Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ретро парада

Може ли да стане?

Commodore_69 снимка Commodore_69 10 ноември 2006 - 18:40

Преди време бях пускал тема със снимки на стария Опел на чичо ми: (Рекорд "Табакера"), който в момента е зарязан в двора в Горубляне. Тъй като той не се интересува от него почвам да се замислям дали ако нищо не измисля в крайна сметка с моя си Рекорд да не му се метна на тоя. Проблемът му е, че му е пукнат блока на мотора. Та на въпросът: може ли мотора от моя Рекорд да се прасне на този и много преправки ли трябват? А също (и най-основното) дали скоростите на табакерата ще паснат на другия двигател (1,7S)? Айде ако някой има информация по въпроса да сподели, че ми е много любопитно! :sad-smiley-046:
Отговори

espero2000 снимка espero2000 11 ноември 2006 - 00:36

Еи луд умора няма - само се чудиш какви подвизи да сътвориш
Мислех да ти го оставя за коледа но маи ще си получиш подаръка предварително

А тои е ??? сети се сам :sad-smiley-046:
Отговори

vectra снимка vectra 11 ноември 2006 - 07:17

Ники ти да не вземе да му дадеш купето!?!?!?Бате ако сериозно му дадеш твоето купе..остави го някуде и бягай, че тоя лудия после ще се чуди кво да направи за да и се облагодари и ще има да те гони... :nau:

Ако наистина тва направиш евалата! :c010: :cen: :sad-smiley-046: :newsm05_41: :cen: :shifty:
Отговори

30e снимка 30e 11 ноември 2006 - 09:11

Синия аз го искаам :sad-smiley-046:
Отговори

espero2000 снимка espero2000 11 ноември 2006 - 23:11

vectra, на Nov 11 2006, 08:17 AM, каза:

Ники ти да не вземе да му дадеш купето!?!?!?Бате ако сериозно му дадеш твоето купе..остави го някуде и бягай, че тоя лудия после ще се чуди кво да направи за да и се облагодари и ще има да те гони... :nau:

Ако наистина тва направиш евалата! :newsm05_41:  :shifty:  :cen:  :cen:  :c010:  :sad-smiley-046:
 



Точно това смятам да направя ама като гледам Симо никъкъв го няма сигурно няма интерес към това купе :61:
Отговори

Commodore_69 снимка Commodore_69 12 ноември 2006 - 00:36

Абе, аз ли нещо не мога да зацепя правилно или се уреждам с купе? :) :) :) :) :) Честно, неам думи... :newsm05_41: :61: :clap: На тебе човек... не знам, трябва паметник да ти вдигна... :cen: :shifty: :c010: Е не не не... Спирам с приказките до тук, че нямам какво да кажа повече! Само :sad-smiley-046: :cen: :nau:
Отговори

hed снимка hed 12 ноември 2006 - 01:08

Е па а честито на печелившите :newsm05_41: и голям респект :c010: за Ники! Е така го разбирам аз автомобилизЪма :sad-smiley-046: :shifty:
Отговори

vectra снимка vectra 12 ноември 2006 - 09:39

Чшшшш Симо я пийни една водичка...брой до десет!Малко по-раничко..ама се пак айде честито да ти е новото купе... :sad-smiley-046: :newsm05_41:
Отговори

Commodore_69 снимка Commodore_69 12 ноември 2006 - 12:18

Водичка не знам, ама снощи като го видях съобщението (виж в колко часа е било) ме бяха пратили в Коце да записвам музика, че на един Виктор му чествахме името и смятай, че съм се "нахилил" като идиот и така, както цяла вечер бях на количка и разни други сокчета, така като се върнах минах на винце и полях обилно случая! КЕФ, БАТЕЕЕЕЕ!!! Още не мога да повярвам, че е истина и че най-големият и досега НЕПРЕОДОЛИМ проблем вече го няма... :cen: :61: :nau: На тебе поне колко съм ти пилил за тоя Рекорд, та сигурно се сещаш к'во ми е в момента... :clap: :newsm05_41: :shifty:

А за Ники... (както викаха в клуб НЛО едно време) - Хвала! Хвала на такЪви граждани! :sad-smiley-046: :c010: :cen:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg