Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ретро парада

Купува / Продава

doki снимка doki 19 юли 2008 - 14:19

 opel121212, на Jun 19 2008, 08:52 PM, каза:

штото аз имам един OHC мотор и скорости от рекорд сасмо че е 4-степена

аз пък имам цял рекорд (1.8 '86 бензин) за части ( без мотора, щото е абсолютно издухан), включително и абсолютно същата кутия и още мн части за модела, някои от тях чисто нови. Който иска идва, договаряме и отнася. 0878691968. В пловдив е.
Отговори

Koketo_555 снимка Koketo_555 21 юли 2008 - 19:39

Търся Стартер за Опел Рекорд 2.0i 84г. По възможност в София!!!!!
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 28 юли 2008 - 21:53

Здравейте колеги! От доста време близо до нас има една изоставена манта.Говорих със собственика и , който каза , че мантата се продава на килограм.Колата е 2.0 куб. 115 коня пълен инжекцион,с нова бензинова помпа , но с доста лош външен вид.Не е палена от две години.Ако някой има манта и му трябва за донор или за реставрация ето и малко снимки:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Мантата се кара на кантара на скрапа , тегли се и се оценя като старо желязо каза човека :)
Колкото я оценят като желязо толкова.Проблеми с регистрацията няма , тъй като е на дознател от местното РДВР и предполагам , че полицай няма да е неизряден откъм документи.Ако наистина има някой желаещ нека ми се обади на ЛС или в скайп ( има го в профила ми ) мога да говоря със собственика за точна сума пари като цена.

Днес ще ходя да погледна дали колата си е там.Ако е още там , ще взема телефон на собственика и ще го постна тук , за да се свържете с него.Аз мога да съдействам само като заведа някой да я огледа.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 11 август 2008 - 22:54

:dance: Колеги, подарявам четири степенната кутия от Асконата.Условието е ако наистина ви трябва да я вземете за да си свършите работа.Няма смисъл да ви стои по гаражите.Оригиналния двигател и него го подарих, дано да го направят.Кутията е свалена работеща , поне така ми казаха.Не ми се занимава да и определям цена и такива глупости. :dance: Също подарявам и два-три разглобени кардана .Косьо каза че стават...така че ако искате...почистете ми бараката, че ще я пълня с части от една много интересна кола... :dance:
Отговори

Гостpeshokn_* 13 август 2008 - 12:35

Съжалявам, че мнението ми се явява леко офтопик, но нещо взех и аз да се запалвам покрай вас!

Вчера, съвсем случайно, докато си седим на спирката в моето родно село Ябълково и спорим за наточване на дизелови двигатели и скорошно посещение на Келеша в Варна, се появи един човечец, видимо на 35, леко далеко подпийнал.

Когато разбра, че съм от ОПЕЛ КЛУБ ме подкани да тръгна с него, баш си ме хвана като личната курва под ръка и ме заведе в тях. Но ни ма такова, както повечето сигурно очаквахте, а директно ме заведе в гаража и там какво да видя - то ми синеее, едно такова четкаджииско, синее бе, окьоравех от синьо. Гледам четири врати, двигателче 1.3! Викам "чиче, некролог, какво е това?", а чичото, видимо под въздействие на алкохола или последвалата го лека абстиненция, ми каза "Това е Опел Кадет от 1968 година. По принцип от тоя модел в България преобладават двувратките, а ти както сам можеш да видиш това е 4 врати!".

Пежиста, който беше с мен неотлъчно така се амбицира да го купи и да го боядиса перла, та чак ентусиазъм лъхаше из въздуха. Но това неговото си беше напразна закана!

Снимки довечера! :)

Така! Дочух слух, че в същото село има в един гараж RALLY версията! Ще проверя, пък кой знае от къде ще изкочи заека! А сега както обещах:

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  1.JPG (129,02K)
    Брой изтегляния: 176
  • Прикачен файл  3.JPG (109,9K)
    Брой изтегляния: 137
  • Прикачен файл  4.JPG (113,8K)
    Брой изтегляния: 100
  • Прикачен файл  5.JPG (80,66K)
    Брой изтегляния: 102
  • Прикачен файл  2.JPG (119,99K)
    Брой изтегляния: 106
  • Прикачен файл  6.JPG (74,95K)
    Брой изтегляния: 83
Отговори

Krasteff снимка Krasteff 21 август 2008 - 16:48

подарявам делко, бензинова помпа,карбуратор и колектори изпускателни исмукателни за 1.2 с долния разпр. вал.Свидими се да ги дам в надин дано помогна на някой!
0887562779 Иво
Отговори

vaskata.v снимка vaskata.v 18 септември 2008 - 11:30

Съфорумници,
имам фарове, стопове, арматурно табло с оборотомер и без, задно стъкло /2бр./ и други всякакви. За всичко комплект цената е тънка - 200 лева. Звънете ми на телефона 0884/073330
Отговори

commoGS снимка commoGS 19 октомври 2008 - 14:28

Я тук един матор за отнасяне има 3,0 сенаторски, ако ви е интерес ще намеря телефонен номер за пазарлък. Тва е от онзи черния Сенатор във Варна, дето беше с емблема Commodore на задния капак :kuku: колата я нападна флекса де и остна тва от нея, май иска 300 лева с кутията и задния мост :kuku:

Публикувано изображение

Opel Admiral 1965 година за :25: 10 000 EURO :newsm05_41:

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Регион: Ловеч
тел.: 0886547573
:sleep:

Цитирам писмото, което получих и ако някой е заинтересован нека звъни, пък после една бира.... :doh:

ЗДРАВЕЙТЕ.
РАЗПОЛАГАМ С ЕДНА ЛЕКА КОЛА "ОПЕЛ" КАДЕТ КУПЕ МОДЕЛ 1960 ГОДИНА.ЗА СЪЖАЛЕНИЕ КОГАТО РАЗГЛОБИХ ДВИГАТЕЛЯ ,ЗА ДА МУ НАПРАВЯ ОСНОВЕН РЕМОНТ,ЦИГАНИ ВЛЕЗНАХА В ГАРАЖА МИ И ЗАРАДИ АЛУМИНИЕВИТЕ БУТАЛА ЗАДИГНАХА И БИЕЛИТЕ .ТОВА МЕ СПРЯ И НЕ МОГА ДА Я ВЪЗСТАНОВЯ.ДВИГАТЕЛЯ Е 1000 КУБИКА.АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ПРЕДЛОЖИ НЕЩО БИХ БИЛ МНОГО ДОВОЛЕН.ЩЕ СЪМ ДОВОЛЕН И АКО НЯКОЙ ПРОЯВИ ИНТЕРЕС И КЪМ КОЛАТА,ЗАЩОТО ЩЕ Е ЖАЛКО ДА СИ ЗАМИНЕ ТАКА БЕЗСЛАВНО В ДОМЕННАТА ПЕЩ.НАИСТИНА ЩЕ СЪЖАЛЯВАМ. ПРЕДОСТАВЯМ ТЕЛЕФОНИТЕ СИ ЗА ВРЪЗКА: 02/8325627 / 0887994507 / 0889434039 / 0877116117 КИРИЛ ЛЕНКОВ

Публикувано изображение

ето го kadett-чето, даже kadett coupe е!
Мнението беше редактирано от 30e: 29 януари 2011 - 10:26
Отговори

edko снимка edko 10 ноември 2008 - 13:47

Нашият съфорумец Едко си продаваше Монцата /А2 GSE пакет и т.н./ за 2000 лъва и още си я държи :unsure:
Ето за тази кола става дума...

...никога не съм предполагал, че ще се наложи да пиша в този форум, ма ей на ....
Та на въпроса. От мантата ми останаха някви части, предимно интериорни - кикпнаели, табло (даже май две!), волан, парно .... бе .. простотии, които на драго сърце бих изфърлил и вероятно така ще направя, ако никой не ги вземе!
Така че: ако на някой нещо му трябва, да пише тука, пък аз до няколко дена ще снимам всичко което го имам и ако двете множества някъде се засекът, ще имаме победител ;)
За цени никва идея нямам, ма който ме познава знае, че ще бъде на далавера !

А И ОСВЕН ТОВА ИМАМ ЕДНИ ЛАЙСНИ ЗА ОПЕЛ СЕНАТОР ДЕТО АКО НЕ ДОЙДЕ НЯКОЙ ДА СИ ГИ ВЗЕМЕ ЩЕ ГИ ЗАПАЛЯ !

:flag: :flag: :knee:
Отговори

buster снимка buster 26 февруари 2009 - 19:53

Здравейте колеги, преди доста време си купих Опел Манта и след мн труд и пари я реставрирах, сега е в горе доло добро състояние. Но трябва да се доизкусорят разни дребни нещта
Сложих и двигател от Сенатор 30е 3000 6 цилиндров в много добро състояние. Смених и всички стари части, изтърках дъното до основи и я пръсках със специални грундове и антикорозионни препарати. Въобще на колата и е направен основен ремонт от-до, забележката и е в китосването, за6тото не съм мн добър в тази част В момента е спряна от движение и трябва да се пререгистрира, което мога да го направя, имам и много резервни 4асти за нея, разглобен двигател 1900 от манта, скорости от сенатор, електроники и 3-4 комплекта съединитела, барабани за спира4ки, накладки, главини с дискове и спира4ни апарати, прожини и преден капак, дясна врата и куп други дреболий. Доиде време да я продавам колкото и да не ми се иска но ми трябват спе6но пари и бих я дал за 3500 лв. с всички резервни части.
Аз съм от град Костенец и можете да ме търсите на 0899 814 223.
Снимки на колата и резервните части може да видите в линковете.

http://www.snimka.bg...album_id=344270

http://vbox7.com/play:99c4b272

Колата се продава вече за 2800 :icon_smile2:
Отговори

Magelan снимка Magelan 13 март 2009 - 20:25

Дойде не само кризата ами и започвам нов проект Manta 400 и за това се разделям с Комото.
Офертата включва:
1. Комодоре А Купе,
Перфектно купе (само купе) без липси по него
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Има стари номера, жив собственик имам договор за покупко продажба, но не е стигнал до кат заради поправим проблем.
2. Опел Сенатор Б 3.0 24V
Кола в движение,нови номера, документи но в лош външен вид. Купена за донор за мотор, скорости, диференциал(шпер), електроника, за Комото.
Снимки има из форума "АТЕНТАТОРА"
3. Опел Рекорд Ц -2 врати. Кола в движение с нови номера и всички документи.
Купен за резерва за регистрациа за Комото, ако случайно направиат проблем в КАТ за преправката на автомобила. Много части.
Снимки по-късно:
4. Комодоре А купе. Още едно купено за донор за мостове, стъкла и една камара части от него( оригинален мотор 2.5). Има стари номера и жив собственик. Купето не става за въстановяване-могат да се ползват отделни елементи. Един гараж части.
5. Двигател 3.0 24V C30SEJ, почти пълен комплект, липсват само петите на разпределителните валове (загубиха ги заедно с валовете в митницата като идваше главата от Германиа, щото беше на 2 пакета, но давам други валове). Главата е здрава, напаснати клапани.
6. Джанти 17-ки Borbet A предни 8,5J задни 10J с гуми 255/40/17 с доста живот. Предни гуми има но не стават. 5х120 на 74 мм централен отвор.


Цена за всичкото това комплект е 8 000 лева. Аз съм дал доста повече и пари и нерви и време да събера нещата за проекта. Нещата и колите не се продават по отделно.
Подробности на лични, че не ми се говори по телефона с несериозни купувачи.
Мнението беше редактирано от Magelan: 13 март 2009 - 20:33
Отговори

kosio-Своге снимка kosio-Своге 22 март 2009 - 09:40

Части за Опел Олимпия Рекорд 1958

Търся добри предни калници, решетка, предна броня, гривни и рефлектори на фаровете.

0889888600
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 10 април 2009 - 12:51

Подарявам за Record, за сенника - пласмасовия джаджа дето се щраква :icon_wink2:
Отговори

pampito снимка pampito 23 април 2009 - 23:19

На някой да му се намира предна престилка от Kadett C с горните мигачи

Имам някой части за Rekord които едва ли ще ми потрябват, а само ми пречат.
Предна решетка, фарове, стопове и километраж за Rekord D. Предна решетка която не знам за какъв модел на опел е. Може би Ascona A. Имам и километраж, стопове и огледала от Rekord E комби.

снимки на частите

Цена на фаровете - 20лв бр,
километражи, огледала и стопове - 15лв бр,
а за решетките - 10лв бр
Имам и други дреболий, но не съм ги изровил. Ако на някой му трябва нещо нека пита на ЛС или 0898762659.
Мнението беше редактирано от 30e: 29 януари 2011 - 10:36
Отговори

alcoholmeter снимка alcoholmeter 18 май 2009 - 21:38

Уважаеми съфорумци..

За мое голямо съжаление се продава семейната реликва.

Opel Senator A

Година на производство 1982/1983
Двигател тип: бензинов 6 Цилиндъра редови 12 клапана
Кубатура 3000cm3 (2969cm3) 177hp
Скоростна кутия: Автоматична 3 или 4 степенна (неуточнено)
Категория: Седан
Брой места 4+1
Пробег км. 160 000 (реални)
цвят: Светло зелен металик
Регион: София

Особености: 4(5) Врати, Автопилот, Аларма, Бордови компютър, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Климатик, Лети джанти, Металик, Серво управление, Центр. заключване, Плюшен Салон, Тонирани Стъкла.

Автомобила не е каран от няколко години, Свален резервоар за кърпене, няма бензинова помпа, като цяло автомобила е запазен както отвън така и отвътре. Автомобила има доста за правене но наистина си заслужава. Сериозните купувачи могат да получат още по подробна информация за возилото на посочените от мене кординати.
Колата е с нови номера, платени данъци и такси, спрян от движение. След доста седене пред блока купето все още е здраво, като са необходими много малко тенекеджиииски корекций. Климатика до последно е ползван като предполагам е само за пълнене. Ел. огледалата не са на автомобила, купувани са допълнително от катастрофирал и при евентуална покупка ги давам със цялата инсталация.

Може да помогне: http://www.ultimatespecs.com/index.php?bra...20&option=4

Цената е 1300лв. евентуален коментар.

Ето и снимки на автомобила: http://www.alcoholme...album_id=379449

GSM: 0889 000 765
skype: ky_kyyy
400 66 15 - служебен (търсете Емо)

Надявам се скоро машинката да си има нов стопанин които е готов да се грижи добре за нея.

поздрави на всички: :whistle:
Мнението беше редактирано от alcoholmeter: 20 май 2009 - 01:58
Отговори

Hristov снимка Hristov 29 май 2009 - 14:00

продавам двигател от монца 3000 Е за 400 лв ...0889207221 съшто имам и за капри 2.8 в6 160 кс за 500 лв

обявата за 4астите от манта съ6то е моя само 4е цената е 200 лв вси4ко а не 300 /Продавам врата лява, задна врата за хечбек,всички стъкла(2 задни стъкла за хечбек и седан)стъклата са бели не са тунирани /страни4ни тунирани за варианта хе4бек/ ,стопове ,преден мост за Манта Б има и доста пласмаси към тва

докменти няма!!!двигатела е на малко километри 70000 аз го взех за резерва оба4е ми трябват пари за това го продавам по принцип е инжекция но тя ве4е е на моита кола!!!ако някои го иска мога да му сложа карборатор ...колата бе6е автоматик ...имам маховик притискател и феродо така 4е 6е стане и с ръ4ни скорости

има стартер и алтернатор

Мотора от Каприто су6то е без документи...има си вси4ко без водна помпа и стойка за динамо...вси4ко му е сменено...нов съеденител;нови фтулки на стартера ;масло и филтар сменени ...има никелирани капаци и стйки на мотора; су6то аломиниев кожух на кутията аксиален лагер нов...кутията я давам бонус но не съм сигурен дали е здрава ;вклю4ва си но трябва в движение да се види дали е добре на нея су6то и е сменено маслото и семерингите...испускателите не са 4угун а две двоики тръби които преминават в две долу до скоросната кутия...два комутатора две делка и инсталацията до + контакт и моментен + при палене

дите емаил да ви пратя снимки че тука не6то не мога да я схвана схемата ...има снимка на мотора на каприто в мобиле.бг

момчета ниакои ако иска да кара истинска кола сега е момента...сужалявам но триабва да се разделя с моята красива колица ... та по съштество ...опел монца А 3.0 5 скорости джанти 16-ски "зендер" остана да се оправи външниа вид и да се купят два предни амортисьора в си4ко друго е направено ... цената е 5000 лева и не подлежи на коментар! в цената влиза и по4ти цяла кола на части към клата...за пове4е инфо 0889207221 кзвам се Вальо

клата вече е инжекция утре ще направя оште снимки да допълня албума ...


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=20...206&lp=-509

сега колата си е супер за тая цена не карам никого на сила да я купува щом съм преценил 4е струва толкова зна4и има за какво ако никой не я иска ше си я карам колата съм я правил за мен ис4истил съм вси4и български простотии по нея остана ве4е да се боядиса...само горивниа клапан и шорт шифта са 400 лв освен това втория мотор който давам към нея е на 70000 км ....както и да е който иска ше се обади и ще му обясня какво съм правил по колата... ето допълних и албума http://www.snimka.bg/album.php?album_id=20...762&lp=-885

Имам предна броня цената е 50 лв има пошчупено но няма липсващи парчета ... имам лява врата ; трета врата ; всички стъкла без предно дясно и един стоп десен всичко 200 лв...0889207221 Вальо

ТОВА Е ЗА МАНТА !
Мнението беше редактирано от 30e: 29 януари 2011 - 10:28
Отговори

ASTOR снимка ASTOR 29 юли 2009 - 18:14

Има ли желаещи да закупят ОПЕЛ КАПИТАН трябва само да проверя годината.Състоянието е добро но трябва да я хване някай мераклия.

Днес срещнах човека с капитана каза че състоянието е добро оригиналния двигател е , има следните допълнителни части които дава заедно с колата :
-4 Калника
-Още един двигател
-Преден мост
- и др.
Тия дена ще ходя да го снимам , а ако има интерес от някой за цената да ме потърси на ЛС.
Който е пръв е с предимство.
Отговори

GSi R снимка GSi R 24 октомври 2009 - 18:49

Търся предни калници и лява врата за кадет Ц.Може и други части


Колега, оправи си профила по правилата ако обичаш
Мнението беше редактирано от gujo78: 24 октомври 2009 - 18:52
Отговори

lomad снимка lomad 04 декември 2009 - 09:26

продабам части за аскона Б 4 врати, цяла аскона без мостовете , джигател чугун 2000 , 4 скорости, скоро снимки....
тел 0887206297

Колега, моля запознай се с правилата за пускане на обяви, нужни са цени и снимки
на частите, както и коректно описание.
Също попълни код на двигателя на автомобила в профила ти.
Благодаря и приятен ден!

Мнението беше редактирано от lomad: 04 декември 2009 - 09:41
Причина за редактиране:: Няма снимки, няма цени, грешен раздел, некоректно попълнен профил....
Отговори

asparagos снимка asparagos 10 декември 2009 - 23:14

здравейте колеги
имам малко ретро части за комодоре C 78-82
мотор 1.9s от манта Б с колекторите но без карбуратор
заден мост барабар с диференциала спирачките и сменени невиещи лагери :newsm05_41:
скорости четворка
4 врати здрави и обурудвани
километража
арматурното табло
4 оригинални лети джанти 14-ки
май имам стопове
парното
волан с хидравлична кутия става за комодоре ц и рекорд е1 е2
ако някои стяга такова животно 0888309271-жоро или тук в темата
аиде със здраве
Мнението беше редактирано от asparagos: 11 декември 2009 - 18:04
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg