Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Най-якия филм с коли на света

ickko снимка ickko 02 юли 2008 - 13:35

 Мишо, на Jul 2 2008, 02:24 PM, каза:

Като чуя такова заглавие и се връщам към средата на 90-те години и екшъните на Тандем Видео :unsure:


И с право, братле <_<
Долф Лундгрен по Диема + :blink:
Отговори

zheleznia снимка zheleznia 02 юли 2008 - 15:04

Много се изметна нещо темата, тръгнахме от най-якия филм и стигнахме до това кой е по-по-най.
Дайте нещо за филмите, а и в случая за субтитрите за конкретния филм, че нещо не ми се гледа без субтитри. Иначе приятно гледане на тези които имат желание да се забавляват!
Отговори

Speedball снимка Speedball 02 юли 2008 - 19:59

МНОГО глупав филм!!! И верно мацката как забрави за беемвето и даде пачката за кола с цк ключе което при щракане те размазва за седалката <_<
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 02 юли 2008 - 21:23

Ае тъй и тъй фръкнахме в някви други теми, че се сетих за един филм от преди сигурно 15 години дето мноо ме кефеше на времето - Дървото на Джошуа.Някой да се сеща или да е попадал на него?Едни Ферарита, Ламбота пак некви схеми бяха <_<
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 02 юли 2008 - 22:18

Детска радост кисели бонбонки...баси филма...Волтрон е по-добре <_<
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 03 юли 2008 - 07:52

 Racer_, на Jul 2 2008, 10:23 PM, каза:

Ае тъй и тъй фръкнахме в някви други теми, че се сетих за един филм от преди сигурно 15 години дето мноо ме кефеше на времето - Дървото на Джошуа.Някой да се сеща или да е попадал на него?Едни Ферарита, Ламбота пак некви схеми бяха <_<

Уникалено филмче с Долф Лунгрен! Гонка между Ф40 и Ламбо Кънташ! Ма не на некви измислени драгове в някакви заводи а в пустинята по черни пътища! :blink: Уникална сцена и гонка с коли!

Иначе по темата, ако се абстрахираме от елементарния сюжет и достата глупости казани и показани, филмчето има настроение. Поне на мене едната от мацките не спря да се усмихва през целия филми и някак беше много позитивно :unsure: . Имаше и интересни коли макар и да ги даваха за секунди в някои сцени. Определно обаче червената Астра беше много добра. Абе филма става ако човек иска да се посмее и да погледа нещо леко дето да не го натоварва с размисли и страсти.
Отговори

krakacil2 снимка krakacil2 05 юли 2008 - 21:55

Здравейте преди много време 10-15 години ми попадна филм за едно момче ,което спечелва ОПЕЛ от лотарията и той последния екземпяр слязъл от конвера.Та историята се развива така,че приятелите му карат ГТИ на голф1 а той има ОПЕЛ .Интересното конфликта ,който се създава между привържениците на ГТИ и опел .Накрая той влиза във фен клуба на опел със един странен изпит на чакъл да изпише емблемата ОПЕЛ. Май много се разписах ама карам по спомени ,но не сещам за името му,но това май имаше два епизода.
Отговори

LL Mito J снимка LL Mito J 10 юли 2008 - 10:16

 ickko, на Jul 2 2008, 12:35 PM, каза:

Гледал съм го тоя филм по немската ТВ, верно има готини коли, ама иначе е доста глупав :flag:

А за бързи и яростни - нямам конкретно мнение, зависи в какво настроение съм, ама само знам, че ако не беше излезнал тоя филм сигурно Божурище сега щеше да е увеселителен парк :hand: и стрийт рацинга щеше да е разпространен в БГ, точно колкото е парапланеризма и кану-каяк-а :mhihi:

хАхАхААХАХАхАхАхАхААХАхАхАХАХАХхА факт :hand:
Отговори

Automatic снимка Automatic 10 юли 2008 - 14:39

Верно е глупавичък
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 10 юли 2008 - 18:13

Ах, че се наиграх и аз да го гледам целия... Касандра и Селесте ряпа да ядат :mhihi:
Отговори

TONY.G.A снимка TONY.G.A 10 юли 2008 - 19:44

http://www.mininova.org/tor/1373209 ето го на руски... :mhihi:
Отговори

Pingelov_Junior снимка Pingelov_Junior 19 юли 2008 - 23:57

http://zamunda.net/d...s.php?id=134354

Здравейте на всички!За да не отварям нова тема,пускам линка към тоз филм тук.Има малко гонки на една изтупана Калибра с малко полицейски Вектри (и един два Пасата)
Иначе филмчето става за разтоварване след работа - ганстерска история развиваща се в напреднала Румъния
Отговори

Vertig0 снимка Vertig0 20 юли 2008 - 10:08

Егати скучния филм!Супер зле.
Отговори

haljscho снимка haljscho 20 юли 2008 - 16:40

http://masterstb.com...ls.php?id=23829
Ей тук е със субтитри.
Отговори

yasen снимка yasen 22 юли 2008 - 21:30

Субтитри има и в subs.unacs.bg
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 11 февруари 2011 - 21:59

Стара тема, съвсем случайно попаднах на нея.. Само не искам да ме включвате сега и мен в класацията за "Археолог на месеца" :idiot:

п.п. По темата сега.. :doh: ако някой знае филми с повечко коли, гонки и неща от тоя сорт, няма да е лошо да се "възроди" темата ми се струва.. :mhihi:
Отговори

oggie снимка oggie 11 февруари 2011 - 22:23

-
Мнението беше редактирано от oggie: 11 февруари 2011 - 22:31
Отговори

bambam снимка bambam 11 февруари 2011 - 23:05

http://www.zamunda.n...id=191443&hit=1

Ето едно филмче,наскоро го гледах.Има гонки,може да се каже яки с Ауди А8 разни Цитро'ени и пежа.Иначе филма е много добър.
Един от любимите ми!

Приятно гледане!
Отговори

omegaab снимка omegaab 12 февруари 2011 - 14:41

Преди 10-тина години имаше много готин сриен филм с Астра Г купе. Филма се казваше Бензин в кръвта, но сега не мога да го намера. В него главния герой беше състезател.
Мнението беше редактирано от omegaab: 12 февруари 2011 - 14:41
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 12 февруари 2011 - 17:36

 omegaab, на 12 Feb 2011, 14:41, каза:

Преди 10-тина години имаше много готин сриен филм с Астра Г купе. Филма се казваше Бензин в кръвта, но сега не мога да го намера. В него главния герой беше състезател.


Главния герой се казваше Франк Цайлер, а той или опонента беше с Алфа 156.. ей-й-й.. спомени-спомени.. Чакал съм като ненормалник да дойде времето, когато почваше филма. Ако някой го открие да пише непременно да го свалим!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg