Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Некоректен колега opel_gsi

aleksander снимка aleksander 01 февруари 2012 - 14:56

Колеги искам да ви предупредя за колегата "opel_gsi" от който закупих Опел Кадет.Миналата седмица закупих колата от него по обява във форума,след като ходих на 2 огледа,тъй като първият път нито я беше разринал от снега нито имаше ключ от нея....но това го преглътнах.Отивам на втория оглед колата отключена,в обявата пишеше,че колата е с духнала гарнитура на главата,но все пак пали,отварям капака гледам разглобени,ангренажи,колектори и т.н...ясно беше,че няма как да я запаля на място.Обеди ме,че била кърпена отдолу...гледам шофьорската седалка легнала,на въпроса защо не получих ясен отговор.След договорка взимам колата с пътна помощ и я карам към сервиза.Дадох му част от парите,тъй като оглемия талон не беше в него на момента и оговорката ни беше да ми го донесе до 2 дни,е мина се вече седмица....лъже и маже на всяко обаждане от моя старана...След като започнах да разглабям двигателя,забелязах,че някой е свалял главата преди мен и болтовете бяха хлабави,вдигам главата и какво да видя.....блока с нечовешка цепка такова нещо не бях виждал през живота ми от началото на треди цилиндър до края на блока...и до картера...след разговор с него и отново лъжи установих,че е знаел за прекрасното състояние на блока.А с вдигането на подемник лъсна и голата истина за "изкърпения" под,добре,че още не съм я карал,защото левия носач ще се откъсне от купето...Абе въобще пича ме взе за някакъв тотален балък....незнам имах му пълно доверие като взимах колата,тъй като е от форума...викам няма да ме пр**е..ама то какво стана.
Отговори

TOTTI868 снимка TOTTI868 01 февруари 2012 - 15:14

Ми ходи на място му закарай обратно ,,колата'' и си земи парите
Отговори

_shady снимка _shady 01 февруари 2012 - 15:24

Саше ти си кадьрно момЧе,майстор как можа да се минеш така...това Че някой е от форума не е гаранция за нищо,да не говорим,Че потребител с такъв ник не съм засиЧал....явно е от скоро....
Отговори

aleksander снимка aleksander 01 февруари 2012 - 15:30

Еми бате кво да направя....прегледах го набързо и се метнах,защото ми трябваше некое ГСИ да почна от некаде за лятото....с идеята,че си правя главата както си знам и карам...ама то....е тва ми е грешката много съм доверчив,а и мразя да връщам нещо след като съм го купил ще го направя както си знам и тва е.
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 01 февруари 2012 - 15:32

Големия талон какво става с него?Да не стане като с ...?!
Отговори

aleksander снимка aleksander 01 февруари 2012 - 15:35

 BatSlav, на 01 февруари 2012 - 15:32, каза:

Големия талон какво става с него?Да не стане като с ...?!


Ами сега пак му завънях още не го бил намреил....хубавото е,че знам къде живее...
Отговори

TOTTI868 снимка TOTTI868 01 февруари 2012 - 15:41

според мене няма и да го намери,просто щото го няма
Мнението беше редактирано от TOTTI868: 01 февруари 2012 - 15:41
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 02 февруари 2012 - 09:12

Иди с още 2-3 чиляка,вземи си парите ,и като намери талона ,ще ми платиш цялата сума ,която можете да предоговорите в твоя полза ,щот явно колата е на цена за килограм.
Отговори

Dimas снимка Dimas 02 февруари 2012 - 12:03

 Пресиян Василев, на 02 февруари 2012 - 09:12, каза:

Иди с още 2-3 чиляка,вземи си парите ,и като намери талона ,ще ми платиш цялата сума ,която можете да предоговорите в твоя полза ,щот явно колата е на цена за килограм.


Съгласен съм с теб, но изцяло. При положение, че нищо не става от тоя Кадет... за какво да доплаща? Да си взима парите и айде друга. Иначе голям талон се вади за 10мин.
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 02 февруари 2012 - 13:47

 Dimas, на 02 февруари 2012 - 12:03, каза:

Иначе голям талон се вади за 10мин.

Как се вади голям талон за 10 мин.?
Отговори

Dimas снимка Dimas 02 февруари 2012 - 14:20

С посещение в КАТ, говорене на глупости и помощ от приятел.
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 02 февруари 2012 - 15:29

Аха, страхотно обяснение...
Отговори

SEKSTAZI снимка SEKSTAZI 02 февруари 2012 - 20:34

 Liubeznia, на 02 февруари 2012 - 15:29, каза:

Аха, страхотно обяснение...


За загубен голям талон се минава на канал , преди беше за 10мин работа сега не.
Според мен му върни колата , даже трябва да си плати и репатрака този убавец.
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 02 февруари 2012 - 21:08

 SEKSTAZI, на 02 февруари 2012 - 20:34, каза:

За загубен голям талон се минава на канал , преди беше за 10мин работа сега не.

Знам, просто му гледам на колегата сейра...
Отговори

ОМЕГА снимка ОМЕГА 02 февруари 2012 - 21:17

При загубен голям талон автомобилът се пререгистрира... дубликат се вади само на малкия... :icon_wink2:
Отговори

aleksander снимка aleksander 02 февруари 2012 - 22:52

Голям талон се вади само с пререгистрация,хубавото е,че желание има в повече и кола ще стане от тоя Кадет,но още си чакам големия талон от тоя дришльо.Мисля вече да го посетя...незнам как живеят такиа хора,сигурно си мисли,че търпението ми е безгранично :)
Отговори

Punisher снимка Punisher 03 февруари 2012 - 08:57

 _shady, на 01 февруари 2012 - 15:24, каза:

да не говорим,Че потребител с такъв ник не съм засиЧал....явно е от скоро....

Явно http://www.opelclub....?showuser=76323
Отговори

Dimas снимка Dimas 03 февруари 2012 - 10:01

Колеги, явно нещата са се попроменили през последните 2 години (може и 3 да са). Тогава вадих голям талон на мотор.

Колега aleksander, успех с решаването на проблема!
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 03 февруари 2012 - 10:45

Нов голям талон може да извади само собственика, а не всеки, който се появи с малкия талон, независимо какво говори.
Отговори

ОМЕГА снимка ОМЕГА 03 февруари 2012 - 10:51

Сигурен ли си в това,понеже в нашия кат задължително се пререгистрира ако изгубиш големия... :confused:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg