Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

01.10.2006 - Благоевград

Тази тема е заключена « Prev

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 29 септември 2006 - 13:36

Привет на всички,

Пускам темата за Неделната среща малко по-рано защото темата за миналата Неделя се изчерпа а и тази Неделя може да е малко по-различно за някой от нас. Колегата Loz ще идва в София от морето и имам покана да се видим в София. За сега не е 100% сигурно, но потвърди ли и имам ли възможност мисля да отида до София. Предлагам на който му се разкарва в Неделя след 20:00 до София да дойде с мен. За компания и да види как е в София на срещите. Мога да взема трима човека с мен. Пари за газ не искам! :) Желаещите да имат предвид обаче, че съм голяма шматка и може и до 1 през ноща да стойм в София :devil-smiley-019: . Така, че ако някой иска да звънка!

Ако отидем в София обаче, се надявам, че няма като миналия път да няма среща в Благоевград! Това, че аз няма да присъствам не значи, че вие не трябва да се събирате!!! Даже се надявам да направите яка среща като миналия път!

Разбира се, ако пътуването ми се отложи, ще съм с вас в Неделя! :excl:

Поздрави на всички!

Боян

:excl:
Отговори

kaka снимка kaka 29 септември 2006 - 13:40

Бояне, ама ние после към вас ще дойдем в понеделник-вторник-сряда... не знам точно кой ден :devil-smiley-019:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 29 септември 2006 - 13:43

MpbHku, на Sep 29 2006, 01:40 PM, каза:

Бояне, ама ние после към вас ще дойдем в понеделник-вторник-сряда... не знам точно кой ден :devil-smiley-019:
 


Е аз това сега чак го разбирам! Той Loz ми писа, да се видим в София! Я кажи какви са плановете, че ако идвате да се организираме да ви посрещнем!

:excl:
Отговори

kaka снимка kaka 29 септември 2006 - 13:47

Каби ги знае, малко са сложни и трудни за обяснение, а и не са окончателни още. По-точно не знаем кой план след кой ще изпълним :excl: Имаме телефони, ще ви известим навреме :devil-smiley-019: не се тревожете :excl:

П.П. Не пречи пак да се разходите дотук де, щом Оги ви е поканил на мой терен :beer:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 29 септември 2006 - 14:10

Е при това положение ще преосмислим идеята за идването. Все пак в Понеделник съм на работа :) Но не е изключено да дойдем, зависи на къде съм накривил калпака :)

Иначе като идвате обадете се по от рано! :devil-smiley-019:
Отговори

kabby снимка kabby 29 септември 2006 - 14:38

Scorpion_BV, на Sep 29 2006, 02:36 PM, каза:

Желаещите да имат предвид обаче, че съм голяма шматка и може и до 1 през ноща да стойм в София


Това е меко казано :)
Всъщност можеи до два да седите в София.
За сега аз съм дежурен и няма да мога да дойда нито в Благоевград нито в София /нито и на двете места едновременно както обичам да правя в последно време/

Все пак се надявам да се видим.
Имам ходене до София така или иначе. Да видим кога ще е.
Отговори

kabby снимка kabby 29 септември 2006 - 14:41

Забравих да кажа:
Бояне - като знаеш кога ще тръгваш - драсни един смс
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 29 септември 2006 - 15:40

Е, за местната среща все ще има ентусиасти ... :) и стига да са свободни де :)
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 30 септември 2006 - 12:18

Бояне аз съм за!Казвай само в колко тругваме към София щото така или иначе аз съм натам де.Мога да зема с мене 1 или 2 човека!иначе ша е хубаво ако тръгнеме някаде към 5!Аз ша мина през Благоевград и после продължаваме към София заедно!Ае казвайте по скоро кво ша се прай та да знам кога да си тръгвам към София?????
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 30 септември 2006 - 13:25

s7ifl3r, на Sep 30 2006, 12:18 PM, каза:

Бояне аз съм за!Казвай само в колко тругваме към София щото така или иначе аз съм натам де.Мога да зема с мене 1 или 2 човека!иначе ша е хубаво ако тръгнеме някаде към 5!Аз ша мина през Благоевград и после продължаваме към София заедно!Ае казвайте по скоро кво ша се прай та да знам кога да си тръгвам към София?????
 


Благодаря за предложението колега! Ако ходим, ще тръгнем към 20:00 вечерта. За сега обаче не е много сигурно, защото май ще ни идват в Понеделник на гости хората с които искам да се видя и ще се ходи на Мелник. При това положение, предпочитам да отида на Мелник вместо на София. Все пак ще помисля още малко и ще реша. Като го реша ще пиша тука да се знае!

Поздрави,
Боян
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 30 септември 2006 - 13:39

Ми както искате де!Иначе аз съм решил да ходя де!А колкото повече толкова по весело! :devil-smiley-019:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 01 октомври 2006 - 11:30

Ходенето на София отпада! Довечера съм на линия от 20:00 на ОМВ. Чакаме гости от морето и София утре и във Вторник!

:devil-smiley-019:
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 01 октомври 2006 - 16:59

Scorpion_BV, на Oct 1 2006, 11:30 AM, каза:

Ходенето на София отпада! Довечера съм на линия от 20:00 на ОМВ. Чакаме гости от морето и София утре и във Вторник!

:devil-smiley-019:
 

ще има много гонки след това на терминала днеска цал ден се подготвиха доста коли ще бъде ФУУУЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ на ОМВ
Отговори

kabby снимка kabby 01 октомври 2006 - 17:28

Снимки!
Аз съм на бачкане но ИСКАМ СНИМКИ
Поне от ОМВ.
Ще гледам да се измъкна по-раничко.
Боняне, като наближа Блг ще звънна да те питам къде сте.
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 01 октомври 2006 - 20:54

късно си дойдох и май няма да го бъде :devil-smiley-019:
Отговори

kabby снимка kabby 01 октомври 2006 - 21:13

Защо бре? Аз сега тръгвам от Дупница
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 02 октомври 2006 - 00:44

Срещата беше екстра, мина в приятна приказка. Завърши пак по традиция на Лукойл. Гонки имаше само няколко, адна Аскона наказваше :beer: . Аз имах малко лична неприятна случка, но се радвам, че се върнах да си доизкарам вечерта! Пак откарахме до никое време!

Това бяха част от колите, тази вечер снимах малко...
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


А това е един от многото Опели на колегата CorsaGT. Асконата в момента е с 1.8 - 100кс. мотор. Вече е позагубила от блясъка си, но както всички се обедихме тази вечер върви невероятно! Направи една гонка с Хонда 1.6 В-тек и бяха кажи речи равни (да не създавам пак интриги :19a: ), Хондата е с неработещ В-тек и бая музика. Асконата освен, че върви и вади невероятен звук, хвърляше и малко огънче през ауспуха!!! :devil-smiley-019: Невероятна колица :excl: Много се кефя, че я видях!
Публикувано изображение


Публикувано изображение

Това ако някой може да го преведе ще сме много благодарни! Колата си е дошла с този надпис!
Публикувано изображение


Сори за гадните снимки но нещо не ми беше ден днес!

Съжалявам, че нямам снимки и на една друга кола в която имах честа да се повозя. Най-бързото Кадетче в Благоевград. Един истински луд кадет ГСИ 16В! Надявам се да имам честа и да му свия един кръг :beer: скоро :excl: . Това е кола за истински КЕФ!!!

Поздрави на всички!
Боян

П.С. Чакаме си гостите от морето!!!
Отговори

kabby снимка kabby 02 октомври 2006 - 08:27

Бояне! Това май са само половината коли бре?
На прима виста не виждам
Тъмната Вектра и синия Кадет седан.

Имам някаква идея за по-добри снимки ..ама да не говорим докато не стане.

Аз до ЛукОил успях да мина и съм доволен.
Разтоварих и се посмях. Готина компания си беше.
Тая вечер може да се разходим до ОМВ пак.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 02 октомври 2006 - 08:47

Знам, че не са всичките коли! Нали съм го написал! Имах си личен проблем и се наложи да си тръгна за малко и неможех да снимам всичко както исках. Съжалявам! Ще снимам другия път!
Отговори

kabby снимка kabby 02 октомври 2006 - 09:32

Е де.
Какво се извиняваш - проблема си е проблем - трябва да се решава.
Живи и здрави - другата седмица повече снимки :)
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg