Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ловеч

Среща

Тази тема е заключена Next »

_shady снимка _shady 31 май 2007 - 08:51

аз с риск да ставам нахален ма да си питам-ми топка.... :20ashley_results:
Отговори

Stoil снимка Stoil 31 май 2007 - 08:53

 _shady, на May 31 2007, 09:51 AM, каза:

аз с риск да ставам нахален ма да си питам-ми топка.... :20ashley_results:

ти маниии, то тва си е много логичен въпрос.

ко никой няма налична ще трябва да измоля бащата да вади... но си мисля, че все ще намерим.

давайте другото да уточним, че да не останат само приказките
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 31 май 2007 - 19:19

 Stoil, на May 31 2007, 09:53 AM, каза:

ти маниии, то тва си е много логичен въпрос.

ко никой няма налична ще трябва да измоля бащата да вади... но си мисля, че все ще намерим.

давайте другото да уточним, че да не останат само приказките

Наистин въпроса с топката е малко труден май наистина ще вади баща ти. Някой Nike, Adidas, Select и други стават ама да са по маркови от булдозер. :) :bou:
Отговори

_shady снимка _shady 01 юни 2007 - 09:51

момчета мн съжалявам обаче преди малко научих че тази събота и неделя трябва да ида до сф за да си оправя документите за симеоново а вторник и сряда съм на изпита та с 2 думи няма да мога да ритам:( имах огромно желание обаче за съжаление отпадам.та това е от мен да стискате палци през др седмица
Отговори

Stoil снимка Stoil 01 юни 2007 - 10:03

абе то се е видяло, че няма да е тази седмица, но на нас не ни пречи нищо да си направим едно подгряване за другата седмица.
Отговори

_shady снимка _shady 01 юни 2007 - 19:07

мн се извинявам за "разиграването" ма ми казаха преди малко че ще си оправя всичко със симеоново като ида на изпитите във вторник та за мача и срещата ако има кажете да знам само дали ще се видим :) още 1 път мн сри а за футбол бях уговорил 1 свястно момче с мен да доиде(в смисъл че може да рита-ма шпрез кокалчетата :bou: ) аиде със здраве и пак сри :)
Отговори

Stoil снимка Stoil 01 юни 2007 - 21:33

Дидко, ми айде давай да се разбираме нещо или ко решите там ми звънни, че съм ти загубил номера <_<
Отговори

_shady снимка _shady 01 юни 2007 - 21:41

значи аз твърдо утре 17ч мога да съм на изкуственото и ще зема 1 момче с мен ако румката и неговите хора са свободни да идват и ти и мисля че ще се съберем 10 човека ще пиша пак и на калибрата въпреки че той не е много с футбола и се пак ако искаш утре ще ти се обадя аз ти имам тела
Отговори

Stoil снимка Stoil 03 юни 2007 - 00:18

аааа, мачлето стана доста приятно, само дето хвърлихме по кило пот, та трябваше после интензивно да наваксваме - някои с кола, други с лед... :bou:

друг път ще се разбираме за по - късно, даже определено съм много навит да играем вечерта на изкуствено осветление... тъкмо и пийенето няма да изстива толкова бързо...

<_<
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 04 юни 2007 - 04:02

Eй футболистите :icon_wink:
Гледам снимките с малко закъсение....тази калибра, оная ли е с тесните гуми и кристалките?

иначе се събирате, ма като гледам предни теми и тази липсва една красавица на снимките <_<
(по междувпрочем има известни ъпгрейд елементи по нея олреди, чакат само монтаж :bou: )

Вчера не сте ли правили нещо?
Отговори

_shady снимка _shady 04 юни 2007 - 08:25

ехееее я вижте батко прописал <_< да това е оная същата калибра а събота някой играха мач и след мача се подкрепиха с по кафе кола и кой знае какво ,други отидоха да си доритат и така :) я се похвали нещо за Хамериката
П.С. трябва някой да ме светне за коя красавица говорим(за твойта ли IGNEV ) ?? <_< :icon_wink:
Отговори

bisrvas снимка bisrvas 04 юни 2007 - 18:19

Как да я няма бе оная червената не я ли видя :jumpers:
Другия път и дядо ша доде да порита <_<
Отговори

Stoil снимка Stoil 05 юни 2007 - 14:27

ае чички, да направим едно мачле утре вечерта на осветление ...

<_<
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 05 юни 2007 - 18:29

стига времето да е ОК и аз съм ОК
Отговори

Stoil снимка Stoil 06 юни 2007 - 10:40

еее, бе то днес имало мач на нациунауите от уефски...

или ще е по - рано, или след мача, ма 10 да не стане късно и да изпозаспите
Отговори

_shady снимка _shady 07 юни 2007 - 20:58

:wub: :wub: :61: :bou: :wub: :opel_forever: :ban: ихааааа подивях какъв кеф е да си земеш изпитите -чак не вярвах!!!само казвайте кога ще го ритаме че свъм готов на пушка (нищо че имам мусклулна треска на цялото тяло от физическия ) :icon_rolleyes: съжалявам за оливането с картинките :Д
Отговори

Stoil снимка Stoil 09 юни 2007 - 01:06

чакам предложения за днес - мач ли ще правим привечер, ще се съерем на ромския петрол, или... :icon_rolleyes:
Отговори

_shady снимка _shady 13 юни 2007 - 21:18

момчета ние таз събота с вас какво ще го правим ? :opel_forever:
Отговори

Stoil снимка Stoil 13 юни 2007 - 23:34

 _shady, на Jun 13 2007, 10:18 PM, каза:

момчета ние таз събота с вас какво ще го правим ? :opel_forever:

засега нищо се не знае...

ще има ли рали в Баховица?
Отговори

_shady снимка _shady 14 юни 2007 - 21:12

аз доколкото разбрах е неделя баховицата...аз събота съм на нещо като пробен изпит от урока ма за среща мисля че ще съм фрииииии :opel_forever:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg