Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Опел уикенд Варна

Тази тема е заключена

kaka снимка kaka 04 юни 2007 - 11:32

Моля, който се колебае и размишлява, да каже най-късно в сряда, за да може Оги окончателно да запази нужната бройка.

Бай Митьо, бугат, Бого, шуменци, Ловеч - мислете усилено <_<
Отговори

Мишо снимка Мишо 04 юни 2007 - 11:52

Снощи обсъждахме с Яската варианти... ама така и не успяхме да се разберем кой ще се жертва да не пие за общото благо <_< Ще се разберем тея дни кой ще спи, кой няма да спи и ще call на Оги да знае какво да прави :icon_wink:
Отговори

Владко снимка Владко 04 юни 2007 - 12:01

Аз съм жестоко афстрахиран че нас сас Любчо не на записахте <_<
И 2-та сме на линия поне за една вечер т.е. пишете на и нас <_< като сигурни :icon_wink:
Отговори

kaka снимка kaka 04 юни 2007 - 12:08

Не е лично отношение, с Оги се разбрахме варненската група да си я следи той. За да сте спокойни, вписах ви в картинката <_< <_<

Мишо, Яска, не се излагайте с туй каране, все ще се изкушите за по някое питие и после... :icon_wink: Взимайте си девойките и образувайте масовка :ole:
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 04 юни 2007 - 18:04

Оги, дай малко инфо за обстановката там -има ли условия за <_< пред бунгалата или на кръчма някоя <_< на самия бряг ли са бунгалата ,има ли наблизо магазин или всичко да си носим от тук ?В петък ще пристигнем там сигурно към полунощ и нека тия неща да са уточнени и да сме подготвени ! :icon_wink:
Отговори

Оги снимка Оги 04 юни 2007 - 20:01

Ми ...то е едно комплексче такова, има си барче/ресторант с доста маси (на открито), които ще са за нас. Не е на морето щот там е устието на реката и не е много удачно да сме там :icon_wink: Магазинче незнам, село "Долен Близнак" е съвсееем наблизо ама незнам дали ще има отворен по това време <_<
Принципно ... аз мисля ... първата вечер няа да сме много хора (май) та да напазарим от Варна за съботата, уговорил съм барбекюто <_< , пийнъе ше стане да си носим ... и така. Утре-вдругиден ше зема да отида да направя някоя друга снимка да няма изненадани <_<
Ето една бърза тука за надъхване
Публикувано изображение
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 04 юни 2007 - 20:13

ау ау ау :) събота не е ли ралито? Аз съм се надъхал да го гледам, после ми се ще и до бунгалата да ида да видя народа да се изпозапознаем, по принцип не пия, така че ако някой иска возене(Варна - бунгала), делим бензин А95 и возя, няма да оставам обаче, че съм се хванал и да завършвам университета вече и ще трябва да съм трезвен и да пиша дипломна през ноща <_<. Последно до кога сте там на бунгалата? Ако и в неделя може да спретнем плажче или разходка в покрайнините, някви такива ми се мъдрят. Ако има нещо - лс или който ми има телефона...
Отговори

kaka снимка kaka 04 юни 2007 - 20:20

За ралито мислим и ние да се отчетем с присъствие, а в неделя по някое време, за съжаление, ще се наложи да си отпътуваме <_< Плажчето обаче е задължителна програма :icon_wink: И до Калиакра ми се ходи на мен, ама едва ли ще има кога <_<
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 04 юни 2007 - 20:30

 kaka, на Jun 4 2007, 09:20 PM, каза:

За ралито мислим и ние да се отчетем с присъствие, а в неделя по някое време, за съжаление, ще се наложи да си отпътуваме <_< Плажчето обаче е задължителна програма :icon_wink: И до Калиакра ми се ходи на мен, ама едва ли ще има кога <_<

ам аз затуй казах понеже местните колите ни ще са с нас може да измислим ходене, кой където му се ходи. И мен ми се ходи на Калиакра, отдавна не съм ходил, района там го обиколих ама там не отидох а по пътя може да спрем на мидарника за една мидена салата ;). Принципно тази седмица мисля да почивам и неделя и събота и ако всичко е ок ще похайманосвам. Утре или вдруги ден ще разуча места за гледане на ралито :D.
Отговори

kabby снимка kabby 05 юни 2007 - 08:37

Аз ще дойда със сигурност да ви покажа една много червена шкода фобия :)
Отговори

Оги снимка Оги 05 юни 2007 - 15:20

Една безкрайно добра новина за мен и не-толкова добра за вас. Събота тряа да отида да си взема колата <_< Та мисля петък да ви заведа/настаня и към 12 вечерта да хващам автобусчето :icon_wink:
Събота вечерта ще се върна ... надявам се не посред нощите ... да си попразнуваме <_< <_<
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 05 юни 2007 - 15:25

 Оги, на Jun 5 2007, 04:20 PM, каза:

Една безкрайно добра новина за мен и не-толкова добра за вас. Събота тряа да отида да си взема колата <_< Та мисля петък да ви заведа/настаня и към 12 вечерта да хващам автобусчето :icon_wink:
Събота вечерта ще се върна ... надявам се не посред нощите ... да си попразнуваме <_< <_<

Охоххохоооооооооооооо, кой ще черпииииииии за хубавите поводи;)

А честито дано!

Ще те чакаме. А по темата аз ще кажа какво ще правя утре вечер, да се разберем.
Отговори

p0ckata снимка p0ckata 05 юни 2007 - 21:05

Смятам да намина да ви видя ама въобще не ми е ясно кога пристигате и къде са тези бунгала
АААА и ралито от колко часъ почва ???
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 06 юни 2007 - 08:18

Мен ме трийте от списъка! Променена е програмата за форумната лига и ще играеме най-важният ни мач за това първенство в неделя, така че съжалявам много, но на всяка цена трябва да съм там... :/ Приятно изкарване!
Отговори

kaka снимка kaka 06 юни 2007 - 08:22

 Moonlord, на Jun 6 2007, 09:18 AM, каза:

... съжалявам много, но на всяка цена трябва да съм там... :/

И ние съжаляваме, но... живота поднася изненади. <_< за решението ти!
Отговори

kaka снимка kaka 06 юни 2007 - 21:08

Последни данни.

Оги, по последна информация от тази вечер, колата ти няма да е готова за събота.
Бого май по-скоро се отказа.
Бугатия не иска да пътува с друга кола, освен своята си, а пари за гориво няма в момента - т.е. отпада.
Бай Митьо ще пътува, защото е заформил и далаверка, но засега не знае кога точно ще може да тръгне. Надеждите му са да се движим в пакет, но се разбрахме за контролно чуване в петък към 1 следобед.
Ако аз успея да се измъкна, както планирахме, сиреч 15:30, Митята в 16:00 ни чака пред блока и потегляме.

yo_ko, ако всичко се движи според преди малко начертания план, май ще можем да се уговорим за нещо от сорта на 20:30 на ОМВ Търговище, но все пак ще се чуем като тръгнем ние.

Това е засега.

П.П. Ловеч и Шумен нямат кворум за участие.
Мнението беше редактирано от kaka: 06 юни 2007 - 22:39
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 07 юни 2007 - 00:00

Ние излезнахме най-несериозни :( Един от "нашите" замина в САЩ, на другия гледам все по-често колата в баща му, трети и четвърти (аз) само с мацки се занимават, петия пък ни търси редовно, но ние горките все заети... Хич ни няма! Страшно ми се идва към Варна, поне за една бира да пием, но точно сега нямам парички никакви, даже за гаЖиту да го черпя една пастичка :( Много съжалявам, че пропускам такова нещо, но...

Няма ли вариант да минете след Търговище през Шумен за мъничко да се видим? То след това пътя до Варна ви е 40 минути. Няма да се забавите много...
Отговори

yasmania снимка yasmania 07 юни 2007 - 08:01

Шуменциии.... несериозници сте вие и туй си е .

Петък значи по тъмно ще сте тук а ? Мисля да дойда се скиваме тогава още, а в съботка вечер вече да остана на бунгалцата... ще видим как да направим уговорката.
Отговори

kaka снимка kaka 07 юни 2007 - 08:34

 TPOXATA, на Jun 7 2007, 01:00 AM, каза:

Няма ли вариант да минете след Търговище през Шумен за мъничко да се видим? То след това пътя до Варна ви е 40 минути. Няма да се забавите много...

Малко неподходящо ми се струва на отиване, че и без това ще пристигнем по никое време сигурно... Шумен-Търговище ей го къде е, що не се съберете няколко в една кола и не прескочите вие до там, да се видим, докато се чакаме с yo_ko? Или другия, по-разумния вариант е на връщане нещо... макар че пак зависи кога ще си тръгнем <_<
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 07 юни 2007 - 11:37

 kaka, на Jun 7 2007, 09:34 AM, каза:

Малко неподходящо ми се струва на отиване, че и без това ще пристигнем по никое време сигурно... Шумен-Търговище ей го къде е, що не се съберете няколко в една кола и не прескочите вие до там, да се видим, докато се чакаме с yo_ko? Или другия, по-разумния вариант е на връщане нещо... макар че пак зависи кога ще си тръгнем :icon_rolleyes:

Ами аз мисля да съм по с време там ,така че аз да чакам не вас да бавя ,не ми пречи и още по- раничко да дойда ако шумен потвърди присъствие ! :opel_forever:
P S За Калиакра и ние сме навити ,даже и за ботаническата в Балчик !
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg