Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Среща На Клуба

Vassil снимка Vassil 01 юли 2005 - 13:42

Та значи предложението ми е такова,въпреки че всяка неделя стават яки срещи,на които за съжаление не съм присъствал,какво ще кажете някой път да се посъбереме на Маса,пък може и без жените,демек количките :) аз нямам никви проблеми да организирам нещо такова,ше си вкараме алкохолче и т.н. после :cen: пък знае ли човек,може и повечко пияници да има от колкото шофьори сред нас :) само трябва да се рееши кога,да може да сме свободни всичките,има ли някой които подкрепя :p идея,
Отговори

Владо снимка Владо 01 юли 2005 - 14:09

извън София може би ... ?
Отговори

Гостastra power_* 01 юли 2005 - 14:30

LET's fly, на Jul 1 2005, 02:09 PM, каза:

извън София може би ... ?

само незнам кой ще кара:) хахахаахахахах :cen:
Отговори

Magelan снимка Magelan 01 юли 2005 - 14:48

;) ;) ;) Отиваме примерно на палатков лагер на Искара ;) ;) ;)
Отговори

scuba снимка scuba 01 юли 2005 - 14:52

Предлагам ви само идея:

Национален VW събор в гр. Елена
Отговори

edko снимка edko 01 юли 2005 - 14:54

Тия с палатковите лагери ги знаем - опъва се на склона КЪМ езерото поради защото, т.е. понеже като се напиеш да се търкулнеш вътре
Отговори

Иво снимка Иво 01 юли 2005 - 14:57

Само да не стане като на националната среща :cen:
Отговори

Magelan снимка Magelan 01 юли 2005 - 14:58

scuba, на Jul 1 2005, 02:52 PM, каза:

Предлагам ви само идея:

Национален VW събор в гр. Елена

Елена е малко далече само за едното напиване, а и подозирам че ще има ексцесии на тема Опел-VW.:))))
Иначе що да не се сродим всички авто форуми:)))
Отговори

edko снимка edko 01 юли 2005 - 15:00

Никви ексцесии не би могло да има, според мен въпроса е повче от ясен :)
А и ако трява да сме точни аз познавам повече хора от ФВ форума отколкото от нашия ....
Но ако все пак се събере народ аз мога да организирам вила или нещо подобно ... само изразете желание
Отговори

Magelan снимка Magelan 01 юли 2005 - 15:01

Аз съм за :cen: :p :wall: :wall: :cen:
Отговори

THE_BUTCHER снимка THE_BUTCHER 01 юли 2005 - 15:11

Ndoe, на Jul 1 2005, 11:42 AM, каза:

.... може и повечко пияници да има от колкото шофьори сред нас ...

Виш как знаеш...хлъц... :D :cen: :p
Отговори

scuba снимка scuba 01 юли 2005 - 15:26

Magelane, аз не говоря да се сродяваме, а да помислите и вие да си направите нещо подобно: басейни, чевермета, гонки....

Иначе вЕрвай ми, хората от VWclub-BG не отговарят на типажа "прост пернишки голфаджия"
Отговори

Magelan снимка Magelan 01 юли 2005 - 15:28

scuba, на Jul 1 2005, 03:26 PM, каза:

Magelane, аз не говоря да се сродяваме, а да помислите и вие да си направите нещо подобно: басейни, чевермета, гонки....

Иначе вЕрвай ми, хората от VWclub-BG не отговарят на типажа "прост пернишки голфаджия"

Стига с тия басейни,че ми се повръща:)))). А идеята вече е осъществена. Имаше национална среща на клуба.
А за хората от VW клуба съм сигурен че не са такива "прост пернишки голфаджия"
Отговори

edko снимка edko 01 юли 2005 - 15:41

Ъхъ, има доста прости СОФИЙСКИ голфаджии :)
Шегата настрана, пичовете са готини, е имаше и дупари, ма всяко стадо си има мършичка - аз искам да кажа, че все повече АСТРАДЖИИ взимат да се побират в представата ми за голфаджия ....
Отговори

Жоро снимка Жоро 01 юли 2005 - 15:44

THE_BUTCHER, на Jul 1 2005, 01:11 PM, каза:

Ndoe, на Jul 1 2005, 11:42 AM, каза:

.... може и повечко пияници да има от колкото шофьори сред нас ...

Виш как знаеш...хлъц... :D :cen: :p

:cen: М дааааааааааааа!!!!!!! :wall: :wall: :cen:
Само организацията за сега малко ни куца, но надявам се и това да се изглади с времето... :cen:
Отговори

fanatic снимка fanatic 01 юли 2005 - 15:48

Я колко популярна тема. Като стана дума за пиене ще си изпочупите ръцете да пишете. Бати алкохолиците.

Графика ми е следния: на 7 съм на концерт в Каварна и на 21 също на Пърпъл. После на 23 в Банско. Ако искате го направете кадето ида е само датичката уточнете. ПИЕНЕ И МЕЗЕ ЩЕ СИ НОСЯ. Жени само за Вас щото моята ще ме одере жив. :cen: :p :wall: :wall: :cen:
Отговори

Vassil снимка Vassil 01 юли 2005 - 16:33

Значи не става дума за некаде извън софията,въпреки че би било доста хубаво,имам предвид в некоя крачмичка тук,има една на Ботев в която няма проблеми да си праиме квот искаме,другия вариянт е в симеоново,също може да си вкарваме алкохолец,ма няма силна музика,тва е кофттито,некой друг сигурно също има нещо на предвид......???
Да изберем най доброто предложение и да се разбием от :puke:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 01 юли 2005 - 16:50

Сега по този въпрос бях споменал 3-4 пъти в различни теми, че след първия "национален" опел събор на който бяхме около 10човека трябва да мине известно време да направим следващ все пак нямя всеки месец да правим национален събор. Затова предлагам този следващия да е към края на летния сезон примерно края на август. аз лично ще ви дам 2-3 оферти дето нямя как да се откажете :) на първата среща вярвам няма недоволни от моята организация, така че нека да мине лятото и пак ще пием бира! Да се надяваме на Старозагорска земя :cen: :p :wall: :wall:
Отговори

peponio снимка peponio 01 юли 2005 - 17:17

примерно да си опънем палатки на летището и гонки гонки.... :cen: :p :wall:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 01 юли 2005 - 17:54

peponio, на Jul 1 2005, 05:17 PM, каза:

примерно да си опънем палатки  на летището и гонки гонки.... :cen:  :p  :wall:

Мани знаеш ли какави комари има там приличат на прилепи ! :) :) :wall: :cen:
Мисля, че е рано още да се пуска тема за среща която че се състои след около 2 месеца нека наближи още малко!!!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg