Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Продава / Платени Обяви / Сервизи и Магазини ...

CUSTOM DESIGN STUDIO BG & JS AUDIO

s7ifl3r снимка s7ifl3r 13 август 2012 - 09:50

Благодарско и от мен за дневните светлини. Всичко стана за има няма 5 минути и вече си светя като пич.
Отговори

galata снимка galata 23 август 2012 - 20:22

Преди 2 дни получих релето за автоматично пускане на фаровете и вчера го монтирах. Много съм доволен от колегата Maiky за съдействието, релето беше описано като за човек, който си няма никаква идея кое и как се прави :newsm05_41: Поздравления на целия екип на Custom Design Studio
Отговори

Kristchan снимка Kristchan 01 октомври 2012 - 09:35

Благодарности на Иво за перфектната му работа по вентилацията в купето и препоръчания сервиз за реглаж!
Мнението беше редактирано от Kristchan: 04 октомври 2012 - 10:24
Отговори

Evgenyyy снимка Evgenyyy 04 октомври 2012 - 10:26

Здравейте момчета,
Можете ли да съдействате за малки корекции по вътрешното осветление (километраж и копчета)?

Благодаря предварително за отговора!
Отговори

ivo_valentinov снимка ivo_valentinov 11 октомври 2012 - 16:16

Добър ден и от мен! Не остава време или все не мога да се наканя, но днес след снощната еуфория и минаване през Грийн-а, където разбира се се представих подобаващо, идва ред да попиша.
Искам специално да благодаря за положените изключителни грижи и внимание към всеки един детайл от предварително обсъдените неща! Да благодаря за това, че направихте едно мое виждане и концепция реалност! За допълнителният елемент на изненада.
А именно, поставянето на миещото за фаровете, както и цялата система. Грижливо подредена и изработена, все едно винаги е била там.
Така стъпалото беше почти изкачено към проекта с интервенцията на би-ксеноновата лупа. Професионален и съвестен подход, за да на блестим на колегите в очите, когато започне лошото време.
Лупата седи все едно винаги и е било там мястото, а черната бленда дава допълнителен загадъчен вид на светлините.
А момента с изненадата се оказаха ринговете, и промененото физическо здраве на самите фарове! Просто не намирам думи.
А всичко това бе допълнено от предходна намеса за монтиране на реле за автоматично палене и отстраняване на излишните елементи по автомобила.
Визията е променена тотално, удоволствието е наистина голямо.

Все така отзивчиви, с внимание и отношение към всеки проблем! Поздрави и бъдете здрави! :)

Ще си позволя да дам външен линк с няколко снимки към по-горе написаното, дано нямате против!
http://ivanoviv.snim...tudio-bg.706525
Мнението беше редактирано от ivo_valentinov: 11 октомври 2012 - 16:34
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 22 октомври 2012 - 09:07

Благодарности и от мен за решаването на проблема ми с темпомата.
Отговори

vasil16 снимка vasil16 06 ноември 2012 - 21:07

Голямо благодаря на Иво и Йоан за фаровете. Най-добрите!
Отговори

kosama снимка kosama 15 декември 2012 - 20:05

Писал съм лично съобщение, към колегата Maiky.
Благодаря, ако стане това което те питам ще черпя. :icon_wink2:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 11 януари 2013 - 19:49

Отново големи благодарности на CSD и специално на Иво и Йоан....богаве на тема опел и всичко свързано с тях!Голямо черпене ще пада....Препоръчвам ги на фона на всички останали майстори!
Отговори

Simeon Iliev снимка Simeon Iliev 22 януари 2013 - 18:41

Иво и Йоан ъпгрейднаха Астричката и с един мултиволан. Перфектна работа и на двамата в точно уговореното време както винаги. Препоръчвамм !!!!!!! :)))))))))))))))
Отговори

Petio снимка Petio 04 февруари 2013 - 08:41

здравейте
може ли да съдействате за намирането на здрав тид за вектра б
отг на лс моля
Отговори

kosama снимка kosama 15 февруари 2013 - 11:19

Така, да се впиша и аз като изключително доволен от Иво и Йоан за свършената работа вчера. Тя се състоеше от това да свържат темпомат и подгряване на седалките на. Vectra A. Бяхме се разбрали по телефона, че нещата ще станат за около два дена, но след като им казах, че не мога да остана в София, те се постараха да свършат работата за един ден и да се прибера с колата. А за капак на всичко Иво ме зардва и с едни таива уреди за налягане на маслото и волтметър, заедно с датчика. Всичко стана професионално, блгодаря ви момчета.
Отговори

doko снимка doko 16 февруари 2013 - 13:08

Специални благодарности на Иво и Йоан за прекрасно свършената вчера работа (за пореден път). След монтираните в последните няколко месеца фарове, ксенон, реле за дневни светлини, аларма, вчера направих и първата стъпка по промяна на осветлението на таблото и илометража. В случая километража стана уникален (когато разбера как се качват директно снимки, ще снимам и ще покажа). Изключително съм впечатлен от отношението към детайлите. Всичко е все едно днес излязло от завода, все едно не е отваряно. Работи се с изключително внимание (няма одраскано от отверки, мръсно и тем подобни). Трудно бих се доверил на друг да ми "пипа" колата.


П.П. Нямам търпение да довърша проекта

Ето една снимка която е с изключено осветление. След малко ще снимам и с включено

Публикувано изображение

Малко допълнение, но на живо е по-хубаво

Публикувано изображение

И една малко стара снимка за съжаление снимана с телефона на оскъдна светлина....

Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от doko: 16 февруари 2013 - 22:48
Отговори

Simeon Iliev снимка Simeon Iliev 16 февруари 2013 - 18:54

Аз също се бях похвалил с интериорно осветление, но май не съм показал. Ето някоя друга снимка в следствие на добре свършената работа от CDS.Публикувано изображение
Публикувано изображение

P.S.
Момчета, съжалявам, че не съм минавал скоро през вас. Не съм Ви забравил, но имах малко неприятности последните дни. Скоро обещавам да се появя ! Поздрави !
Мнението беше редактирано от Simeon Iliev: 16 февруари 2013 - 18:54
Отговори

opelfen снимка opelfen 21 февруари 2013 - 18:32

Първо се извинявам че пиша в тази тема , но тъй като тези пичове са от софия искам да попитам каде в пловдив мога да отида да ми сменят абсолюрно всички лампички на таблото защото това жълто ме дразни адски много
Отговори

kosama снимка kosama 02 март 2013 - 13:47

 opelfen, на 21 февруари 2013 - 18:32, каза:

Първо се извинявам че пиша в тази тема , но тъй като тези пичове са от софия искам да попитам каде в пловдив мога да отида да ми сменят абсолюрно всички лампички на таблото защото това жълто ме дразни адски много


Единия вариант е да отидеш до София,както аз направих. Звъниш, разбирате се за един ден, отиваш и гледаш с отворени уста. Работят перфектно и ще останеш много доволен.
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 03 март 2013 - 19:12

 opelfen, на 21 февруари 2013 - 18:32, каза:

Първо се извинявам че пиша в тази тема , но тъй като тези пичове са от софия искам да попитам каде в пловдив мога да отида да ми сменят абсолюрно всички лампички на таблото защото това жълто ме дразни адски много

Другия вариант е да свалиш таблото-Еконт,и после обратно.Ако мислиш,че куриерите могат го прецакат...гориво,и идваш в София:icon_wink2:
Отговори

opelfen снимка opelfen 03 март 2013 - 21:21

Добре де ако дойда горе долу искам да знам каква ще е цената или да ми дадете някакви примерни вариянти с цени за да знам дали ще имам толкова пари дали изобщо да идвам
Отговори

Vectra B Power снимка Vectra B Power 18 март 2013 - 16:50

izvinqvam se purvo za latinicata ama ne6to laptopa se bugna....ta... bihte li mi kazali kvo to4no mi trqbva za da sloja volan ot vectra b na A. chetoh che ima razlika v shlicite. bihte li mi pomognali. vectrata koqto karam e dosta krasiva i pazena i mi se iska malko da promenq tva onova.
Отговори

Simeon Iliev снимка Simeon Iliev 19 март 2013 - 12:18

И да се похваля отново - благодарение на CDS, колата ми се сдоби с още една малка, но приятна екстра ....
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg