Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

15.10.2006 - Благоевград

Тази тема е заключена « Prev

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 14 октомври 2006 - 22:23

Айде група! Имаме да обсъждаме важни неща! Да ви видя колко сериозни Опел фенове сте!
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 15 октомври 2006 - 07:55

Има ли някакъв шанс неска към 6 да получа лепенка на клуба?
:knee:
Отговори

Vilik снимка Vilik 15 октомври 2006 - 11:13

20:00 ОМВ това ли е последно? :knee:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 15 октомври 2006 - 12:57

s7ifl3r, на Oct 15 2006, 07:55 AM, каза:

Има ли някакъв шанс неска към 6 да получа лепенка на клуба?
:19a:
 


Колега, няма лепенки на клуба! Това е тема табу. :)

Vilik, на Oct 15 2006, 11:13 AM, каза:

20:00 ОМВ това ли е последно? :19a:
 


Да и само гледай да не дойдеш, вече знаем къде живееш! :knee:
Отговори

Vilik снимка Vilik 15 октомври 2006 - 13:04

:jumpers:

mafia
Отговори

MANEV снимка MANEV 15 октомври 2006 - 22:50

Срещата мина перфектно и опелите показаха на какво са способни пак нека Боян да каже подробностите :knee: :19a: :19a:
Отговори

Vilik снимка Vilik 15 октомври 2006 - 22:54

:knee: Ухааа мно яко се получи евала,първата част в кафето не ми хареса мно,ама продължението си го биваше... :19a:

добре,че не се бяхме почерпили,видяхте чичко Полицай дебне :bou:

Следват снимки ....
Отговори

Vilik снимка Vilik 15 октомври 2006 - 23:04

о6те топли топли :knee:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение


и да не забравяме кои направиха сефтето на втората 4аст от ве4ерта :19a:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 16 октомври 2006 - 00:37

Току-що видях красивата Вектра и се сетих, че имам някоя друга нейна снимка от Божура на драг рейсинга на 09.09:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Знам, че мястото им не е тук и вярвам, че Боянчо ще намери правилният раздел, за да ги премести. Сори, но много ми се спи, а съм решил да кача някоя друга снимка още :)
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 16 октомври 2006 - 08:37

Neam_Raven, на Oct 16 2006, 12:37 AM, каза:

Току-що видях красивата Вектра и се сетих, че имам някоя друга нейна снимка от Божура на драг рейсинга на 09.09:

вектрата се справи перфектно вчера на терминала след като победи ГОЛФ КР-16В и също така Опел Астра ГСИ 16В-на Владко имаше и още две гонки между Опел Кадет 2.0 115к.с седан срещу Волксваген ГОЛФ 3-та серия -- 2:0 за кадета и с това приключи вечерта.
Опел клуб рулира и дано следващият път конкуренцията да бъде по подготвена да стане по интересно :19a: :bou: :knee: :19a: :19a:
Отговори

kabby снимка kabby 16 октомври 2006 - 10:19

Съжалявам че ми се наложи да тръгна рано. Явно е бил кеф на терминала.
Другата седмица ще съм изряден - ОБЕЩАВАМ.

Снимки от мен - след млако.
Отговори

kabby снимка kabby 16 октомври 2006 - 10:46

Ето ги и от мен.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение


П.С. Фронтерата е нечовешка.

Ендоу, имаш конкурент по цвят :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 16 октомври 2006 - 11:21

Преди всичко искам да пожелая на HotBlg бързо оздравяване! Днес го засекох на едно кръстовище и се надявам, че вече е по-добре! Повечко чай с коняк и всичко ще е тип-топ! :61:

Сега за срещата! За мен тя беше перфектна! Отново масова посещаемост! Хубаво лафче стана! Vilik най после се появи да я видим тази красавица Фронтера! CorsaGT отново беше с перлената Вектра! Абе беше суперско!

Втората част беше на терминала. Какво да ви кажа... Opel Power Forever!!!
Такава доминация, че на някой хора им се скапа вечерта. Най-важното е, че момчетата от сектата ни са винаги готови за старт! И не отказват с глупави извинения. :19a: за което. Резултатите бяха от ясни по ясни. Няма да наблягам на тях, че после пак ще ме обвинят, че правя интриги. :) Хареса ми дръпката на Фронтерата и Астрата. Много върви тоя джип бе! :doh: И синия Кадет седан се справи безапелативно с Голф 3 ГТ. Ма айде стига... Имаше и лаф на вечерта! Моля да ме извини колегата lud_dj но просто много ми хареса и ще го цитирам! "Абе какво ги сменяш тия скорости, се едно Камаз караш"!!! :19a:

Третата част от вечерта за мен беше най-готина. Имах удоволствието да покарам Кадет ГСИ 16V на Олег!!! :61: Специални благодарности за което!!! За мен това беше невероятен кеф!!! Дай боже всеки му такъв вървеж!!! :61: :19a:

Срещата завърши в Лукойл за по традициония нощен понеделнишки сандвич!!!

:knee:
Отговори

Frontera снимка Frontera 16 октомври 2006 - 12:15

Много дълги срещи - то цяла програма.
Бравос :knee: .
Отговори

Vilik снимка Vilik 16 октомври 2006 - 13:54

Scorpion_BV, на Oct 16 2006, 12:21 PM, каза:

  Хареса ми дръпката на Фронтерата и Астрата. Много върви тоя джип бе! 



Mи следващия път сме с теб ;) , пък за другото ще почакаме 2007 кво ще стане с митата и може едно ВР6 да спипаме крайно време е :knee:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 16 октомври 2006 - 14:52

Vilik, на Oct 16 2006, 01:54 PM, каза:

Scorpion_BV, на Oct 16 2006, 12:21 PM, каза:

  Хареса ми дръпката на Фронтерата и Астрата. Много върви тоя джип бе! 



Mи следващия път сме с теб ;) , пък за другото ще почакаме 2007 кво ще стане с митата и може едно ВР6 да спипаме крайно време е :knee:
 


И треа да те пратим при колегите с ФауВе-тата! И като паднеш от някой избушен Опел да ти се карат, че сменяваш скоростите като на Камаз! :19a:

Това беше шега! Да не се засяга никой.

П.С. Баси вече треа да се извинявам предварително за всичко... :19a:
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 16 октомври 2006 - 19:58

Scorpion_BV, на Oct 16 2006, 02:52 PM, каза:

Vilik, на Oct 16 2006, 01:54 PM, каза:

Scorpion_BV, на Oct 16 2006, 12:21 PM, каза:

  Хареса ми дръпката на Фронтерата и Астрата. Много върви тоя джип бе! 



Mи следващия път сме с теб ;) , пък за другото ще почакаме 2007 кво ще стане с митата и може едно ВР6 да спипаме крайно време е :19a:
 


И треа да те пратим при колегите с ФауВе-тата! И като паднеш от някой избушен Опел да ти се карат, че сменяваш скоростите като на Камаз! :knee:

Това беше шега! Да не се засяга никой.

П.С. Баси вече треа да се извинявам предварително за всичко... :19a:
 

VR6 става ака спипаш такъв с 194 конски сили варианта,но аз лично бих си купил някоя готова турбо астра,която ще върви 2 пъти повече от ВР6 и на 400 метра и на дълго и ще харчи доста по малко :19a:
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 16 октомври 2006 - 21:34

и аз съм за астра също така има корси 2002год турбо 180кс :knee:
Отговори

lud_dj снимка lud_dj 17 октомври 2006 - 02:17

Цитат

вектрата се справи перфектно вчера на терминала след като победи ГОЛФ КР-16В и също така Опел Астра ГСИ 16В-на Владко имаше и още две гонки между Опел Кадет 2.0 115к.с седан срещу Волксваген ГОЛФ 3-та серия -- 2:0 за кадета и с това приключи вечерта.
Опел клуб рулира и дано следващият път конкуренцията да бъде по подготвена да стане по интересно  :19a:  :bou:  :19a:  :knee:  :19a:
 



колега astratds бе аз разбрах , че кр-а бил на първата гонка вектрата
пък после и с астрата бил с около кола ? Ма нимога да твърдя шот не съм бил там :61:

ППП Бояне скоростите на кр са лекинко прехебани и влизат само с молитва другата неделя ако има терминалче ша са качиш да ги пробваш да се убедиш та за туй така е лафа ;)

Иначе синия кадет добре се представи отнесе gti-то в тва спор няма :61:
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 17 октомври 2006 - 08:31

lud_dj, на Oct 17 2006, 02:17 AM, каза:

Цитат

вектрата се справи перфектно вчера на терминала след като победи ГОЛФ КР-16В и също така Опел Астра ГСИ 16В-на Владко имаше и още две гонки между Опел Кадет 2.0 115к.с седан срещу Волксваген ГОЛФ 3-та серия -- 2:0 за кадета и с това приключи вечерта.
Опел клуб рулира и дано следващият път конкуренцията да бъде по подготвена да стане по интересно  :19a:  :bou:  :61:  :61:  :doh:
 



колега astratds бе аз разбрах , че кр-а бил на първата гонка вектрата
пък после и с астрата бил с около кола ? Ма нимога да твърдя шот не съм бил там :61:

ППП Бояне скоростите на кр са лекинко прехебани и влизат само с молитва другата неделя ако има терминалче ша са качиш да ги пробваш да се убедиш та за туй така е лафа ;)

Иначе синия кадет добре се представи отнесе gti-то в тва спор няма :knee:
 

най-добре е някой да застава на финала и така ще се избегнат коментари кой как е бил 5-8-15 коли това ще става ясно като има човек на финала на 400-тния метър.
за тази неделя ще се организираме по добре и се надявам да има още нови участници да бъде по интересно,а не само едни и същи коли да гледаме и също така по добра подготовка на автомобилите така че да се установи максимално точно възможностите на дадения автомобил това е от мен
иначе представям си го Боян с Голф 2 КР-16В :19a: :nau: :19a:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg