Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Тема за тунинг циферблати

Liubeznia снимка Liubeznia 23 февруари 2009 - 17:25

 jiggeee, на 29 Sep 2008, 04:25 PM, каза:

понеже се "скъсаха да валят предложения и се избиваха кои да даде съвет" си смених лампите и сложих ринговете сам ! колега и теб ще те посъветвам същото ...


Tрудно ли е?
Отговори

Томчо снимка Томчо 04 март 2009 - 11:27

Колега не е трудно, като цяло таблото с уредите се държи на 2 винта отдоло, и нещо като заключващ мехънизъм отгоре. Развиваш винтовете, след това освобожзаваш отгоре с нещо като ръчка ти ще го видиш, след това е по пипкаво изваждането на таблото към тебе, то е с една букса изцяло електронно(поне при мен) и след като го извадиш внимателно, отзад ще видиш лампите и ще смениш която трябва :)
Отговори

drago снимка drago 01 април 2009 - 16:28

Сори,че събуждам тая стара темичка,но си търся шаблони за бели километражи за калибрата.Индекса е W1083 и е до 240 км.Колата ми трябва постоянно и не ми се разглобява таблото няколко пъти за да го преснимам.Може и да са черни километражите,така или иначе ще ги обработвам преди да ги занеса на рекламното студио,дето ще ми ги прави.
Отговори

kosama снимка kosama 27 юни 2009 - 15:51

 Дамян, на 01 Feb 2005, 02:33 PM, каза:

то4но такива никелирани си тарся,за тези обраи дето са около километражите,Каде да си намеря,въобще продават ли се?




Продават се, има ги в каталога на FK, ама са скъпички май, не помня цената.
Отговори

dNp снимка dNp 21 септември 2009 - 21:57

Някой може ли да ми каже на АСТРА Ф какви са размерите на циферблатите?
Отговори

Anestiev снимка Anestiev 03 ноември 2009 - 17:01

Здравейте,колеги интересува ме някой може ли да ми каже от къде мога да си поръчам или да си закупя циферблатите на Опел Калибра турбо 93г.Километража е до 280 ако има значение(мисля че имаше и модел до 260).Ще съм благодарен ако някой може да ми помогне.Мерси предварително
Отговори

Десислав снимка Десислав 23 януари 2010 - 16:51

някой може ли да ми даде циферблати за корса б без оборотомер
Благодаря предварително!
Отговори

djface снимка djface 02 март 2010 - 09:37

Колеги къде има за Астра Ф шаблони за километража, оборотомер и т.н. Търсих из нета, но не мога да открия.
Отговори

djface снимка djface 04 март 2010 - 14:26

 AlexMav, на 04 Mar 2010, 12:50, каза:




Извинявам се грешката е моя, но на мен ми трябват шаблони които да не са оригинални, а някакви променени, по възможност бели.
Отговори

staskooo88 снимка staskooo88 06 март 2010 - 00:42

 sheko, на 11 Dec 2004, 0:28, каза:

Значи интересувам се ако някой има представа къде правят бели километражи. То не е кой знае каква философия само трябва да се принтира на UV фолио за да не избелява или пожълтява и естествено да се разглоби таблото. Преди знаех едни пичове дето се занимаваха с тва обаче вече не бачкат :hahaha: :hahaha:


Аз съм правил
Отговори

djface снимка djface 08 март 2010 - 11:02

 staskooo88, на 06 Mar 2010, 0:42, каза:

Аз съм правил

Я дай да видим, обясни как става. И аз искам :devil-smiley-019:
Отговори

Рошко снимка Рошко 08 март 2010 - 11:43

За обявите за продажба си има раздел!
Отговори

kashkin снимка kashkin 09 март 2010 - 03:35

След като стой разглобено таблото и се мъча с едни откраднати от нета и бяха доста изкривени, поизправих ги но има разминавания. Може ли някой да ми помогне със свестни примерни скици за тигра 7000 оборота и 0-220 км.
Отговори

smeh4o снимка smeh4o 09 март 2010 - 11:14

 Auris 1.6 vvt-i, на 08 Mar 2010, 11:43, каза:

За обявите за продажба си има раздел!


Извинявам се :(
Отговори

FirestorM снимка FirestorM 10 март 2010 - 22:59

А някой може ли да "изкопае" отнякъде тия плаки за Астра Г .Не държа цифрите да са сини (по принцип зелени ми трябват), но и черни биха свършили работа.Публикувано изображение
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 11 март 2010 - 15:16

Колеги някакви идеи от каде мога да си намеря бял километраж или плазмен за Аскона C или трябва да се поръчат от някаде? Обаче за 1.8 критичнните да почват от 6600 а не от 6000 оборота
Отговори

Nqkoi снимка Nqkoi 16 април 2010 - 19:35

Колеги, моля за помощ. Намерих си плазмени километражи, 35 евро, прекрасна сума. Проблемчето което се появи обаче е, че имат само 2 вида:

1 вид са до 260км/час и 8000 оборота /черен фон, синьо осветление/

2 вид са до 240км/час и 8000 оборота /сив фон, синьо или зелено осветление по избор/

Та...моят километраж е до 220км/час и 6 хиляди оборота. Ще има ли обаче големи разлики при показването на стойностите на новите табла?




Публикувано изображение

P.S. Според продавача разликите се усещали при над 160км/час и 6 хиляди оборота....
Мнението беше редактирано от Nqkoi: 16 април 2010 - 19:41
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 16 април 2010 - 20:30

Здравеи колега! Моито мнение е че ще още от 20Км нагоре ще има разлика защото разположението на цифрите за километрите и оборотите е сасем друго километражите са наистина хубави обаче моят савет е да си търсиш такъв като оригиналния ти(смисал по километри и обороти) аз така мисля че няма да показва вярно изобщо това е моито мнение не съм специалист по тез работи хубаво е да говориш със човек които се занимава с това но аз така си го обяснявам и така ми изглежда наи логично а и хората щом са го направили до 220 и 6к така и трябва да е ако може даи линк да видя от каде си ги намерил и има ли за други модели на Опел ?
Мнението беше редактирано от НИКСАНА: 16 април 2010 - 20:34
Отговори

Nqkoi снимка Nqkoi 16 април 2010 - 21:14

Колега и аз така мисля, ама ги намерих на добра цена и викам си да птам все пак...щот нистин ми харесват.

А тях ги намерих в един испански сайт за частни обяви,  явно е някой дет върти бизнес на дребно. Сайта му е малко неорганизиран според мен. Ето го: http://www.indaya.net/




Този същият продава и ангелски очи като за Астра Ф за 135 евро, в Ебай не намерих нищо на толкова ниска цена.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg