Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

Коледно Новогодишния ни купон!!!

Тази тема е заключена

HotBlg снимка HotBlg 18 декември 2006 - 08:31

Пишете и мен, снощи не можах да се появя на срещата, но банкета не е за изпускане :).
Отговори

Vilik снимка Vilik 19 декември 2006 - 17:24

Ко стана има ли резервация или накрая верно ще сме в кочинките известни още като "Веселяци"? :20ashley_results:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 декември 2006 - 23:06

Така всичко е резервирано!
Ресторант "ПАПАРАЦИ", Четвъртак, 20:30ч. имаме маса за 12 човека!
Утре ще се обадя на всички дето имам телефоните.
Надявам се, да няма оправдания и да се съберем всички да се повеселим!!!

П.С. Някой да има една стойка като тези за менютата на ОМВ или нещо подобно? Ще направя един лист А4 с надпис Опел Клуб, ще го ламинирам и искам да го сложим на масата да се знае, че сме Опел сектата!
Отговори

Vilik снимка Vilik 19 декември 2006 - 23:22

Scorpion_BV, на Dec 20 2006, 12:06 AM, каза:

Утре ще се обадя на всички дето имам телефоните.
че сме Опел сектата!
 


Аз съм на линия казал съм вече.
:25: :tongue: :20ashley_results:
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 20 декември 2006 - 11:41

е то за мен се знае,нали аз ревах :25: да е в четвъртак ,за да мога да дойда :20ashley_results: .Чудно парти ще си спретнем :25:
Отговори

Vilik снимка Vilik 20 декември 2006 - 13:47

Преди малко срещнах Слави с Мантата, обеща и той да дойде пък да видим
Публикувано изображение

Дано само успеем да се съберем на тея 12 места :20ashley_results:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 22 декември 2006 - 09:52

Ми какво да кажа! НЕВЕРОЯТНО!!! Цялата вечер беше супер яко изкарване! Първо в Папараци, където ни обслужваше едно страхотно девойче, сладуранка, която даже покани малкия след работа в EXTREME на ретро парти, ама той нали е с гадже милия и отказа! :20ashley_results:
В ПР-а после, танциорките ми скриха шайбата! Вили се счупи да денси. Доктора му помагаше а след това и Манев се включи в групата на денсещите. Малкия си беше с гаджето и кротуваше. Аз пак гледах тия невероятни творения на БЪЛГАРСКИЯ генофон, танциорките... То едни крачете, едни бедра, едни дупета и усмивки невини... Абе лудница... :b010: . Пък и имаше едни моми дето са от "разход 50лв." с едни грамадни бомби... Всъщност за какво ставаше дума, а да за купона :25: . Имаме си вече и табелка за масата да се знае що за пустиняци сме! Снимки довечера най-рано, че не съм спал, на работа съм и ми е едно такова хем гадно хем се хиля като напушен... Дано шефа ме пусне по-рано... Момчета гответе се скоро за още един такъв купон. Повада е... един рожден ден... на клубчето което сме заформили :icon1_biggrin: !

П.С. Минахме да видим Мантата до пожарната сутринта в 5. Много е яка. Мотора е изваден, но според мен я правят. Колата е невероятно запазена! Има си и нови номера. Не вярвам да я продават. Все пак ще мина тези дни да питам. Пък може и да изкокне нещо, знам ли. :25: . Ако не стане остава идеята да търсим купе или да вземем старото от Слави. Ще си направим ли кола за фън? :25:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 22 декември 2006 - 11:55

:20ashley_results: И аз още гледам мъгляво, малии, как се данси в ПР, не е истина просто. Тея латино звездите от телевизиите боб да ядат, ама много боб да ядат, .....
:25: за дансърките, ша ги уговаряме да си купуват Корси или Тигри, нема начин просто! Трее да ги взимаме в клуба ... :b010:

п.с. Кабии, мали братче що те нямаше да видиш :25:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 22 декември 2006 - 12:07

Браво на вас за ораганизацията! Радвам се, че сте си изкарали много добре, очакваме снимки... :)
Отговори

Vilik снимка Vilik 22 декември 2006 - 12:43

:icon1_twisted: 12:30

Добро утро :25: Само мен ли ме наболява главата? :25:
Дамм беше наистина приятно вчера,хем раздвижихме,хем пиинахме,хем бяха и забавни приказките цяла вечер. На Манeфф :20ashley_results: за ентосиазма по дансинга в ПР,както и за тези които изкараха до 4-5 часа будни и сега се опитват да се трудят .Kато се замисля на трезво :25: може да въведем традицията поне веднъж месечно срещите ни да имат ТАКЪВ вид :dancin:

Айде момчета да издържите до довечера и чак тогава да заспивате ей :ph34r:

А колкото за снимките, после ... моля без въпроси,че си лягам късно и не ми е добре :25:
Отговори

MANEV снимка MANEV 22 декември 2006 - 15:00

Срещата беше идеална :25: :20ashley_results: танциорките също :25:
Подкрепям идеята на Вили поне веднаж месе4но да правим такива срещи4ки :25:
Отговори

Vilik снимка Vilik 22 декември 2006 - 15:54

Така е ама все пак трябва да внимаваме със старите хора да не се преуморят,нека все пак се допитаме до личние им лекари преди да се приеме предложението. :newsm65:
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 22 декември 2006 - 16:19

ОПААААА ,ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЯКО СЪБИРАНЕ ние сме били мноооого мощни ве,нема кой да ни се опре :20ashley_results: . За сервитиорката -сори момчета,Боян беше прав че трябваше да я пренасоча към вас - следващия път като искате мацка си ме водете за кадем :25: .Иначе - В Папараци - лудница,у ПР- пак същото :25: за тези които останаха докрай...аве с 1 дума - СУПЕР беше всичко.У тоя ОПЕЛ клуб сме се събрали най-готините хора у Благоевград,напрао Неаме_РавнИ :25: :25:

ПЦ. Вече съм си у София-пътят е перфектен вече си се джийат колите у отделни платна и не се минажа от едната страна у другата - така че за около 45 мин се стига,ама после час и половина у задръстванията деа и пустата София :icon1_wink:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 22 декември 2006 - 18:45

Снимките пристигнаха по пощата още днес на обяд! :20ashley_results: на Слави за тях! И аз имам малко. Та до сега си играх да ги подреждам горе долу. Ето моята селекция:

Това е новата ни визитка. Ще стой винаги на масата на срещите ни!
Публикувано изображение

Ето този път не бяхме само коч компания!
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


End of Part I
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 22 декември 2006 - 18:47

Part II

Ето я и прекрасната ни сервитьорка!!!
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Ето визитката ни закачена за реклама на Jack Daniels :b010: - пиеници ви казвам!
Публикувано изображение

Това е сметката! Никои не опита прасето бе...
Публикувано изображение


End of Part II
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 22 декември 2006 - 18:50

Part III

Публикувано изображение


Публикувано изображение

В клубъ!
Публикувано изображение


Публикувано изображение

Това зад чашата са крачетата на танциорката... лош фотограф, лош фотограф...
Публикувано изображение

Малкия и гадже! Много са сладки нали! :20ashley_results:
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Това е от мен. Снимките не са подредени по хронологичен ред ама момчета толко ми се спи, че ме мързи да ги подреждам. :25:
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 22 декември 2006 - 19:32

Иухуууу снимки-Браво Бояне - чудни са станали :25: :20ashley_results:
Отговори

Vilik снимка Vilik 22 декември 2006 - 20:12

Ба го алкохола :20ashley_results:


Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

ИНСТРУКТОРА снимка ИНСТРУКТОРА 22 декември 2006 - 20:21

БРАВООО!
МОИТЕ ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!!
За съжаление бях,и все още съм болничък,...
Абе направо съм ПЪРЦАЛ!!!!
РАДВАМ СЕ,ЧЕ ПОНЕ СТЕ СИ ИЗКАРАЛИ ВЕСЕЛО!! :25: :20ashley_results:
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 22 декември 2006 - 20:46

ИНСТРУКТОРА, на Dec 22 2006, 08:21 PM, каза:

БРАВООО!
МОИТЕ ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!!
За съжаление бях,и все още съм болничък,...
Абе направо съм ПЪРЦАЛ!!!!
РАДВАМ СЕ,ЧЕ ПОНЕ СТЕ СИ ИЗКАРАЛИ ВЕСЕЛО!! :25:  :25:
 



Стига се оправдава еййй-никъв те няма,затъжихме се за теб,напрао си ни заряза.... :20ashley_results: :25: Айде да не се повтаря,че си задлъжнял много на клуба.Бързо оздравяване и на следващата среща да си на линия :b010:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg