Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Кюстендил

Италианско преследване 2-ри Кръг 02-03.08.2008

Тази тема е заключена

gujo78 снимка gujo78 17 юли 2008 - 12:02

 Vertig0, на Jul 17 2008, 12:56 PM, каза:

Вчера говорих с Васко и той ми обясни,че е направено в 2 дни заради хората от по-далече има много учасници от северна Б-я.Е... да за тези които са от по-близо едноднево е по-удобно щото могат да си се приберат в същия ден а Плевенчани например пътуват цяла нощ.И все пак отпуснете се направете си едно готино уикендче в Кюстендил.... и те така!




Абсолютно съм съгласен с теб :confused: и аз предпочетам да е в два дена, нищо че ми е близко.А не да стана рано, да патувам, после да върта обиколки в жегата, и накрая пак да патувам без да съм имал време да се видя с някого.
А така събота ще потренираме, вечерта ще се напииим кат свинье, и в неделям излизам и ги разпуквам...... :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 17 юли 2008 - 12:21

Добре бе! Стига сте вили 2 дни та 2 дни? Какво? Не сме ли Ви приятна компания за маса? :confused: Я я я, каква е тая работа, идвате тука и ще водим Тошко по жени ... дано жена му не разбере, че кат долети тиграта с убаааитеее джанти, ще ме изпогази... та така! Очакваме ви!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 17 юли 2008 - 12:39

Последно пиша. Ако човек не дойде в Събота да кара за квалификация значи, че няма как да участва в Неделя. За жалост не всички са свободни в Събота. А и така разделено има хора дето не могат да останат с преспиване и трябва да пътуват. Което примерно в моя случай ако мина за Неделя да карам и се наложи да идвам два пъти е над 50-60 кинта само за бензин. Т.е. за да карам 10 обиколки грубо ше треа да метна 100 кинта. :confused: И цялата работа става като кръг от формула 1 ебаси. Затова и предложих който иска да отиде в Събота и да си кара тренировки, да си остане с преспиване, да се надзида в кръчмата и на другия ден на пистата. Който не може да си иде направо в Неделя и така. В единия случай ще се попречи на дадени хора да участват в другия и вълка сит и ягнето цяло. Или ако искате просто нека да може и в Неделя тези дето не са били в Събота да запишат време за квалификация. Но все пак Васко е организатор и да прецени.
Отговори

Жоро снимка Жоро 17 юли 2008 - 12:53

 gujo78, на Jul 17 2008, 01:02 PM, каза:

...вечерта ще се напииим кат свинье, и в неделям излизам и ги разпуквам...... :confused:

...градинките около пистата ли?
Отговори

Гостpeshokn_* 17 юли 2008 - 14:46

Мне! Микеле може да каже за едно хубаво ресторантче в Слокощица - може там да запазим маси!
Отговори

vasko-z снимка vasko-z 17 юли 2008 - 19:50

СКОРПИОН КАНЯТЕ В НАС НА ГОСТИ ДАНЕ СЕ РАЗКАРВАШ :mhihi:
за спане има евтини хотелчета както казах
а и пистата позволявя кънпинг :confused:
за един ден сава състезание но сами видяхте миналият път че почти седна тренировка неможеш да опознаеш пистата
асега ще са повече иняма да стигне времето
Отговори

veseliq roger снимка veseliq roger 17 юли 2008 - 21:16

 peshokn, на Jul 17 2008, 12:21 PM, каза:

Добре бе! Стига сте вили 2 дни та 2 дни? Какво? Не сме ли Ви приятна компания за маса? :confused: Я я я, каква е тая работа, идвате тука и ще водим Тошко по жени ... дано жена му не разбере, че кат долети тиграта с убаааитеее джанти, ще ме изпогази... та така! Очакваме ви!


:idiot: пешо-пешо,ти си ми наи добрия приател,идвам- :mhihi: ,ще бьде яко,верваите ми :beer: ,едно малко калояново;поздрави :beer:
Отговори

indianeca1983 снимка indianeca1983 17 юли 2008 - 22:13

Васко гледах те в Плевен,ако не се лъжа.Надявам се да имам време и средства и да доидем с моите приатели да ва оважим. :confused:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 18 юли 2008 - 09:04

 veseliq roger, на Jul 17 2008, 10:16 PM, каза:

ще бьде яко,верваите ми :beer:


Това мога да го гарантирам с чиста съвест .... :confused: :mhihi:
Отговори

vasko-z снимка vasko-z 20 юли 2008 - 22:46

Публикувано изображение
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 21 юли 2008 - 00:07

Значи, доколкото си спомням предишния кръг голям проблем беше, че много от участниците искаха повече да карат. Затова и Васко направи невъзможното, за да организира състезанието в два дни. За да е по-малко тичането и да се видим като хората. Но наистина съзнавам, че някои няма да могат да си позволят двудневно каране. Затова и варианта да може да се участва директно на състезанието в Неделя, като може да се пропуснат тренировките е доста удачен. Все пак някои търсят победата и ще имат възможността да карат два дни, а такива които искат да участват в състезанието и мислят, че пистата им е позната могат да играят хазартно и да се пуснат в Неделя само. Например аз ще съм доволен да карам и двата дни, защото ще участвам с различна кола от предния път, която досега е карана само на драг и определено има какво да се учи на трасе :fire: :unsure:
Отговори

vasko-z снимка vasko-z 21 юли 2008 - 23:25

Италианско преследване Картинг писта Кюстендил 02-03 август


Ето част от регламента на състезанието за всички желаещи.
Таксата за участие на автомобил 20лв. Задължителна застраховка, шофьорска книжка и каска ако нямате на място ще бъдат подсигурени и бонета.
Колите ще бъдат разделини на две групи с по два класа:
А коли с предно задвижване - A1 кубатура до 1.6 и А2 кубатура над 1.6
B коли с задно задвижване - В1 кубатура до 1.6 и В2 кубатура над 1.6
при наличие на автомобили с двойно предаване.Отива в клас които си избере взависимост от кубатурата ако е с турбо в по-горен клас
Състезателни гуми сликове и полусликове са забранени !
събота от 8;30 започва записването и прегледите на кормилната и спирачни системи.
На тренировките които са три всеки участник може да направи два пъти по 5 обиколки,
На клалификацията се правят 1 загряваща като 2.-3-4 се замерват петата свободна от които от трите се гледа наи-доброто време .Първите 8 от клас остават на трасето и започват 5 състезателни обиколки до елиминиране в неделя
Ако има кола която застига друга, то застигащият е победител, но няма право да изпреварва автомобила пред него до края на обиколките.
Излизането в затревените площи извън трасето с четрите колела ще бъде наказвано.
С един автомобил могат да участват и повече участници.като си плаштат такса всеки за за негоси
движението в обратна посока на пистата е забранено
При записването се изисква задължително свидетелство за управление ,застраховка на автомобила ,и попалнена декларация, че организатора не носи матреална отговорност,както и зявка за участие.
в момента на излизане на пистата са задалжителни КАСКА и обезпасителен КОЛАН.

събота 02.08.2008г
1. 08:30ч. до 10:00ч. – Записване по класове
2. 09:45ч. До 10:00ч. – Брифинг.
3. 10:00ч. Старт на първа тренировка – 5 обиколки за всички автомобили по класове.
4. 12:30ч. Старт на втора тренировка
5. 14.00ч. Старт на трета тренировка
6. 12:30ч. Стартиране на класовете за клалификация, като се измерват 2-ра, 3-та и 4-та обиколка.
8те най-добри времена от клас, които продължават на принципа на елиминирането в неделя

неделя 03.08.2008г
1. 9.00ч. стартиране по класове на принципа на елиминирането
по схемата
1 - 5
2 - 6
3 - 7
4 - 8

2. Победителите от класовете отиват на генерално класиране.
6. 12:00ч. Награждаване по класове


спонсори на състезанието за момента са
на WURTHКоито награждават 1-2-3 място в генералното представител РУМЕН АСЕНОВ
и направиха плакатите за състезанието
както и стартовите номера за автомобилите

Много благодариа на ИЗИКРЕДИТ които усигориха купите Публикувано изображение представител ВЕЛИЗАРА ЗАХАРИЕВА
за първите места

и на osogovo racing за награждаване с Публикувано изображение за 2 и3 място
Отговори

veseliq roger снимка veseliq roger 25 юли 2008 - 21:04

 vasko-z, на Jul 20 2008, 10:46 PM, каза:

Публикувано изображение

васко; кат доида имаш една ботилка от мен за хубавата снимка- :non: ,мисла да идвам още в петак да обиколим някоя друга крь4ма 4е се не остава време,се сме превазбудени от тия сьстезания,та ако някои от голямото село се  реши да патува по рано да  :thd:  ,само за ергени :thd: дрьж се земльо ке се с :thd: -цепим
Отговори

vasko-z снимка vasko-z 25 юли 2008 - 22:24

 veseliq roger, на Jul 25 2008, 10:04 PM, каза:

васко; кат доида имаш една ботилка от мен за хубавата снимка- :non: ,мисла да идвам още в петак да обиколим някоя друга крь4ма 4е се не остава време,се сме превазбудени от тия сьстезания,та ако някои от голямото село се реши да патува по рано да :thd: ,само за ергени :thd: дрьж се земльо ке се с :thd: -цепим



да да да стане весел луикенд за всички и дание гот и забавно
Отговори

vasko-z снимка vasko-z 26 юли 2008 - 13:17

междо другото махаме шикана на малката права
Отговори

vasko-z снимка vasko-z 27 юли 2008 - 11:12

ТОВА СА СТАРТОВИТЕ НОМЕРА ЗА УЧАСТВАШТИТЕ

Публикувано изображение

И ОЩЕ ЕДИН РАЗПРОСТРАНЯВАН ПЛАКАТ ПО ГРАДОВЕТЕ

Публикувано изображение
Отговори

Гостpeshokn_* 30 юли 2008 - 11:45

Така! Нека всеки изявил желание да присъства да напише по едно мнение, за да си направя простата аритметика за някои неща, моля!

Поканил съм Кака, Шопов и sauber и се надявам да се отзоват. Ще бъде интересно!
Отговори

Vertig0 снимка Vertig0 30 юли 2008 - 15:58

Оууу Прецедателю,на какво дължим излизането ви от тайния бункер????????????
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 30 юли 2008 - 17:37

Залагам на Роджър с черната зверюга! :mhihi:
Иначе ако не лъснат ангажименти може да дойдеме с женското да ви видиме че от онзи уикенд са ме зачешали командировки и немога да се прибера за повече от 30 часа в бг :thu: :thu:
Отговори

veseliq roger снимка veseliq roger 31 юли 2008 - 23:24

 Angelinoff, на Jul 30 2008, 05:37 PM, каза:

Залагам на Роджър с черната зверюга! :mhihi:
Иначе ако не лъснат ангажименти може да дойдеме с женското да ви видиме че от онзи уикенд са ме зачешали командировки и немога да се прибера за повече от 30 часа в бг :thu: :thu:


господин  ангелиноф,ще се радвам ако бьдете така добьр да посетите туи мероприятие,за мен и остеналите ще бьде огромно удоволствие да се видим и ..... ,надявам се молбата ми да бьде удовлетворена,с уважение :beer:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg