Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

ОМВ - по-добре НИКОГА !

Жоро снимка Жоро 15 февруари 2006 - 09:33

Колеги това от коя марка бензиностанции зареждате е относително тъй като те са на различни собственици и нямат нищо общо освен табелите... И от тук вече зависи как управителя следи за горивата.
Отговори

Оги снимка Оги 15 февруари 2006 - 09:57

Незнам хора, аз като сипя на ОМВ и все едно ми закачат ремарке накрая, депресирам се и пусувам докато ... бенз-а не свърши преди някое ОМВ, сипвам пак и кръга се завърта. Различни мразлични, незнам, или аз съм карък или цялото ОМВ е пълен shit
Отговори

fanatic снимка fanatic 15 февруари 2006 - 10:14

Какво ОМВ бе хора. Тма контрола почти липсва. Кой ще контолира като тоя който е началник там грам не разбира кое какво е. И друго бензиностанциите Лукойл които са със синьото лого са Петролски а тези които са собственост само на лукоил нямат лого..Тая бензиностанция на 25 поликлиника не е Лукойл реално. Абе всичко е еднакво с изключение на мениджмънта и контрола който при ОМВ го няма почти. Казвам го от опит.....
карта на бензиностанциите
Отговори

Владо снимка Владо 15 февруари 2006 - 10:40

Zhoro, на Feb 15 2006, 10:33 AM, каза:

Колеги това от коя марка бензиностанции зареждате е относително тъй като те са на различни собственици и нямат нищо общо освен табелите... И от тук вече зависи как управителя следи за горивата.
 



абсолютна истина... Аз и бензин сипвам често - прави впечатление , че от ОМВ винаго харчи повече ( и на бордкомп и иначе) ... та не знам , 100цата май само си заслужава може би...
Отговори

Karaibrahim снимка Karaibrahim 15 февруари 2006 - 10:45

Аз редовно наливам бензин на ОМВ Дървеница и досега немога да се оплача от невървеж или лайна в бензина.
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 15 февруари 2006 - 10:58

Незнам за дизела на ОМВ, ама на бензин съм се опарил с ТОПЛИВОТО на Младост 1а, там къто сипя за 20 кинта и минавам 80км :gosh:
От около месец и нещо зареждам на ОПЕТ и със същите 20лв минавам 110км, като аз бая си настъпвам колата! Смятам разликата е огромна, или тия сипват по-малко или не им е хубав бензина!
Един приятел веднъж му свършил бензина и отишъл с 10л бутилка от минерална вода до ОМВ и напълнил бутилката до горе, а колонката отчела 11л и малко! Започнали да се смеят и питали бензинджията "Е кажи ми сега колко да ти платя!?". Така че яко ни лъжат на някои бензиностанции! :gosh:
Отговори

TurboManiak снимка TurboManiak 15 февруари 2006 - 11:02

Пробвай със нафта от червеното еко. Сипвам там и бенз и нафта и нямам никакви оплаквания до сега.
ОМВ-ииската нафта е пълен боклук. От луколио също не съм имал проблеми, ама щом някой колеги казват, сигурно има и шитдизел в някой бензиностанций.
Отговори

ГостPMG_* 15 февруари 2006 - 11:07

SpaceWalker, на Feb 15 2006, 10:58 AM, каза:

Незнам за дизела на ОМВ, ама на бензин съм се опарил с ТОПЛИВОТО на Младост 1а, там къто сипя за 20 кинта и минавам 80км :gosh:


Оооо тея от ТОПЛИВО и ТЕМПО яко лъжат на Младост 1а и с бензина, а с газта са особено нагли :gosh:
Който е от тая част да си зарежда на Опет, найстина няма проблем там!
Отговори

ASCONA 1.6N снимка ASCONA 1.6N 15 февруари 2006 - 11:52

Имам познат който работи на ОПЕТ бензиностанцията в Люлин и той ми е казвал че всичките горива на Опет се карат от Турция и нямат нищо общо с боклука по другите "вериги" бензиностанции. Лично аз от 8 месеца сипвам газ предимно на ОПЕТ и съм много доволен, бензин също съм зареждал и в двата случая колата върви много по-добре отколкото като зареждам на други места.

Да не е като реклама, но пробвайте горивата на Опет
Отговори

vlad0 снимка vlad0 15 февруари 2006 - 12:03

Бензионостанциите са едни и същи, няма една пратка еднаква с друга :gosh:

Адаш, много гадно!!!
Отговори

kabby снимка kabby 15 февруари 2006 - 12:05

Аз от 3 месеца карам само на горива от ОМВ /газ и бензин/ и зареждам само на две бензиностанции - тази в Благоевград и тази в Дупница. Дори преди по-дълги пътувания пълня до горе, а после - където свърши - там зареждам.
От газ и бензин на ОМВ съм доволен не защото е много добре, а защото не е зле :) както на цитираната от колегите в Благоеград ЛУКОИЛ до университета.
10 кила газ - 50 км ?! ?! ?!
Направи ми впечатление, че когато заредих на ОМВ в Габрово, колата си се държаше по обичайния начин, но вдигна разхода .. .с около литър.

В крайна сметка номера е да разучиш къде какъв вид гориво да сипваш и да не сменяш много много бензиностанциите :)
Отговори

Basho снимка Basho 15 февруари 2006 - 12:37

И аз съм от квартала със бензиностанция през 100метра. В любимото ОМВ взимах само винетки миналата година :gosh: Сега изобщо не стъпвам там.
Пълна трагедия - от картофките до прахосмукачката :gosh: :gosh:
А за другите бензиностанции - всичко е късмет :gosh:
Отговори

peponio снимка peponio 15 февруари 2006 - 12:41

Moonlord, на Feb 14 2006, 10:40 PM, каза:

Opet-а за дизел е перфектен! Препоръчвам ви го горещо! Не ми е замръзвал до сега!  :gosh:
 

:gosh: слагат добавка от тяхната си "дизел антифриз" в горивото и до -20 не замръзва,тествахме го в един хладилник за дълбоко замразяване :gosh: а ако не е с добавка горивото местните подаряват една тубичка дизел антифриз...абе май турското ще излезе доста добро :gosh: владо кофти наистина,но сега вече ще знаеш къде да не слагаш,лошото е че го знаеш от опит
Отговори

ГостIter_* 15 февруари 2006 - 13:10

След като купих колата, първите ми няколко зареждания бяха на ОМВ и то на различни бензиностанции. След това случайно заредих на Опет и все едно, че смених двигателя. Колата стана по-пъргава, а разхода падна поне с половин литър на 100 км. Та вече никакво ОМВ, само Опет на четвърти километър.
Отговори

Оги снимка Оги 15 февруари 2006 - 17:29

Това е може би 3-та или 4-та такава тема ... безсмислена, безкрайна и абсолютно не полезна за всеки, мнения БОЛ, повечето различни, неоснователни и т.н.
Утре като я погледна сигурно ще е станала 5344 страници но все ще си е същата.
Който откъдето е доволен от там да сипва
Поздрави
П.С. Аз няма да остана назад де ... :gosh: Shell V Power
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 15 февруари 2006 - 18:36

да не забравяме че V-power е по-скъп иначе качествата са доказани :gosh:
тука в Шумен си имаме 3 Шела и ОМв , 2 опета и кастрол и ал-ко и 2 петрол , ам ... наи-доволен от газта на Шел ама си зависи от ДОСТАВКАТА да е... :2angry1: Омв тука е shit ,petrol що годе стават за безнин и нафта , ОПЕт са си е* али мамата оттам нищо не слагам разхода е 20% по-висок , работата е там че май в града ми се зарежда от едно място щото като е гаден на Шела е супер -гаден на петрола бензина да не говорим за газта , според мен това са си БГ фирми използващи логотата на чужди фирми за материални облаги тва е! :gosh:
Отговори

coper снимка coper 15 февруари 2006 - 18:40

Loz, на Feb 15 2006, 05:29 PM, каза:

Това е може би 3-та или 4-та такава тема ... безсмислена, безкрайна и абсолютно не полезна за всеки, мнения БОЛ, повечето различни, неоснователни и т.н.
Утре като я погледна сигурно ще е станала 5344 страници но все ще си е същата.
Който откъдето е доволен от там да сипва
Поздрави
П.С. Аз няма да остана назад де ...  :gosh:  Shell V Power
 



Мале колко си прав.............никои от нас неможе да разбере колко шашми стават.....И в тая тема колегите са написали само глупости!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 16 февруари 2006 - 08:57

coper, на Feb 15 2006, 06:40 PM, каза:

Loz, на Feb 15 2006, 05:29 PM, каза:

Това е може би 3-та или 4-та такава тема ... безсмислена, безкрайна и абсолютно не полезна за всеки, мнения БОЛ, повечето различни, неоснователни и т.н.
Утре като я погледна сигурно ще е станала 5344 страници но все ще си е същата.
Който откъдето е доволен от там да сипва
Поздрави
П.С. Аз няма да остана назад де ...   :gosh:  Shell V Power
 



Мале колко си прав.............никои от нас неможе да разбере колко шашми стават.....И в тая тема колегите са написали само глупости!
 


Eми глупаци сме и пишем глупости... Не може всички да сме умни и да пишем умни неща щото ще стане форум на умниците... Това не е кражок по ядрена физика и микро биология...

Моля да се въздържате от подобни определения! Мисля, че казаното от всички нас е много важно и човек може да разбере къде в кой град да не зарежда и резпективно да зарежда. Има голямо значение и това, че понеже живеем в БГ не значи автоматично, че всички правят шашми с горивата. Има бензиностанции дори малки частни на които се държи на качеството.
Отговори

Оги снимка Оги 16 февруари 2006 - 09:20

Ей само ти го прие лично. Нито съм обидил някой нито съм искал да го направя. Не мога да разбера какво искаш да кажеш, хем било форум хем да се въздържам, нали си имам мнение ?????
Досега имам незнам колко мнения и никога не съм обидил/напусувал/наредил/заплашил и т.н. никой, не ми е цел. Уважавам всички тук така че няма да го направя и в бъдеще.
П.С. ТИ се въздържай от такива мнения !!!
Отговори

Жоро снимка Жоро 16 февруари 2006 - 09:20

Basho, на Feb 15 2006, 01:37 PM, каза:

Пълна трагедия - от картофките до прахосмукачката :2bg:  :2bg:
А за другите бензиностанции - всичко е късмет :gosh:
 

Стига де пароструйката им е добра :gosh: :gosh: :gosh: :wall: :cen:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg