_41: и се опитвам да приведа автомобила в перфектно състояние - засега успешно.
Имам обаче следния проблем - едновременно спряха да светят таблото, осветлението на задния номер, и зумера (не реагират на светването на фаровете). Макар, че не съм с голям опит, това ме навежда на мисълта че някъде не се образува добър контакт, може би в ключа за фаровете? В един момент, когато минавах през участък с множество дупки, всичко светна - но закратко. Къде може да се крие проблемът? :newsm05_41:
Предварително се извинявам, ако вече е отговаряно на този въпрос, но неоткрих конкретна информация с търсачката. Поздрави на всички! :beer:
Отговори

tcetzo снимка tcetzo 27 март 2008 - 14:37

Провери ли бушоните ?
Отговори

YasenA снимка YasenA 28 март 2008 - 19:46

Абсолютно верен отговор :newsm05_41: Добре че в сервиза ми казаха, че могат да погледнат колата чак в четвъртък, та си прегледах сам бушоните.

Аз се съмнявах да е от тях, защото се случваше да присветне понякога, но се оказа че някой :newsm05_41: е увил бушона с телчица и той ту дава контакт, ту не...
но сега всичко е ОК.
Мнооого благодаря.
Отговори

Татяна Диас снимка Татяна Диас 28 март 2008 - 19:50

бушоните.... :newsm05_41: имах същия проблем... при мен всичко е навързано, нито табото светеше, нито прозорец да отвориш... за музика и дума да не става :newsm05_41:
Отговори

tcetzo снимка tcetzo 28 март 2008 - 23:19

Радвам се,че съм те насочил във вярната посока :newsm05_41:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg