Опел Клуб България: Кратко резюме на двигателите на Опел Виваро - Опел Клуб България

Прехвърляне към съдържание

• 2 Страници +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Затворена за Коментари

Кратко резюме на двигателите на Опел Виваро

#21 Потребителят не е активен   casparcho 

• Вече сам си сменя маслото...
  • Група: Потребители

• Автомобил:Opel Vivaro 2,0 CDTI , 2.5
  • Регистриран: 15.07.2007

Публикувано: 26 юни 2020 - 19:51

Виж мнениеАльоша, на 12 май 2020 - 12:17, каза:

Здравейте. Днес купих нов и същата работа. Според вас дали да купя добавка да я изсипя в резервоара за пречистване и да го натискам. Благодаря

Отидете на майстор да се види на живи данни , зададените параметри на помпата и моментните дали са еднакви , налягане и прочие. Ако сте решили проблема , няма да е лошо да споделите с нас. Дебитомера също сменете с някой друг , проверете клапана за вакума . Имал съм подобен проблем с пушене на 1.9 мотора като си вървеше нормално , нова бе турбината дюзи качени на стенд и калибрирани и все беше тая .

Мнението беше редактирано от casparcho: 26 юни 2020 - 19:53

VW Caravele 2.5 2010g , Opel Vivaro 2.5 DTI 2011g, Opel Vivaro 1.9 CDTI 2007g , Renault Trafic 2.0 CDTI 2011g, Opel Astra H 1.6 twinpot

#22 Потребителят не е активен   Oss25 

• Прясно излюпен...
  • Група: Потребители

• Автомобил:Opel vivaro 2002
  • Регистриран: 29.06.2020

Публикувано: 30 юни 2020 - 06:39

Здравейте, не знам дали тук му е мястото но искам да попитам за един проблем при мен. Имам виваро 2002година и от известно време ми свети лампата на таблото че имам проблем в двигателя. Проблема се случва че при 80-90км,или 2000-2500оборота ми светва в движение лампата на подгряващите свещи и започва да заглъхва двигателя, трябва да изключва и включа двигателя в движение и се оправя за известно време. А при по малки скорости не мога да "изцежда" двигателя, все едно не му достига гориво. Ще се радвам някой да сподели решение. Благодаря. А иначе за точно това бусче съм много доволен, втора година го карам, малък разход на гориво, пъргав мотор, лесна поддръжка, нямам проблем със скорости или окачване, само сега тоя проблем дето се появи.

Споделете тази тема чрез:

• 2 Страници +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Затворена за Коментари

1 потребител(и) четат тази тема
0 регистрирани, 1 гости и 0 анонимни потребители

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg