Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Смяна предни говорители Астра Ф

Тодор снимка Тодор 19 ноември 2009 - 15:41

Здравейте колеги, прочетох няколко теми по въпроса но не ми стана ясно колко дефакто трябва да е максимално дълбочината на новия говорител.Наскоро си смених оригиналното радио philips car400 с Pioneer и стана ясно че на втори етап трябва да се сменят и говорителите, просто започнаха да пращят :). Спрял съм се на този модел Hertz DCX 165 ,като незнам ще има ли проблем при монтажа освен допълнителните фланци които трябва да купя.Ако някои е пробвал този модел нека каже.Дълбочината на тези е 68мм. Мерси предварително.
Отговори

bili4652 снимка bili4652 20 ноември 2009 - 09:48

Щом знаеш дълбочината на говоритела виш дали ще опре на стъклото като го свалиш, аз така направих и използвах фланеца на оргиналния говорител като го изрязах.
Отговори

Тодор снимка Тодор 20 ноември 2009 - 11:01

Благодаря за съвета, вероятно и аз това ще направя и без това старите говорители едва ли ще стават за нещо, поне да свършат някаква работа.Ако някои има идея за качествени и не много скъпи говорители нека сподели, но без компонентни системи.

[warning]Ето тук една тема за изработка на фланци на говорителите Моята връзка[/warning]
Мнението беше редактирано от Жоро: 05 февруари 2014 - 16:39
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg