Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Опел събор "OPC Mania" - 06.07.2008,Калояново

Тази тема е заключена

barezz снимка barezz 06 юли 2008 - 19:08

Събора беше перфектно организиран, за което само :kuku: :kuku: :kuku: на организаторите!!! А и какъв плаж си направихме ..... еее малко е на ръкавки, очила и други фигурки, но ..... беше супер :) Надявам се на следващия събор да се съберем още повече! И снимчици направих малко, но да видим дали ще се направи едно място, където да ги изсипем всички, ако не - ще кача линк. Поздрави на всички.
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 06 юли 2008 - 19:21

Събора беше организиран ПЕРФЕКТНО- :kuku: ...Нека за напред да запазим тази традиция и да става все по-хубаво.... :kuku:
Отговори

SkiGeorgi снимка SkiGeorgi 06 юли 2008 - 19:25

...само дето аз пак не познавам повечето от форума. :kuku: Следващият път трябва да наблегнем повече на :kuku: !

А иначе за врата и носа ми....ПАРИИИИИИИИИИИИИИ!
Отговори

fanatic снимка fanatic 06 юли 2008 - 19:25

Уредих се и покарах Корсата OPC........ :kuku: :kuku: :kuku:
Отговори

Сашко снимка Сашко 06 юли 2008 - 19:28

 JORO HOLLAND, на Jul 6 2008, 08:11 PM, каза:

Поне вие не се наведахте :kuku: Аз ако не съм скапан ще мина през бояна довечера :knee:
А иначе на събора бе идеално :16V: Астра Гси на Италинско - 1во 2ро и 3то място
Астра Гси на Драг - 1во място
Астра Гси на маисторско - 2ро място
Като пъвият на драг е 3ти на италинското
Общо взето :knee: показахме че още имаме душа :kuku:


баце аз те видях още като се пусках от горе и щях да спра
видях че тия моите са спряли при теб чак като приближих до вас..
зареждаи по повече бензин да няма пак изненади и да се отбуташ 5/6 км. :kuku: пак си хванал и нанадолното...
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 06 юли 2008 - 19:30

така като гледам всички са доволни от днешното изживяване и още повече почва да ме хваща яд, че не успях да се класирам да дойда но ...... следващия път
Отговори

YovChev снимка YovChev 06 юли 2008 - 19:32

Е те тава е събор :kuku: Благодарности на всеки, който намери време и средства да дойде :kuku:
Отговори

Сашко снимка Сашко 06 юли 2008 - 19:41

 JORO HOLLAND, на Jul 6 2008, 08:36 PM, каза:

E един резервоар и на 5км от караулката :kuku: :knee:


ти се радваи че имах въже иначе тряяше да бутаме като изоглавени :kuku:

събира беше добре, даваите снимки да гледаме :kuku:
Отговори

ickko снимка ickko 06 юли 2008 - 19:42

Понеже знам, че в темата за събора ще настане яко СПАМ и по между-другото ще се пускат и снимки.
За да не стане така че, някой който влезне след 3 дни във форума и иска да гледа снимки да ги търси измежду 50 страници. Предлагам всички снимки/архиви/клипчета/албуми, които имаме да се качват ТУК (само) в тази тема ! :kuku:

Аз току що се прибирам, ще ги сваля и качвам моите :kuku:

P.S : И нека, наистина, тук има САМО постове съдържащи линкове със снимки, без излишен спам

:kuku:
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 06 юли 2008 - 19:43

Маааалииийй колко народ чете темата....Мероприятието беше проведено ПЕРФЕКТНО,определено ми хареса още в началото че формацията по магистралата беше прилично затворена а не разпокъсана..с други думи бяхме единни.
МНОГО се радвам,че имах възможността да присъствам на това събитие и се радвам.че се запознах с някои от членовете на клуба.
Ето линк към албума със снимките от моето апаратче http://www.snimka.bg...album_id=261013
Видео материалът от камерата ще замине при Пацо при първа възможност за обработка
Отговори

hudson снимка hudson 06 юли 2008 - 19:47

 ickko, на Jul 6 2008, 08:42 PM, каза:

Предлагам всички снимки/архиви/клипчета/албуми, които имаме да се качват ТУК (само) в тази тема ! :kuku:

Ами тази тема какво да я правим? Я някой мод/админ да ги събере в една.
А кой ще познае кой е пилота и на кой завой е?
Публикувано изображение
Отговори

Иван Шопов снимка Иван Шопов 06 юли 2008 - 19:49

Доволно беше макар, че доста хора си тръгнаха прекалено рано.
Все си мисля, че ако ще има събор трябва да е по-продължителен, по-месояден и напивателен.:-)
Мдам... Както доста хора видяха бързата Баба Яга не издържа много, та сега някои клапани се отварят като дроселова клапа.:-)
Още там свалихме тиквата и се надявам през идната седмица докато съм на моренце моторетката да бръмчи отново. Хубавото е, че докато вървеше го правеше що годе динамично и прилично.
Радвам се, че цивилната Астра успя да ме отсрами и въпреки дребните кахъри по нея на газ даде задоволителни времена.
Успях да врътна 2 тигела и на Астрата OPC и с риск да засегна някого - не съм впечатлен от вървенето и. Като поведение на пътя, комфорт и визия е прекрасна, но може би трябва още мъничко да понавървява.
Това последното изречение е само за да дразня fanatic, който побръмча с Корсичката OPC.:-)
Браво на колегите, които взеха участие във всичките надпревари - и за куража, и за желанието и за показаните качества на автомобилите и пилотите. Сигурен съм, че от ръкопляскащите имаше доста, които тайно им завидяха и са се заканили следващия път да не бъдат част от публиката, а по трасето.
Та... УС да почва да мисли по въпроса за някаква бърза двудневка на пистата.
Организацията естествено, че беше перфектна - винаги е такава, когато става въпрос за Христо Стоилов и неговия екип. И... Туй-то.:-)
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 06 юли 2008 - 19:52

 Иван Шопов, на Jul 6 2008, 08:49 PM, каза:

Доволно беше макар, че доста хора си тръгнаха прекалено рано.
Все си мисля, че ако ще има събор трябва да е по-продължителен, по-месояден и напивателен.:-)
Мдам...

И аз съм на същото мнение като колегата Шопов.. :kuku:
Отговори

Дамян снимка Дамян 06 юли 2008 - 20:06

Сега си влизаммммммммммм.

Сори ,че си тръгнах по-рано,но 5 часа път,добре сте си Вие.Хареса ми всичко,само дето изгорях на ръкави :kuku:
Отговори

c20ne снимка c20ne 06 юли 2008 - 20:32

наистина беше много добре,останах доволен,единственото кофти е ,че съм доста роизгорял и май ще спя на закачалката
Отговори

hudson снимка hudson 06 юли 2008 - 20:35

 Дамян, на Jul 6 2008, 09:06 PM, каза:

Хареса ми всичко,само дето изгорях на ръкави :kuku:

Не си само ти :kuku: Аз в лицето съм като индианец :kuku:
Някой да е виждал толкова много опели на едно място?
Публикувано изображение
Отговори

Grand Sport Injection 16V снимка Grand Sport Injection 16V 06 юли 2008 - 20:36

всички изгоряхме но мисля че си заслужаваше. Събора беше перфектен не само като са 1-ви а и попринцип беше на ниво и от към организация и от към участие и от към присъствие. . Събора беше номер 1
Отговори

Жоро снимка Жоро 06 юли 2008 - 20:52

Мога да кажа, че си изкарахме прекрасно, организацията този път беше на ниво имаше даже и химически тоалетни, за разлика от ралито миналия месец. Аз съм недоволен само от две неща. Едното е, че на нас на входа никой не ни даде талонче за OPC Taxi а си платихме билети и второто как може единия от "пилототе" на OPC-то да е с екип на Ферари? Явно много се беше вживял...
Иначе се изкефих максимално и въпреки, че се препекохме и сега чакам да се обеля си изкарах супер, видях хора който не бях виждал от Въча та и по-отдавна...

P.S. Borko дай снимки от Пловдивската колона, видях те да правиш поне 2 клипчета :)
Отговори

shunter снимка shunter 06 юли 2008 - 20:53

преди малко се прибирам и веднага хоп тука да видя отзивите.
мисля че се получи доста добре, а гледката на толкова много опели беше уникална. снимки ще качвам по късно тъй като ми се събират 30 часа без сън и сега съм грохнал (с тоя КООператорски тен дано да мога да спя).
За мое голямо учудване имах късмета да ми изтеглят името и да се повозя на едното :kuku: . Беше невероятно. :kuku:
Отговори

OuT-OF-CoNtRoL снимка OuT-OF-CoNtRoL 06 юли 2008 - 20:55

И аз скоро се прибрах , супер доволно си беше , организацията също беше на ниво ! Малко по-късничко и аз ще кача снимчици :kuku:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg