Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Национална Среща 2008

Тази тема е заключена « Prev

Дамян снимка Дамян 24 април 2008 - 15:20

Колеги и колежки,май наближава времето в което ще трябва да се срещнем,този път по обширно и шумно.Предстои ни топло и красиво време.Трябва да се позамислим за по нататъшните ни действия,а именно в това да се съберем както сме го правили и по рано през годинитеМисля,че трябва да се подготвяме вече,време ни е
Пускам тази тема,не защото няма кво да правя,а защото наближава времето за уговорки и предложения.Ако се сметне за рано или не на место,нека се изтрие,но докога ще хленчим.Кога се видиме па и напиеме.

Позрави
Отговори

Оги снимка Оги 24 април 2008 - 16:26

Мястото е Калояново според мен :newsm05_41: Требе си пистичка :newsm05_41:
Отговори

manolov снимка manolov 24 април 2008 - 16:32

Подкрепям те напълно.Там е най-доброто място за следваща среща.
Отговори

fanatic снимка fanatic 24 април 2008 - 16:37

Там ще е...
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 24 април 2008 - 16:52

Наистина трябва да го "почваме" вече, защото няма време :/ Хубаво е да измислим приятни дати... Иначе за мен лично варианта е един - Писта "Дракон" в Калояново. Доколкото си спомням Кака и Илиян стабилно бяха проучили всички възможни места за "отсядане" в околността, така че донякъде сме подготвени, благодарение на тях ;] Наистина не е лошо всеки да изкаже мнение как "вижда" въпросното събитие, което вече ще е наистина официално, след като съществуваме като клуб! :newsm05_41:
Отговори

coper снимка coper 24 април 2008 - 18:15

Каде е това Калояново?
Отговори

Оги снимка Оги 24 април 2008 - 18:18

Публикувано изображение
Отговори

borko_87 снимка borko_87 24 април 2008 - 18:32

казваите само датата според мен калояново е супер пак и не се сещам за по добро място :newsm05_41:
Отговори

dio_sr_06 снимка dio_sr_06 24 април 2008 - 18:34

Супер там е идеално за среща :newsm05_41: само дайте дата :newsm05_41:
Отговори

Рошко снимка Рошко 24 април 2008 - 18:38

 dio_sr_06, на Apr 24 2008, 07:34 PM, каза:

Супер там е идеално за среща :newsm05_41: само дайте дата :knee:

Oще един глас "За" Калояново! Защо ли последните трима са толкова ентусиазирани от мястото...? :newsm05_41:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 24 април 2008 - 19:03

Някаква ориентировъчна дата ? :)
Отговори

ruci снимка ruci 24 април 2008 - 19:14

Незнам къде е това Калояново но мисля да се включа-за севте :newsm05_41: .Нали ще има :newsm05_41:
Отговори

yasmania снимка yasmania 24 април 2008 - 19:15

Датите тепърва трябва да ги преговорим. Отсега и винаги е било ясно, че няма удобни дати за всички. Удобните за едни са важни в друга насока за други. Въпроса е да се намери средният вариант.... и да се съберем. Но този път не с идеята за поредният Опел Уикенд - а НАЦИОНАЛНА СРЕЩАV

Такава, каквато заслужаваме, но и каквато АВТОМОбилите ни заслужават. Колкото повече, толкова по добре. В този случай КОЛИЧЕСТВОТО е по важно от качеството. !! Говорим за идеята.

Нека подготвение на темата с проучванията да споделят какво знаят като първоначална информация . и нататък всичко става с разглеждане и обсъждане.
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 24 април 2008 - 20:14

И аз съм навит за Калояново!!!! :newsm05_41:
Отговори

Мишо снимка Мишо 24 април 2008 - 20:37

Датите ми се струва, че могат напълно произволно да се изберат.. в смисъл да се съобразят единствено с това кога пистата е свободна да я окупираме. Щото се видя ко стана последния път (големите празници септ.2007)... Уж бяха поредни почивни, че всички да са free то после са оказа че тва че са почивни е по-скоро негативно щото всеки решил да иде някъде на почивка и т.н и т.н. така че казвайте една дата и да се действа :newsm05_41:
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 24 април 2008 - 20:44

Аз съм също "ЗА" за Калояново. При първа възможност ще дойда! Само да нямам ангажименти.
Отговори

v_ankata снимка v_ankata 24 април 2008 - 21:08

И аз мисля че калояново е наи-добрият вариант, но дано тази година се получи , че миналата много шум се вдигна и накрая-нищо :newsm05_41:
Отговори

HegeJl4o снимка HegeJl4o 24 април 2008 - 21:30

За калояново :newsm05_41: чакам развитие по темата и с нетърпение деня когато ще се саберем
Отговори

Оги снимка Оги 24 април 2008 - 23:08

 Мишо, на Apr 24 2008, 09:37 PM, каза:

Датите ми се струва, че могат напълно произволно да се изберат.. в смисъл да се съобразят единствено с това кога пистата е свободна да я окупираме. Щото се видя ко стана последния път (големите празници септ.2007)...


Точно :knee: Еди къде си еди си коя дата и който иска/може да дойде! Организира се мероприятие и всички се съобразяват с него. Ако човек има амбиция винаги ще намери начин :newsm05_41:

:newsm05_41:

Поздрави на всеки който е фен и ще се погрижи да присъства на срещата :knee:
Отговори

Stoil снимка Stoil 24 април 2008 - 23:14

ае идеята е добра
нека най - накрая се направи нещо
доколкото знам там няяя мн възможност за дръпки
аз пък лично не съм фен на обиколките
така че явно пак ще взимаме семки и фъстъци

айде мислете дата и да видим ше го бъде ли
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg