Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra G

Astra G - Облицовка на хромираната дръжка

nisa снимка nisa 01 септември 2008 - 18:28

Има ли начин да се оправи: на вътрешната дръжка за отварянето на вратата фолиото се е скъсало . Става въпрос за Астра Г
Отговори

don_ray снимка don_ray 01 септември 2008 - 18:54

За какво фолио става дума ? Това, което е самата облицовка на дръжката ли ? Имаш предвид хромираните дръжки предполагам.
Ако е това, май няма как да се залепи хубаво.
Отговори

nisa снимка nisa 01 септември 2008 - 19:01

Точно за тях става дума.
А иначе има ли вариант да се смени самата дръжка дали някой го е правил ?
Отговори

Гостpeshokn_* 03 септември 2008 - 09:59

Е то остава да няма подобен вариант ... отиди до една морга, виждам, че си от София ... намери една подобна астра и там директно ще ти заменят дръжката. Успех в начинанието!
Отговори

don_ray снимка don_ray 03 септември 2008 - 10:17

Както пише малко по-горе - да. Намери си дръжка. След това я смени с твойта. Имай предвид, че трябва да свалиш кората на вратата и да изключиш акумулатора, ако имаш странични airbags.
Отговори

nanio снимка nanio 02 октомври 2008 - 18:51

:beer: Може ли да поясниш къде са датчиците за страничните Airgbag- ове. Най-интересното е че един ключар ми сваля задните кори без да е махнат акумулатора и нищо не стана. Виждал съм Астра натисната в задния кланик и с изкочил страничен чаршаф.

Няма вариант да намериш същото фолио и да го залепиш. Аз имах Сеат Ибиза и там се беше напукало фолиото и в последствие падна. Свалих држъките и ги боядисах със шриц и отгоре Сив Металик спрей с хром ефект и стана перфектно. Трябва накрая да се лакира за всеки случай, за да не се обели пак.
Мнението беше редактирано от nanio: 15 февруари 2009 - 22:08
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg