Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

ПОМОЩ за газ на C20XE

x_X_x снимка x_X_x 11 октомври 2007 - 19:40

Здравейте всички!!! Намерих си много добра Астра ГСИ 16В и другата седмица я взимам. Едно от първите неща които ще променя по нея е да я "газифицирам" именно затова търся съвет от хората които имат именно такава конфигурация. Мисля да е газов инжекцион, освен ако не се получава добре и с обикновена. Та въпроса ми е има ли някой с газова уредба независимо каква, към коя марка и сервиз бихте ме насочили? Просто не искам да се набутам яко и да си блъскам главата в стената после. :mhihi: Благодаря!
Отговори

x_X_x снимка x_X_x 13 октомври 2007 - 12:54

Хайде де никой ли няма мнение по проблема ми :thu: Търсих с търсачката много но не намерих отговора... :mhihi:
Отговори

raid снимка raid 13 октомври 2007 - 17:01

Ако питаш мен (а и доста колеги мисля, че ще застанат зад мен) забрави за тая газ .... това да сложиш газ на спортиста GSi16v си е просто гавра ако ще и да е нам си ква марка ...
Сега някои пък ще кажат " Ама може газов инжекцион - то но не е лошо"

Замисли се отиваш на ОМВ или някъде и се редиш до разни жиги и т.н за газ - кофти. Примиряваш се с 1 разход от 12-13 литра при прилично каране и толкова, ако не си земи некой 1.1mi "дето мноо бега не са одържа".

Поздрави, хиляди безаварийни и много радостни моменти, и sorry ако съм те засегнал но така си мисля :)
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 13 октомври 2007 - 17:08

аз карам гси 16 на газ и преди да сложа валовете ми горе6е 11/ 12 газ в града а това е два пъти по ефтино от колкото на бензин !
всеки според възможностите си , така 4е пи4 газов инжекцион 6те ти свър6и работа ако не те затруднява 6тото си е по-скъпи4ак :mhihi:
Отговори

x_X_x снимка x_X_x 14 октомври 2007 - 20:51

A ще ми кажеш ли с какъв инжекцион точно си и имаш ли оплаквания от него ?
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 15 октомври 2007 - 07:56

Питай колегата 2.0 16V той ще ти помогне със сигурност.
Той имаше Кадет ХЕ с обикновена газ, и нямаше ядове.
Питай го, все пак човека има сервиз и работи много добре и на добри цени.
Няма да сгрешиш.

П.С. Кой каза че като е на газ колата се скапва или върви по-зле, всичко зависи каква е уредбата и как се настрой.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg