Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Национална Среща 2008

Тази тема е заключена

ickko снимка ickko 25 април 2008 - 11:45

Е то угодия за всички няма как да има :newsm05_41:

Като четох по сбирките на търновци, всички бяха много доволни от летището в Междене? То не е ли вариант ?
Отговори

Оги снимка Оги 25 април 2008 - 11:58

 mcfistell, на Apr 25 2008, 12:28 PM, каза:

Ами колегите които са писали и са от Варна също са одобрили мястото, а на тях им е на 350-400км!?


Братчето ми никога е нямало толеранс към това на кой на колко километра му е срещата. Ние от Варна (то сме 4-5 човека де, останалите само говорят) винаги сме присъствали на срещи колкото и далеч да са били те! Мен ми стана ясно, че ако чакам да се организираме до Варна няма да отида на среща тоя век ... все пак е най-далеч на Софиянци, а те са повече и тяхното мнение общо взето се налага. Отдавна сме престанали да се оплакваме (както се вижда и от постовете) и сега вече надеждата ми е само да се съберем повече хора. Виждам писта Дракон като подходящо място.

 Бижо Бижев, на Apr 25 2008, 12:16 PM, каза:

на много от хората пишещи в форума може да не им се идва до Пловдив и да смятат че в техния регион е добре да се проведе Националната среща....


Хехехехеххехеехехехехехех практиката показва две неща:

1. Конкретно предложение => осъществена среща => :newsm05_41: :newsm05_41: :knee:

2. Анкета => 40 страници тема => никакъв резултат :knee:

Да добавя. Според мен най-важното е да има пистичка където може да се съберем. винаги досега като е имало такива условия е ставало шоу. Като няма полвината коли не ги виждам .. а това е едно от най-важните неща в самата среща. Друго е като всеки е до колата, завързват се разговори, идеи и т.н.
Отговори

Stoil снимка Stoil 25 април 2008 - 11:59

 ickko, на Apr 25 2008, 12:45 PM, каза:

Е то угодия за всички няма как да има :newsm05_41:

Като четох по сбирките на търновци, всички бяха много доволни от летището в Междене? То не е ли вариант ?

не, това пък е последният от последните варианти
там пистата е изкл. къса

угодия няма и няма да има
не бих предложил пак да се събираме тук, поради простата причина, че този път тотално ще бъда набеден, че клоня всичко да е тук
не че няма няколко писти в околностите, или леглова база и мн добри условия / цени - факт и истина

+ това и на мене ми се ходи някъде другаде / ако се организира нещо все пак /
Отговори

Дамян снимка Дамян 25 април 2008 - 12:56

Не за всички ни касее пистата,повечето тук нямаме турбо пътища,ко ме разбирате всички,а и 200+ едва ли ще ги гепам за 300 метра :newsm05_41: .Това е шегитка разбира се.
така,както колегата devil_vas написа програмат аза пистата,мисля,че имаме достатъчно време да се организираме и в периода между месеците 05-11 можем са се съберем.Между тези месеци пистата е в кавички свободна,засега.затова нека го направим там и нека е сега.Трябва да се организираме,достатъчно сме сериозните и можем да го направим заедно всички.

П.П. Това за BMW бе просто като идея,ОТПАДА
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 25 април 2008 - 13:04

колеги ако тепърва започваме да се чудим къде да е НАЦИОНАЛНА ОПЕЛ СРЕЩА/СЪБОР 2008 то по добре да го оставим за 2009. явно сме най-кривия от всички клубове и само ние не може да се организираме. да се начудим къде, как, кой...
еми така няма да стане ОТНОВО. всъщност май само нашия от всичките ПО-ГОЛЕМИ автомобилни клубове в бг форумното пространство не може да се организира за нищо по-мащабно. тъжно но факт :newsm05_41:


отделно не знам на колко събора сте присъствали на калояново, но е факт че се получават много добри неща - бмв събора, хонда събора, фв събора, фв шампионата, итал феста на всички съм присъствал и да има косури, но за повече народ и повече мероприятия на едно място не мога да се сетя, къде можа да се организират. явно всички други са го разбрали вече

:newsm05_41:
Отговори

Stoil снимка Stoil 25 април 2008 - 13:15

братле супер си прав!
че е ламерски клуба - ламерски е даже най - най - в това водим определено.
сега обаче това не е важно!

Според МЕН нека остане Калояново и край
без обсъждания
Който иска - иска, който не - да върви п.м.
не може да се взимат 200 мнения
и мене не ме кефи на макс, че ми е сурия неудобен път през планините, или трябва се минава през Сф, ама това е - точка.

Хууу, определили сме мястото.
Кой ще организира!
Айде братле, ти се застъпваш - ОК тогава, поеми и щафетата.
Щото иначе ще е само лаене през оградата.
Кажи конкретно какво ще направиш
Аз знам конкретно кака ти - леля и тя какво ще свърши и е вършила за там.
Но си трябва и другата организация
ПОВТАРЯМ - ВСИЧКИ НА ЕДНО МЕСТО.
То не че ще сме безкрайно много, но все пак.

Кой ще направи стикери?
Кой ще направи лого?
Кой ще имзмисли програма?
Кой ще прави резервации тук - там?
Кой ще издейства отстъпки за група?


Така че стига с джавкането
Давайте едно по едно
Мястото е ясно - КАЛОЯНОВО
Сега да определим ДАТАТА
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 25 април 2008 - 13:24

ето така се започва :newsm05_41:

сега трябва от ръководствто на ОПЕЛ КЛУБ БЪЛГАРИЯ да завъртят две шайби, щото мога аз да кажа на ицо айде и в крайна сметка да се гледаме двама човека на пистата

каквото зависи от нас пловдивчани, може да го свършим - резервации, проверки на хотели, цени

трябва да се одобри програма, да се измислят направят стикери... нали за това се регистрирахме и сме действеащо дружество, има си ръководство.

да отбележа, че наема на пистата е около 2000 лева на ден в който влизат стюарди (по спомен толкова беше на фв шампионата... да се говори с ицо как ще му се дадат парите и т.н т.н. входа минимум 5 лева тва е положението. спонсори, тука къде който каквото има с обещания за винили по пистата на спонсорите плакати, че дори и да присъства името им в стикерите/плакатите.

всичко това пиша на бързо без да съм седнал и да го мисля много много. Имаме да изядем много хляб докъто настигнем бмв фолксваген организацийте, но от някъде трябва да започнем
Отговори

bugatti снимка bugatti 25 април 2008 - 13:44

И нека силата бъде с вас..... :newsm05_41: :knee: :hand:

П.П. Първи опит за тази календарна година :newsm05_41: :knee:
Отговори

Дамян снимка Дамян 25 април 2008 - 13:52

 bugatti, на Apr 25 2008, 02:44 PM, каза:

И нека силата бъде с вас..... :newsm05_41: :knee: :hand:

П.П. Първи опит за тази календарна година :newsm05_41: :knee:

Трябва да е 1-ви и последен ,bugat.
Нека който с каквото може помогне,а кото е речено ще стане.А аз знам,че ще стане,защото тук сред нас има доста способни и умеещи хора.

Да,на Калояново го правят почти всички вече,с огромното наше изключение,което ще остане в историята след тази година (2008),трябва да остане.

нека действаме постепенно имаме поне едни 2 месеца,грубо казано
Отговори

funlove1 снимка funlove1 25 април 2008 - 15:29

кажете само точно датата и аз долитам :newsm05_41:
Отговори

Shades снимка Shades 25 април 2008 - 15:51

Ако забием по чевръстичко дата, може да се говори по хотелите наоколо за цени и да се уредят неща. Връзки има, трябват само подробности :newsm05_41:
Отговори

Stoil снимка Stoil 25 април 2008 - 15:57

ми айде давайте
предлагайте 2 - 3 дати макс. и това е
ще се гласува и толко!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 25 април 2008 - 16:09

1) 21-22.06
2) 5-6.07
3) 12-13.07 ... и така за Юли май няма заети дати...

Въпросът е да е някой уикенд, който е свободен на пистата. За Юни само 21-22 са фрии... Другото е за нататък ;]
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 25 април 2008 - 16:11

някой да звънне на Ицо Стойлов и да му каже, че се гласим за нещо подобно, той да си каже изискванията да каже дали има нещо на в предвид за тези дати и да преминем към крайно определяна на ДАТАТА
Отговори

Stoil снимка Stoil 25 април 2008 - 16:24

 VESKO 01, на Apr 25 2008, 05:20 PM, каза:

То да му се звънне ама кото гледам няма голям интерес да му звънна и да му кажа Ние от опел клуб искама ме да се събираме но не сме оточнили датата нито организацията пък сме и 2-3ма от Ловеч 2-3ма Стамболийски 7-8 от Пловдив 5-6 София и по толкова от Варна и Бургас :newsm05_41: :knee: и човека ще ми каже момче не ме занимавай с гупости


Затова колеги по сериозно да се представим на ниво !!! :beer: :beer: :beer: :newsm05_41: :knee: :hand:


Весе, има резон
щото ако онзи обяви 2000 лева за "пистата" сещаш се как ако сме 50 човека ще се бръкнем за спорта
пък и има друг фактор
много народ като чуе че трябва да вади лев за път, за спане, за туй - онуй, па и накрая за писта и се сещаш какъв ще е резултата - рехави редички от обичайните заподозрени
затова ако ще е така, тея пари за пистата за къде по - умни неща могат да се похарчат
Отговори

v_ankata снимка v_ankata 25 април 2008 - 16:32

Аз незнам как седят нещата но миналата година ходих на нац среща на фолксваген/или по точно на голф,че то друго почти не преобладаваше/ и платихме по 2лв на човек като вход, като това не мисля че ще е проблем за някои.Но сигурно трябват повече хора или.. нещо такова. Дано това мнение не е пьлна глупост, просто исках да отбележа как беше на голф срещата.
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 25 април 2008 - 16:36

така е на Фолксваген събора/ шампионата входа бе 2 лева на бмв събора входа е 5 лева, за другите нямам спомен

сега говорих с един от съорганизаторите на ФВ шампионата да ми припомни сумата която им е поискал господин Стойлов за 1 ден наем на пистата + стюарди и тех. лица линеъка и прочие - сумата е около 1700 лева
на ФВ шампионата присъстваха над 1500 зрители
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 25 април 2008 - 17:09

То ако трябва да сме честни идеята беше след като е събран членски внос част от парите да се предоставят именно за запазването на пистата, някое и друго кебапче + биричка...

Но затова и го мислим де, хубаво е да се почне от рано, че да не потретим грешката си :newsm05_41:
Отговори

Дамян снимка Дамян 25 април 2008 - 17:45

Мисля,че много повече от 100 коли ще се съберем,убеден съм.Тогава се падат грубо по едни 10-15 лева на кола,което не е много никак даже.И вход от по 3 кинта за желаещи.Звучи много добре като цена,приемлива е.Имаме хора от Пловдив,на който можем да разчитаме да задвижат нещата както подобава.По 10 коли да има от град,което е малка цифра,преспокойно минаваме границата от 100 по 17 лева на кола,са точно 1700 К и ще имаме всичко нужно което да ни направи легални този ден.От нас се иска да определим датата (окончателна) тази другата седмица,да се обадим с когото трябва и да запалим колите в уречения ден и час.А и се съмнявам,че колит еще бъдат празни и ще се возим сами.Минимум по 2-3 души ще има във всяка една кола.

НЕКА ГО НАПРАВИМ ТАЗИ ГОДИНА КАКТО ТРЯБВА
Отговори

veseliq roger снимка veseliq roger 25 април 2008 - 18:19

 Дамян, на Apr 25 2008, 05:45 PM, каза:

Мисля,че много повече от 100 коли ще се съберем,убеден съм.Тогава се падат грубо по едни 10-15 лева на кола,което не е много никак даже.И вход от по 3 кинта за желаещи.Звучи много добре като цена,приемлива е.Имаме хора от Пловдив,на който можем да разчитаме да задвижат нещата както подобава.По 10 коли да има от град,което е малка цифра,преспокойно минаваме границата от 100 по 17 лева на кола,са точно 1700 К и ще имаме всичко нужно което да ни направи легални този ден.От нас се иска да определим датата (окончателна) тази другата седмица,да се обадим с когото трябва и да запалим колите в уречения ден и час.А и се съмнявам,че колит еще бъдат празни и ще се возим сами.Минимум по 2-3 души ще има във всяка една кола.

НЕКА ГО НАПРАВИМ ТАЗИ ГОДИНА КАКТО ТРЯБВА

идеята ти я бива ,евала;само датата и сме готови,поздрави :newsm05_41:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg