Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Китайски 2 DIN DVD GPS player?

becinko снимка becinko 20 октомври 2010 - 18:10

 siegfrid, на 20 Oct 2010, 16:59, каза:

Прави ми впечатлени обаче, че никой не говори за долнокачествения звук, който произвеждат повечето от тези творения на китайската инженерна мисъл..... :padlock:


Е т'ва е българското мислене ... ти за 5 пъти по-малко пари от оригинала ще искаш и френска любов да ти прави ....
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 21 октомври 2010 - 08:42

Колеги, моите уважения, но не бих си позовлил да коментирам нещо, което не съм виждал, в случая чувал.
Имал съм възможността да боравя с този род устройства монтирани в няколко автомобила - да вършат идеална работа с множеството функции, които предлагат, НО звука, който прозивеждат е доста, доста далеч от качествения. Съгласен съм, че може вече да са почнали да ги правят по-качествени, пък и всеки сам преценява какво и как да монтира в автомобила си, но да се обяснява как едва ли не качествата са сходни с тези на продукт от висок клас - не върви :padlock:


Това за френската любов ще се направя, че не съм го видял :modownz:
Отговори

delnegro снимка delnegro 21 октомври 2010 - 12:28

абе и колегата е принципно прав ...все пак китайското си остава китайско..всичко е цена/качество

ето малко снимки и от мен,но давам линк защото незнам как се качва. http://www.album.bg/...mages/25568267/
Отговори

nikal снимка nikal 22 октомври 2010 - 19:11

Колега,има ли някаква операционна с-ма това?
Отговори

delnegro снимка delnegro 23 октомври 2010 - 09:42

мда ,мисля че е W 5.0 /май му се викаше windows mobile/ :newsm05_41:
Отговори

delnegro снимка delnegro 26 октомври 2010 - 12:13

колеги дайте малко съвети и помощ .
значи вързал съм камерата за задно виждане към екрана.но в момента в който запаля двигателя и вече всичко става на черти ,размазва се ,даже и изчезва за секунди образът.Казаха ми че съм използвал лоши кабели и имало смущения, че евентуално трябвало да сложа някакви филтри.Това така ли е и ако е откъде да купя и къде точно да го поставя.Мерси предварително.


Мнението беше редактирано от delnegro: 01 ноември 2010 - 16:52
Отговори

CH_M снимка CH_M 28 октомври 2010 - 14:23

Клипчето ти го няма , но както и да е .... кабела за видеосигнала от камерата до устройството екраниран ли е ? Да знаеш също че не търпи рязане и снаждане от типа "врътваш ги един в друг " и изолация с ПВЦ лента .... А може и да си е екраниран но да е някой ментак , аз ти предлагам да го огледаш и може да го смениш с RG174 - ползвалал съм го за окабеляване на две ТВ-та в автобус и се получи идеална картина , без смущения при работещ двигател .
Мнението беше редактирано от CH_M: 28 октомври 2010 - 14:26
Отговори

delnegro снимка delnegro 01 ноември 2010 - 16:51

Значи след като разпитвах за филтри и пробвах с много хубав екраниран кабел и нищо не стана...право при кар аудио майстори.
Та както се казва ,козата си сака пръч.Оказа се че при тези модели опели, компютърът подавал тока към задните светлини на импулси
и хората ми сложиха ..стабилизатор на напрежение и всичко си стана ок. :love_opel:
Мнението беше редактирано от delnegro: 01 ноември 2010 - 16:52
Отговори

georgibakarliev снимка georgibakarliev 01 ноември 2010 - 21:25

колега дай малко снимки,да видим за какво става дума ,и ако не е тайна кажи това удоволствие колко ти легна,и откъде е най добре да се вземе,пасва ли цвета на таблото ти.....
Отговори

delnegro снимка delnegro 01 ноември 2010 - 22:54

 georgibakarliev, на 01 Nov 2010, 22:25, каза:

колега дай малко снимки,да видим за какво става дума ,и ако не е тайна кажи това удоволствие колко ти легна,и откъде е най добре да се вземе,пасва ли цвета на таблото ти.....



Колега прегледай всички постове :mhihi:
Отговори

georgibakarliev снимка georgibakarliev 02 ноември 2010 - 08:28

абе колега аз съм ги разгледал отдавна,ама там има две снимки,и доколкото се вижда има разлика в цвета на табото и дина и гледам много стърчи нещо не пасва,затова те карам да качиш още защото това изпълнение никак не ми харесва , а в германия има динове които може да се поръчат в цвета на таблото марката е ZENEC и затова те помолих най учтиво,но ако ти е проблем да качиш още няма да ти се разсърдя,а при твойта зафира с този дин можеш ли да извадиш показанията от менюто сетинг,за температура на двигателя и заряд на генератора,,и да кажеш как свири по добре от оригиналното или не,а работят ли всички функции от волана ако можеш сподели....
Отговори

kirenski снимка kirenski 02 ноември 2010 - 09:03

към колегата ,я раздуй за тези ZENEC, сайт ,от къде колко и така нататък :mhihi:
Отговори

delnegro снимка delnegro 02 ноември 2010 - 12:37

 georgibakarliev, на 02 Nov 2010, 8:28, каза:

абе колега аз съм ги разгледал отдавна,ама там има две снимки,и доколкото се вижда има разлика в цвета на табото и дина и гледам много стърчи нещо не пасва,затова те карам да качиш още защото това изпълнение никак не ми харесва , а в германия има динове които може да се поръчат в цвета на таблото марката е ZENEC и затова те помолих най учтиво,но ако ти е проблем да качиш още няма да ти се разсърдя,а при твойта зафира с този дин можеш ли да извадиш показанията от менюто сетинг,за температура на двигателя и заряд на генератора,,и да кажеш как свири по добре от оригиналното или не,а работят ли всички функции от волана ако можеш сподели....


ами дина ,вече е плътно и не стърчи 98%...просто имаше много жица отзад ,даже и изрезах една пласмасарийка от вътре.боята казвам че е същата 98% ,аз самият се занимавам с бои и това ми е професионално изкривяване,и щом не ме дразни значи е добре.Може би на снимките изглежда малко по зле.мога да извадя борд компютър и сетингс настройки,но и досега не знам от къде е температурата на двигателя,въобще как се вади за този модел.функциите от волана работят на100%.за свиренето съм доволен ,не знам как е с оригин.Дина ми дойде в същият ден с покупката на колата и директно го махнах :mhihi:
всичко цена/качество е ок.разбира се някой маниак може и да не го устройва.ще постна още малко снимки,тея дни ,че утре ми предстои операцийка.
Отговори

georgibakarliev снимка georgibakarliev 02 ноември 2010 - 22:38

http://cgi.ebay.com/Zenec-ZE-NC5010CR-Car-...=item45f68516ba това е линк в ebay
Отговори

delnegro снимка delnegro 27 ноември 2010 - 13:28

 georgibakarliev, на 02 Nov 2010, 22:38, каза:

Отговори

vectracgts снимка vectracgts 09 януари 2011 - 22:43

Kолеги аз също разполагам с такъв плайър, но отскоро поради простата причина че взех колата няма и от месец. Та да ви питам някоий има ли книйка с указания на английски, френски нчма как да е на български защото китаеца незнам дали знае че съществуваме въобще. Искам да питам най вече за нави-то, каква карта да си кача на СД картата, също за ТВ-то как да си наглася някакви програми? благодаря предварително...
Отговори

oggie снимка oggie 09 януари 2011 - 23:22

Всички китайски чудесии на които попадам са все правени за Астра или Зафира т.е не са равни като конзолата на Вектра а са издадени в средата и както и да ги монтираш все ще изглеждат като нещо взето от друга кола . Има ли такива които са правени точно за Вектра и да пасват перфектно .
Отговори

vectracgts снимка vectracgts 10 януари 2011 - 00:31

ми да това пасва точно.....
Отговори

oggie снимка oggie 10 януари 2011 - 02:13

 vectracgts, на 10 Jan 2011, 0:31, каза:

ми да това пасва точно.....


Дай някъкъв линк или модел
Отговори

mileff снимка mileff 10 януари 2011 - 11:33

 oggie, на 09 Jan 2011, 23:22, каза:

Всички китайски чудесии на които попадам са все правени за Астра или Зафира т.е не са равни като конзолата на Вектра а са издадени в средата и както и да ги монтираш все ще изглеждат като нещо взето от друга кола . Има ли такива които са правени точно за Вектра и да пасват перфектно .


По принцип УЖ има и за Вектра Ц но на снимките, които съм виждал наистина си личи че средната част е значително по-издадена и нещо не ми допада.
Затова когато избирах моето двд си спрях на съвсем друг модел, който чрез рамка-адаптор от авал, малко кит, шлайфане и карбоново фолио стана много много задоволително.

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg