Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

24.09.2006 - Благоевград

Тази тема е заключена Next »

Oleg-16V снимка Oleg-16V 27 септември 2006 - 11:10

HotBlg, на Sep 27 2006, 08:33 AM, каза:

Бояне, направо ти се чудя откъде толкоз нерви и търпение да напишеш всичко това, mate ...  :) Наистина стана спора м/у вас ...  :mhihi:

Колега lud_dj, би ли се постарал следващия път, когато постваш тук да пишеш по-грамотно, не че не се разбира, просто е срамота човек учил в МГ да се изразява толкова неграмотно :mhihi: Нищо лично!
 

:mhihi: :mhihi: :jumpers: :mhihi: :mhihi:
Отговори

lud_dj снимка lud_dj 27 септември 2006 - 11:59

HotBlg, на Sep 27 2006, 08:33 AM, каза:

Бояне, направо ти се чудя откъде толкоз нерви и търпение да напишеш всичко това, mate ...  :) Наистина стана спора м/у вас ...  :mhihi:

Колега lud_dj, би ли се постарал следващия път, когато постваш тук да пишеш по-грамотно, не че не се разбира, просто е срамота човек учил в МГ да се изразява толкова неграмотно :mhihi: Нищо лично!
 



Явно няма да се разберем затова мисля да престана да поствам !
За симпатягата със забележките за по-грамотното писане ше кажа , че не съм учил в мг-то ;) има и други училища примерно 7соу и тн.

Тръгвам на път и като се върна нека момчето с оранжевата вектра да си пусне номера на мобилния и да си напише и името на лични аз ще му звъна и ще намерим време да си пуснем колите :mhihi:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 27 септември 2006 - 12:04

lud_dj, на Sep 27 2006, 11:59 AM, каза:

HotBlg, на Sep 27 2006, 08:33 AM, каза:

Бояне, направо ти се чудя откъде толкоз нерви и търпение да напишеш всичко това, mate ...  :) Наистина стана спора м/у вас ...  :mhihi:

Колега lud_dj, би ли се постарал следващия път, когато постваш тук да пишеш по-грамотно, не че не се разбира, просто е срамота човек учил в МГ да се изразява толкова неграмотно :mhihi: Нищо лично!
 



Явно няма да се разберем затова мисля да престана да поствам !
За симпатягата със забележките за по-грамотното писане ше кажа , че не съм учил в мг-то ;) има и други училища примерно 7соу и тн.

Тръгвам на път и като се върна нека момчето с оранжевата вектра да си пусне номера на мобилния и да си напише и името на лични аз ще му звъна и ще намерим време да си пуснем колите :mhihi:
 


Кала ти ли си лудия ДЖ?! Ха ха е не ти ме уби! Браво бе! Мислех че е друг ма нищо де! Айде стига са и ти, теб пък да съм искал да обиждам! Ти сериозно ли си го помисли! :mhihi:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 27 септември 2006 - 12:40

Sorry lud_dj, така ми се стори от предни постове, то пък има ли значение къде си учил - важното е да си достатъчно грамотен, нали? Не се сърди - пиши си както искаш, разбираме те какво искаш да кажеш ... лека и полека! :)
Отговори

lud_dj снимка lud_dj 27 септември 2006 - 12:40

Scorpion_BV, на Sep 27 2006, 12:04 PM, каза:

lud_dj, на Sep 27 2006, 11:59 AM, каза:

HotBlg, на Sep 27 2006, 08:33 AM, каза:

Бояне, направо ти се чудя откъде толкоз нерви и търпение да напишеш всичко това, mate ...  :) Наистина стана спора м/у вас ...  :mhihi:

Колега lud_dj, би ли се постарал следващия път, когато постваш тук да пишеш по-грамотно, не че не се разбира, просто е срамота човек учил в МГ да се изразява толкова неграмотно :mhihi: Нищо лично!
 



Явно няма да се разберем затова мисля да престана да поствам !
За симпатягата със забележките за по-грамотното писане ше кажа , че не съм учил в мг-то ;) има и други училища примерно 7соу и тн.

Тръгвам на път и като се върна нека момчето с оранжевата вектра да си пусне номера на мобилния и да си напише и името на лични аз ще му звъна и ще намерим време да си пуснем колите :mhihi:
 


Кала ти ли си лудия ДЖ?! Ха ха е не ти ме уби! Браво бе! Мислех че е друг ма нищо де! Айде стига са и ти, теб пък да съм искал да обиждам! Ти сериозно ли си го помисли! :mhihi:
 



Не е Калата ;) Той кара саксо
Аз съм Тишо но няма значение :)
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 27 септември 2006 - 13:18

виждаме се почти всяка вечер,няма нужда от телефони :mhihi:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 27 септември 2006 - 13:30

lud_dj, на Sep 27 2006, 12:40 PM, каза:

Не е Калата ;) Той кара саксо
Аз съм Тишо но няма значение :)
 


Да бе сега бях с Kabby и той ми каза, че съм се объркал. Извинявам се. Помислих така щото единственото момче дето видя и сме били съученици в 7-мо в Неделя беше Калата! Той разчете и какво пише в книжката на италиански. Та ми се стори странно всичко това. Съжалявам за объркването. Немога да се сетя кой си, но мисля в случая това е без значение. Важното е, че мисля разбра, че не съм целял да обиждам теб!
Що се отнася до Неделя също разбрах, от Kabby, че си бил на терминала. Не съм те видял в тъмното. Извинявам се затова, че казах, че не си дошъл! Все пак си отказал гонката с оранжевата Вектра. Мисля с това спора да спре! Още веднъж се извинявам!
Разбрахте се с CorsaGT за дръпката и аз ще пиша тук какъв е резултата без значение коя кола е победител!

Поздрави на всички! :mhihi:

П.С. Калата със синьото Саксо ли беше?

П.С. Междо другото готови ли сте да се обзаложите, че Пежото е 1.1 карбуратор? :)

:mhihi:
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 27 септември 2006 - 19:39

:mhihi:

Scorpion_BV, на Sep 27 2006, 01:30 PM, каза:

lud_dj, на Sep 27 2006, 12:40 PM, каза:

Не е Калата ;) Той кара саксо
Аз съм Тишо но няма значение :)
 


Да бе сега бях с Kabby и той ми каза, че съм се объркал. Извинявам се. Помислих така щото единственото момче дето видя и сме били съученици в 7-мо в Неделя беше Калата! Той разчете и какво пише в книжката на италиански. Та ми се стори странно всичко това. Съжалявам за объркването. Немога да се сетя кой си, но мисля в случая това е без значение. Важното е, че мисля разбра, че не съм целял да обиждам теб!
Що се отнася до Неделя също разбрах, от Kabby, че си бил на терминала. Не съм те видял в тъмното. Извинявам се затова, че казах, че не си дошъл! Все пак си отказал гонката с оранжевата Вектра. Мисля с това спора да спре! Още веднъж се извинявам!
Разбрахте се с CorsaGT за дръпката и аз ще пиша тук какъв е резултата без значение коя кола е победител!

Поздрави на всички! :mhihi:

П.С. Калата със синьото Саксо ли беше?

П.С. Междо другото готови ли сте да се обзаложите, че Пежото е 1.1 карбуратор? :)

:mhihi:
 

:mhihi: :ban: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :ban: :jumpers: :ban: :61: :ban:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 29 септември 2006 - 13:28

Довечера ще затворя темата! Мисля, че всичко е изяснено (надявам се)! Ако има някой още нещо да пише сега е момента :excl: . Ще отворя нова тема за идната Неделя, така че тази я смятам за приключена.

Поздрави,
Боян

:devil-smiley-019:
Отговори

kabby снимка kabby 29 септември 2006 - 14:40

Защо деовечера?
Темата е изчерпана. Затварям я.

С Тишо като се видите ще се познаете.
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg