Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

01.10.2006 - Благоевград

Тази тема е заключена Next »

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 02 октомври 2006 - 09:53

Публикувано изображение


Това което пише на капака на Асконата е следното:

Опел Мотор Спорт ПОЗДРАВЯВА ВСИЧКИ GTI-та!!!

:19a: :excl: :devil-smiley-019: :beer:

Ха ха и са нека некой ми каже, че само в БГ има такава закачка между ФауВе и Опел!!! :excl:

:beer:
Отговори

Vilik снимка Vilik 02 октомври 2006 - 11:51

Несериозник :excl:

признавам си :devil-smiley-019:
Отговори

kabby снимка kabby 02 октомври 2006 - 13:08

Освен че си несериозен си бил и забелязан в рамките на града малко преди срещата.
Наказанието ще го измислим в движение
Отговори

yaniss снимка yaniss 02 октомври 2006 - 16:23

Vilik, на Oct 2 2006, 11:51 AM, каза:

Несериозник  :excl:

признавам си  :devil-smiley-019:
 

аз у измислих наказанието ше черпи в неделя :excl: аи сас здраве момчета
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 02 октомври 2006 - 20:19

вечерта бе на ниво всичко беше ОК.Във вторник ще имали гости :excl: :devil-smiley-019: :excl:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 03 октомври 2006 - 01:44

ДА!!! :devil-smiley-019: Те в момента са в Мелник, ние с Kabby сега се прибрахме от там. Гостите са малко подпийнали с мелнишко червено в "Хубавата кръчма". Но утре вечер са на наш терен! И са с една невероятна астра Г-клас!!! Ма понеже е с много свирки в нея, се наложи да им прекарам 50-те кила вино с комбата до Благоевград!!! :excl:
Отговори

Vilik снимка Vilik 03 октомври 2006 - 09:06

:tongue:

Scorpion_BV, на Oct 3 2006, 02:44 AM, каза:

ДА!!!  :excl:  Те в момента са в Мелник, ние с Kabby сега се прибрахме от там. Гостите са малко подпийнали с мелнишко червено в "Хубавата кръчма". Но утре вечер са на наш терен! И са с една невероятна астра Г-клас!!! Ма понеже е с много свирки в нея, се наложи да им прекарам 50-те кила вино с комбата до Благоевград!!!  :excl:
 



Eлее пичове тва гузната съвест кво ли неправи... вчера в 3 през но6та гледам аз позната физиономиа на ОМВ-то,минавам 30м и правя извод,4е тва е каос,яко спира4чи обратен ... ама се оказа друг човек :beer:

кажете за вторник има ли не6то твърдо,че още се опитвам да изтрезнея :tongue: ба го и алкохола :beer: :devil-smiley-019:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 03 октомври 2006 - 12:07

Чакам ги да се обадят и да идват в Благоевград. Вечерта са тука. Ще се разходим, малко на ОМВ ще сме по мой планове и после някъде на ресторантче, може би Папараци за да не ни изгонят като вчера в 12 :devil-smiley-019:
Отговори

Vilik снимка Vilik 04 октомври 2006 - 01:17

kaos, на Oct 3 2006, 04:32 PM, каза:

Вилик, в момента сме при Боян. Плановете за довечера започват с ОМВ около 20:00. След това - кръчмЪ  :devil-smiley-019:
 


аве то хубаво,ама аз цял ден бях на крак и 4ак сега се прибирам :ph34r:
Отговори

kabby снимка kabby 04 октомври 2006 - 08:22

Vilik звънни им.
Все още са в Благоевград
Отговори

kabby снимка kabby 06 октомври 2006 - 12:53

И сега ? Чакаме снимки от Loz и си представяме доволната му мутра след като взе повечето стартове :)
/добре че се спря иначе няма да го каним повече (цитат)/
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 06 октомври 2006 - 12:55

Еми то аз съм за бой, те всички снимки са при мене! Ама не ми остава време да напиша нещо по въпроса и да ги кача. Надявам се Събота и Неделя да имам време! Loz-ко се представи добре в Благоевград с неговата Астра определено! Ма го впечатли Асконата а?
Отговори

kaka снимка kaka 06 октомври 2006 - 18:47

Добре стана идването ни, всички сме доволни :devil-smiley-019: Благоевградче :excl: Само Вилик се изложи с тая работа, ама сега топката е у него :tongue: Благодаря на всички за вниманието и на някои за подслона :excl:
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 06 октомври 2006 - 19:36

следващия път асконата ще е с малко подобрения па ще ги пробваме,ако не сваля двигателя :bravoo:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 07 октомври 2006 - 07:32

corsaGT, на Oct 6 2006, 07:36 PM, каза:

следващия път асконата ще е с малко подобрения па ще ги пробваме,ако не сваля двигателя :bravoo:
 


Е няма как, Оги си е вече във Варна! Ако дойде някога пак съм сигурен, че ще е навит да се пуска :61:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 07 октомври 2006 - 14:50

Здравейте хорааа?Как я карате?Много ме е яд, че и тоя път не можах да дойда!Дано на някое от следващите събирания да успея да дойда!До скоро! :bravoo:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 07 октомври 2006 - 23:41

s7ifl3r, на Oct 7 2006, 02:50 PM, каза:

Здравейте хорааа?Как я карате?Много ме е яд, че и тоя път не можах да дойда!Дано на някое от следващите събирания да успея да дойда!До скоро! :bravoo:
 


Всичко е супер при нас! Ела да ни видиш!

Темата я заключвам и правя нова :)
Отговори

kaka снимка kaka 07 октомври 2006 - 23:42

Айде пусни снимките от апарата на Оги де, щом ги имаш :bravoo:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg