Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Попитайте за сервиз или магазин в Плевен в тази тема

monsherova снимка monsherova 27 август 2008 - 16:25

Къде и при кого да отида в Плевен, за да ми сменят дисковете и накладките. Некви спортни ги водят дисковете, двойни. Ако и майстора е в час и знае какви накладки и дискове ми трябват, ще е много добре. Аз съм изгубена относно автомобилните джаджи.
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 28 август 2008 - 10:44

 monsherova, на Aug 27 2008, 05:25 PM, каза:

Къде и при кого да отида в Плевен, за да ми сменят дисковете и накладките. Некви спортни ги водят дисковете, двойни. Ако и майстора е в час и знае какви накладки и дискове ми трябват, ще е много добре. Аз съм изгубена относно автомобилните джаджи.


Давам ти телефона на мойто майсторче ако има време да ти обърне внимание ще ти свърши работа на 100% и ще ти каже какво да си купиш 0888/282874 - Ники кажи му, че Цецо комшията му <_< те праща, и му обясни за какво става на въпрос :kuku:
Отговори

monsherova снимка monsherova 28 август 2008 - 17:38

Благодарско, колега! <_<
Ще опитам да не се възползвам от името ти, но ако не се наложи.
Отговори

GecataKadett снимка GecataKadett 18 януари 2009 - 15:22

Кажете каде да ида да направим диагностика на една Корса Б 1.2 че както варви светва лампата за ламбда сонда и гасне и после пали след 20 30 минути чак ..дали е ламбда или някакъв друг проблем но гасне изведнаж все едно връщам ключа.
Отговори

Николай Николов снимка Николай Николов 07 март 2009 - 01:38

Бош сервиза. Там се правят на разбирачи. Аз съм доволен. 30 лв е услугата.
Намира се след колелото на Мизия посока КАТ, то е 500 м някъде след колелото, гледай в дясно и ще го видиш. Дано съм бил полезен...
Отговори

nikky снимка nikky 20 март 2009 - 19:44

 Николай Николов, на 07 Mar 2009, 01:38 AM, каза:

Бош сервиза. Там се правят на разбирачи. Аз съм доволен. 30 лв е услугата.
Намира се след колелото на Мизия посока КАТ, то е 500 м някъде след колелото, гледай в дясно и ще го видиш. Дано съм бил полезен...


Аз също имам някои неща за дооправяне по колата и ми препоръчаха този БОШ в индустриалната зона.
Имате ли впечатления? Добри ли са? Вършат ли си работата, без да трябва да им посочваш какво още има и има? А какви са им цените, т.к. някои правят доста солени надценки.
Това ли е сервизът - http://www.pleven-av....php?linkID=333
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 21 март 2009 - 00:20

 nikky, на 20 Mar 2009, 07:44 PM, каза:

Аз също имам някои неща за дооправяне по колата и ми препоръчаха този БОШ в индустриалната зона.
Имате ли впечатления? Добри ли са? Вършат ли си работата, без да трябва да им посочваш какво още има и има? А какви са им цените, т.к. някои правят доста солени надценки.
Това ли е сервизът - http://www.pleven-av....php?linkID=333


колега както се пееше в една песен "бате по-добре недеййййй" субер бастуни и негодници са там ...... не ме питай защо не искам и да се сещам :mhihi:
Отговори

nikky снимка nikky 21 март 2009 - 20:53

 cecko_pleven, на 21 Mar 2009, 12:20 AM, каза:

колега както се пееше в една песен "бате по-добре недеййййй" субер бастуни и негодници са там ...... не ме питай защо не искам и да се сещам :mhihi:


Оххх, значи отпадат като възможност!
А днес приятел ми препоръча някакъв сервиз по новия път за Дружба - Елмида, Елмина, Елмира - нещо подобно. За там някакви препоръки? И изобщо май в Плевен си нямаме нищо качествено като сервизи.
Отговори

monsherova снимка monsherova 21 март 2009 - 21:27

 nikky, на 21 Mar 2009, 08:53 PM, каза:


Аз пък съм точно обратното- от Bosh съм доволна, а от Елмира не съм!  :mhihi:
Отговори

nikky снимка nikky 22 март 2009 - 16:23

 monsherova, на 21 Mar 2009, 09:27 PM, каза:

Аз пък съм точно обратното- от Bosh съм доволна, а от Елмира не съм! :mhihi:


:mhihi: - а сега накъде?
знаете ли нещо за серпвиза в руския център на сторгозия или за гергушки?
Отговори

petio_78 снимка petio_78 02 септември 2009 - 19:52

Колеги,дайте препоръки за майстор.Проблема е следния-като си вдигна ел стуклата и като стигне до крайно горно положение и се сваля малко.Алармата ми е с модул,и проверява дали са вдигнати и ако не е някое го вдига.Вдига го наново и то пак -цък слиза наодолу малко.Направо съм се побъркал.
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 02 септември 2009 - 20:29

Цитат

Колеги,дайте препоръки за майстор.Проблема е следния-като си вдигна ел стуклата и като стигне до крайно горно положение и се сваля малко

Пепи ако изкаш ще отидем двамата при Юри зад хотел "Балкан"
Познавам го и съм доволен от него
Пък и аз ще го карам да ми види машинките на стъклата
Отговори

petio_78 снимка petio_78 02 септември 2009 - 21:24

ок
утре ще се разберем,че проблема е сериозен.Ако не видя и остава стъклото свалено и през нощта завали дъжд...........
Отговори

Гостanruto_* 30 септември 2009 - 12:26

:beer:
Привет, някой може ли да ме насочи къде да отида, за да ми измерят ел. консумацията и изобщо явно има някакъв проблем там, защото ме предупредиха от гаранционната поддръжка на акомулатора, че е много висока и като почнат да падат температурите ще почне да ми пада акумулатора ... Пролетта имах този проблем, когато акумулатора беше още на месец ... лятото нямах никакви проблеми, но почва да застудява и не искам да тупам тази топка отново ...
:mhihi:
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 01 октомври 2009 - 20:11

Цитат

Привет, някой може ли да ме насочи къде да отида, за да ми измерят ел. консумацията
Колега иди при Янко намира се в "Търговия на едро"АД това е бившата мебелна къща -двора под Карабулев
за ел проблеми ходя само при него много съм доволен и не е скъпчия :beer:
Мнението беше редактирано от BOJKATA: 01 октомври 2009 - 20:12
Отговори

petio_78 снимка petio_78 01 октомври 2009 - 20:16

консумацията,която е допустима е 100ма.Така пише в моята гаранционна карта на акумулатора/на 1 месец е /.Твоята колко е?А консумацията ще я замерим за 2 минути,ела в неделя на срещата .
Отговори

JoRjInIoOo снимка JoRjInIoOo 27 ноември 2009 - 13:10

колеги моля някои ако разбира от автоматична кутия на аскона ц да пише.
Отговори

svetlinpl снимка svetlinpl 01 декември 2009 - 12:39

Здравейте колеги някой да знае в Плевен сервизн за автоматични скоростни кутии.За Астра Ф.
Отговори

BobyNFS снимка BobyNFS 13 март 2010 - 12:34

Здравейте колеги! Може ли някой който е от Плевен да ме насочи към някои кадърен майстор?... че имам 2 лети джанти за изправяне... че наближава летния сезон и трябва да слагаме спортните обувки :D
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 13 март 2010 - 13:10

Колега, на площад "Македония" до старата градска баня(после стана ресторант :newsm05_41: )
Аз съм ходил там и съм доволен от машинното изправяне!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg