Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Организация за тръгването от София към Калояново

Тази тема е заключена

GT 51 снимка GT 51 09 юни 2010 - 22:42

 sashonikolov, на 09 Jun 2010, 23:36, каза:

Микеле аз имам 2 броя станции трябва обаче да ги видиме дали се засичат с твоите по честоти.......

Имам вариант да взема още 2 същите като моите.....но утре ще звъня.......

ако си ги давал на химическо , значи са чисти и ще се засечт....Шашко, аз викам ние с Асконите да тръгнем още от Петъка..... :newsm05_41:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 09 юни 2010 - 22:43

 Liubeznia, на 09 Jun 2010, 22:05, каза:

Събирането на Църна Маца не е проблем, тръгването също. Проблема е как да накараш... например 100 човека със 100 автомобила да се движат в колона.
Видяхме миналата година въпреки агитацийте и Наско който водеше, че колона почти нямаше. Аз повечето време преди Пловдив карах сам или ми се налагаше на моменти да настигам останалите със 160/170км/ч. Всеки изпреварваше всеки и гонеше нещо си...

Така е, въпреки всичките ми молби, приказки, обеснения за някакъв ред....таратанци.
То колона имаше, ама беше от 15-20 коли.
Едни се направиха на състезатели, други решиха да тръгнат по късно, какво да се коментира...
Аз през цялото време крах точно с 110 :newsm05_41: но на Ихтиман на някой вече им беше бавно.
Дано тази година е по различно :mhihi:
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 09 юни 2010 - 22:57

Аз също мога да бъда една от колите, грижещи се за колоната. Ако сметнете, че бих бил полезен да се видим и уточним нещата!
Отговори

gujo78 снимка gujo78 09 юни 2010 - 22:59

Според мен не е въпросът кой ще води колоната, а манталитета на всички който ще патуват в нея :newsm05_41:
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 09 юни 2010 - 23:07

Хора всякакви, различни навици, мнения и тн. Но ВСИЧКИ, които искат да бъдат част от тази колона трябва да се съобразяват с предварително изготвения план и указанията на отговорните лица. Това е, каквото и да си говорим всичко опира до нас самите. :newsm05_41:
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 09 юни 2010 - 23:10

За мене лично ще е огромно удоволствие да пътувам заедно с колкото се може по-голяма колона коли от любимата марка при това с поддържане на някаква нормална скорос,за каквата е спомената по-горе.Относно организацията мисля че няма повече какво да мисли осве да се реши кои ще са отговорниците.Единствено ми предложение е отзад да има 2 коли,ако на някой му се наложи нещо да спре една от последните коли да отбие също.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 09 юни 2010 - 23:14

6 коли с по двама човека в тях според мен трябва да се грижат за сигурността и тн. на колоната. Все пак Църна Маца ще е сборен пункт и за колеги, около София. :newsm05_41:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 09 юни 2010 - 23:16

Да де, ама дори и със станций...тези станций имат обхват. А колоната макар и колона, като се разтегли и първия няма контакт с последния, какво правим?
Отговори

savski снимка savski 09 юни 2010 - 23:18

Трябва да има връзка и с мобилни телефони между колите, които се грижат за колоната. И наистина - отзад може би е добре да са две коли и ако на някого колата се сдуха, да се сигнализира на водещия и едната от последните коли да спре... Нещо такова...
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 09 юни 2010 - 23:18

Използваме GSM- и. Не вярвам някой да е за 3-5-8лв :newsm05_41:
Отговори

30e снимка 30e 09 юни 2010 - 23:29

 Ивчо, на 09 Jun 2010, 18:14, каза:

колоната да се води от най-бавния


Това е правилото !!!

Някой с някоя ретро бангия няма ли да се нагърби с отговорността ???
Другия вариант е някой който си кара колата на платформа /само да не са Владо Мантата или Шопов / :newsm05_41:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 09 юни 2010 - 23:32

 IvailoM, на 10 Jun 2010, 0:18, каза:

Използваме GSM- и. Не вярвам някой да е за 3-5-8лв :newsm05_41:

Не е до левовете, просто се получаават дупки в обхвата :mhihi:
Точно така се разтегли колоната миналата година.
Със Сашо говорихме по станция, още на трима четирима се обаждах непрестанно, дори намалявах до 60 км на моменти
а някой просто си ме подминаваха....
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 09 юни 2010 - 23:36

 gujo78, на 10 Jun 2010, 0:32, каза:


Насе,то тва като на ОМВ.....Скивайте ме колко съм бръз(жено,скивай са като ги минем,колко ще ми порасне пацата).Ако мине колоната,вечерта ще му дадат бонус.Който има желание и култура,ще се съобрази с колоната и правилата.Който няма,да си хваща пътя!
Отговори

Рошко снимка Рошко 09 юни 2010 - 23:38

 gujo78, на 10 Jun 2010, 0:32, каза:

а някой просто си ме подминаваха....

Насе, на това просто му се вика "Балкански синдром"! И с 200 да караш, все ще се намери някой келеш да ти "прай ластици" на магистралата. Надявам се изпълненията от миналата година да си останат там, а тази година да се засуче една километрична опашка "задрасканяци" :newsm05_41: Първия път като бях в Гърция, се натъкнах на Алфа събор (движеха се срещу нас)... Е нямаше такава гледка!

П.С. Вчера видях едно пежо (съборът им е този уикенд) и на състезателния номер бяха изписали "Да спрем войната по пътищата". Аз предлагам на нашите да се сложи подобен слоган - защо не "Не на безразсъдното шофиране!"???
Отговори

gujo78 снимка gujo78 09 юни 2010 - 23:42

Ами и аз се надявам тази година да е по различно и да има по силно самосъзнание в хората :newsm05_41:
Дано......
Иначе основната роля трябва да играе последната кола. Билото за аварий, било то да блокира пътя при изпреварване на колоната.
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 09 юни 2010 - 23:49

 Auris 1.6 vvt-i, на 10 Jun 2010, 0:38, каза:

П.С. Вчера видях едно пежо (съборът им е този уикенд) и на състезателния номер бяха изписали "Да спрем войната по пътищата". Аз предлагам на нашите да се сложи подобен слоган - защо не "Не на безразсъдното шофиране!"???

Твърдо заставам зад тази идея! :newsm05_41: :mhihi:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 09 юни 2010 - 23:55

 30e, на 10 Jun 2010, 0:29, каза:

Това е правилото !!!

Някой с някоя ретро бангия няма ли да се нагърби с отговорността ???
Другия вариант е някой който си кара колата на платформа /само да не са Владо Мантата или Шопов / :mhihi:

Единя е с теглич твръд, другия няма какво да качи на платформата..... :newsm05_41: :mhihi:
Отговори

Maiky снимка Maiky 10 юни 2010 - 01:27

До тук добре.
Разбирам Жоро е ок да поеме колоната, Виктор (Стифлър) също може да е в средата, Адаша (ИвайлоМ) е ок и той, Савата е ок! Танас да каже дали ще дойде в Петък, ако не дали е ок да поеме най-голямата "промоция" да затваря колоната с още поне една кола!

Ако искате ще пусна анкета! Който тръгне с колоната и се прави на рацер да не се допуска на пистата! Казаг, че не искам "Драконовски" мерки, но все пак искаме събор, не помен! Грубо казано е, но е самата истина!
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 10 юни 2010 - 06:02

Аз мога да поема водачеството и с "камиона"(теглича му е голям)...да видим тогава дали някой ша посмее да кара бързо...само дет не е Хлопел... :newsm05_41: Иначе съм готов да помагам, само казвайте!
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 10 юни 2010 - 06:58

Един малък стимул от 2008г. :newsm05_41:
Публикувано изображение
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg