Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Opel Weekend Кюстендил 1

Тази тема е заключена

kaka снимка kaka 24 февруари 2008 - 22:19

Аз днес пуснах мълвата за уикенда и в Пазарджик, по всяка вероятност ще има участие и оттам :thu: :thu:
Отговори

Гостpeshokn_* 29 февруари 2008 - 17:47

Кака, добре, дай да се хващаме в ръце. Така, ще се опитам аз да се свържа с някой от управата и да ръгнем банерчето горе до "Важно!!!", надявам се да се съгласят. Кака, ти от твоя страна кажи как ще процедираме, че ми е много мерак да го видя Акулски и да ме научи как да възприемам жената като него. Публикувано изображение

В очакване на отговор,

Искрено твой, любящ и уважаващ,
peshokn
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 29 февруари 2008 - 18:46

Ееееех, хубава срещичка ще си заформите, а пък аз сигурно ще съм на 500 км. ..., късмет <_<

П.П. Пешко, гледам, че си се взел в ръце вече, само така!
Отговори

Оги снимка Оги 06 март 2008 - 18:08

 Akulski_Cali, на Feb 24 2008, 12:03 AM, каза:

Огии, да доем те зеем идния викенд с нешо по добро от еликоптерр? :love_opel:


Заеби е :newsm05_41: ше се радвам следващата среща да не е на 300 лв бензин от мен

.. дотогава ше гледам снимки само
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 06 март 2008 - 18:21

Ndoe ме е писал тъй че :newsm05_41:
Отговори

BladeMan снимка BladeMan 06 март 2008 - 19:07

Идва ми се, ама с тиа ценомалии малко преспиването ше ми доиде зорно!Мииии то и без преспиване може , щот парите са си дефицит!Абе сетих се , то гаджето там има вила!!!БАХТИ КОЛКО СЪМ ПРОСТ! Пишете ме и мен +1 освен ако не изкочи нещо мнооо неотложно!
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 06 март 2008 - 21:07

Пишете ме мене + жена ми за 21-ви .
Аз съм до 16:30 - 17 ч на работа и вероятно ще пропусна дневните мероприятия , но за вечерта ще съм там 100%
Отговори

Margo снимка Margo 06 март 2008 - 21:21

Еххх ма много сте ми далеко е. :love_opel:
Иначе бих ви удостоил с моето присъствие :newsm05_41:
Отговори

BladeMast6r снимка BladeMast6r 06 март 2008 - 22:00

Само не разбрах каде ще е събора :love_opel: коя дата и колко часа
пишете ме и мене се пак сам си от КН искам да вида опелчета на купче :newsm05_41:
Отговори

kaka снимка kaka 06 март 2008 - 22:40

Предполагам, че както обикновено, ще тръгнем в петък привечер след работа. Така ще имаме 2 вечери за опознаване с непознатите и сплотяване на колектива чрез алкохол и други занимания :newsm05_41:

Моля местните да казват дали ще се възползват от офертата за спане в ДАП, или ще си спят по къщите, за да знаем колко легла да запазваме.

Ванка, мерси за линкчето под шапката - явно върши работа :love_opel:
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 06 март 2008 - 22:55

Кака , ние ще сме само петък срещу събота и в събота следобяда ще бягаме , защото жена ми е на работа в неделята и няма как да се смени. Така че ни бройте за една нощувка.
Отговори

Гостpeshokn_* 06 март 2008 - 23:07

По пътя за Кюстендил, след като подминете с. Цървеняно ще видите една впечатляваща гледка на града и околностите. По пътя към Кюстендил има една бензиностанция, намираща се на Струмски мост, директно след отклоненията за с. Дворище и с. Коняво - STRUMA PETROL, но най-вероятно е да видите надписа на кафето към бензиностанцията AMIGO. Предлагам да се чакаме на паркинга зад кафето, да уточним един час, в който да бъда там и прочее.

Прикачам сателитна снимка за ориентация.

Публикувано изображение

Така, сега да Ви информирам за полицията по пътя София - Кюстендил.

1. Владая - там е ясно!
2. Драгичево - висят малко преди или малко след Shell-а.
3. Перник - най-често висят под Моста, при главната гара, не при гара Метал.
4. Бела вода - по-рядко, но се случва.
5. Радомир - там винаги се кара с 50!!!! Предупреждавам, големи мръшляци са!
6. Извор - по принцип висяха при разклонението за Земен, но вече по-често ги засичам из храсталаците на изхода на Извор посока Кюстендил. Внимание!
7. Разклонението за кулата - там има КПП, но висят рядко.
8. Драгомирово - по средата на селото, крият се при един трафопост, но надали ...
9. Цървеняно - там са кюстендилските - караите бавно, имат навика да висят там!
10. При кафе Амиго, където ще ви чакам :)

Като цяло карайте разумно!
Отговори

GT 51 снимка GT 51 06 март 2008 - 23:17

:love_opel: .Нещо организирано като ретро парад.???? Радо , който миналата година е бил организатор до момента си трае, а време няма.Ако дочуеш нещо, бий едни тромби. <_< Поздрави :newsm05_41:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 07 март 2008 - 00:35

 gadjo_1978, на Mar 6 2008, 05:21 PM, каза:

Ndoe ме е писал тъй че :newsm05_41:


не съм сигурна дали ти няма да си командирован към Варна.... :love_opel:
същото незнам дали не се отнася за Микса и сие ....
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 07 март 2008 - 01:57

Оно времето си лети и да си питам, Пешка, иаме ли резервации, мойто партаментче нси го забраил нали? :newsm05_41:
Отговори

bobcho снимка bobcho 07 март 2008 - 11:16

Стискайте палци да ми е готава колата до тогава и с сигурност ще дойда !!! Дано да се получи много масово и много приятно !!! :) :newsm05_41:
Отговори

Гостpeshokn_* 07 март 2008 - 11:44

Акула, не съм те забравил. А относно резервации - кака.

Ванко, а ти ще ни удостоиш ли с честта да присъстваш? Благодаря ти за този син надпис под ВАЖНО-то :)
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 07 март 2008 - 12:35

Ами за съжаление няма да дойда... имам други планове тогава(семейно тържество). И не - няма да се женя :newsm05_41: Няма проблеми за синия надпис, а и обещах на кака ;)
Отговори

HegeJl4o снимка HegeJl4o 08 март 2008 - 00:29

Колеги много съжалявам че няма да мога да дойда на това уикендче да се позабавляваме и да се видим но за съжаление съм на велико търново на тази дата
пожелавам ви весело изкарване на всички защото вие знаете как да си го направите весело и умтана с миските
Отговори

gsimania снимка gsimania 08 март 2008 - 23:32

Супер сте го замислили :newsm05_41: .На 99% в петък(21и) вечерта съм и аз там.
п.с.Имам къща в града така че ако някой няма къде да остане е добре дошъл.Ще пиша допълнително дали остава така.
Поздрави :love_opel:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg