Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Силов Тунинг

Тунинг

Гостshopa_* 14 януари 2005 - 08:56

А за карбонови брони какво мислите??????????????? :huh:
Отговори

Гостopelfen_* 14 януари 2005 - 10:05

shopa, на Jan 14 2005, 08:56 AM, каза:

А за карбонови брони какво мислите??????????????? :huh:

ОООООООООО :)

Аз карах един джанти карбон и титан!
Минаваш през бордюра трошиш го, и заминаваш :)
Мега леки, и мега скъпи!
Бяха със сменяем борд и бяха 15 ки и техаха по 3 - 4 кила гумата с джантата и то най вече тежеше гумата! От някаква състезателна таратайка бяха. ПАлеха се яко!
МНого ще е скъпо, ужасно скъпо ще бъде!

Иначе казвам еххххххх даааааааа :huh:
Отговори

Гостshopa_* 14 януари 2005 - 12:08

говоря за детаили на добри цени които се правят по оригиналните форми :lol:
Отговори

Vectra_16V снимка Vectra_16V 14 януари 2005 - 14:57

opelfen, на Jan 13 2005, 07:15 AM, каза:

Вектра 16 ти от кой квартал си?

Разсадника-Коньовица. Това второто направо ме е срам да го казвам! :huh:
Между другото автомобилния дизайн ми е голямата мания. От 12-13годишен се занимавам с драскане на скици. Толкова се интересувам от този вид евтин и уникален тунинг, защото за лятото съм избацал няколко скици на моята кукла и мисля да ги осъществя. Промените са само козметични и понеже не знаех за пяната и смолата не съм предвидил нещо по-така, но сега вече....
Отговори

THE_BUTCHER снимка THE_BUTCHER 14 януари 2005 - 15:49

Vectra_16V, на Jan 14 2005, 12:57 PM, каза:

Между другото автомобилния дизайн ми е голямата мания. От 12-13годишен се занимавам с драскане на скици.

Ще се радваме ако ни покажеш някои от скиците си.То това направо си е изкуство,което аз много харесвам.Ако можеш ги сканирй или снимай и ги сложи в раздела за интересните филмчета и картинки...
Отговори

Vectra_16V снимка Vectra_16V 15 януари 2005 - 00:42

Ето това искам да направя с колата си. Но всичко зависи от парите, ако имам късмет с работа, ще я направя. То главно пари ще ми трябват за джантите и ниското окачване. Иначе предната броня и веждата не са голяма инвестиция. Имам я и направена отзад, но ще я постна малко по-нататаък.

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

THE_BUTCHER снимка THE_BUTCHER 15 януари 2005 - 00:46

Найстина много те бива с молива ! :huh: :huh: :huh:
Отговори

Vectra_16V снимка Vectra_16V 15 януари 2005 - 00:55

Мерси много! :huh: Старая се доколкото мога. Мога да постна и 1-2 рисунки на Volvo 460 и Citroen Xantia колите са на двама мой много добри приятели и лятото мисля да ги понаправим малко.
Отговори

sheko снимка sheko 15 януари 2005 - 01:24

Пожелавам ти възможно най-скоро колата ти да стане като тази от скицата..
Доста е приятна.. успех :huh:
Отговори

Гостcold_steel_* 15 януари 2005 - 11:39

И аз ти пожелавам да стане като на рисунката,а после да нарисуваш и двигателя... :D
Отговори

manta снимка manta 15 януари 2005 - 16:47

:huh: :huh: и аз сам голиам фен на рисуването :non: :huh: готини рисунки сте стане супер вектрата :huh:
Отговори

Vectra_16V снимка Vectra_16V 15 януари 2005 - 19:25

Ето как мисля да я правя отзад, като за антикрилото все още не съм постигнал консенсус със себе си. Като черната лента отзад, ще е нещо много яко и ефектно, но искам да е изненада. Само ще кажа, че няма да е цал ламаринен капак, а нещо много по-яко. Снимката е малко кофти и не е довършена.
Да ми мине сесията и да имам малко повече свободно време и ще я довърша, а може и за Астра да предложа нещо. Доста от клубарите имат този модел и предполагам ще предствлява интерес.

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  110_1096.JPG (128,04K)
    Брой изтегляния: 11
Отговори

StunyGT снимка StunyGT 16 януари 2005 - 11:13

Не се сърди но това антикрило отвад ми прилича на пеика. Пробваи с нещо по-раздвижено по замазнено. Успех в начинанието ти. :huh:
Отговори

Vectra_16V снимка Vectra_16V 16 януари 2005 - 11:26

Верно стои като средство за отдих на пенсионери (пейка) , то затова в мен има голям конфликт относно крилото. Ще мина на вариант на нещо като малка лайсна в стил BMW M5 върху оригиналния спойлер, но трябва да го надраскам. Между другото винаги когато пробвам някаква голяма и драстична промяна в дизайна на модела, се е получвало нещо не много красиво. Хората от Рюселсхайм добре са се справили с дизайна. Докато пък малки и едва забележими промени придават доста карасота на колата.
Отговори

vectra снимка vectra 22 януари 2005 - 09:34

aaaaaaaa вектра 16 колко мислиш че ще ти трябват за окачване че и аз искам да си направя по-добро ама нали съм нов и не разбирам абсолютно нищо та кайи ми някакви приблизителни цени!! :huh: а и другото къде бих могъл да си сложа от тези лайсни на капака в стил бмв???тва за което ти каза по-горе! :huh:
Отговори

Vectra_16V снимка Vectra_16V 24 януари 2005 - 19:06

vectra, на Jan 22 2005, 09:34 AM, каза:

aaaaaaaa вектра 16 колко мислиш че ще ти трябват за окачване че и аз искам да си направя по-добро ама нали съм нов и не разбирам абсолютно нищо та кайи ми някакви приблизителни цени!! :huh: а и другото къде бих могъл да си сложа от тези лайсни на капака в стил бмв???тва за което ти каза по-горе! :huh:

Много бхи искал да ти помогна, но за окачването мисля да сложа Sachs амортесьори, щот има вариант да си ги уредя по-тънко. Иначе бих сложил Bilstein мисля, че доста добри ето адрес за цени http://www.heed-auto.com/. Пружини задължително спортни, но за тях като му дойде време ще се допитам до някой клубар. А що се отнася до спойлерчето до сега не съм виждал такова на Вектра и ще отида до Sigi да ги питам да ми измислят нещо.
За окачването като пари горе долу около 400 за амортесьорите и толкова за пружините, а нещата по оптиката няма да ми излезнат кой знае колко предполагам към 150 лв. Още не съм проучил 100% цените, щот парите още не са ми в джоба и да не си правя сметки без кръчмаря. Съжалявам, че не ти бях от полза. Поздрави!
Отговори

vectra снимка vectra 24 януари 2005 - 21:19

ами що да не си ми бил от полза!аз нямах абсолютно никаква представа за цени сега знам че за едно не лошо окачване ще ми трябват около 1000лева! мерси колега
Отговори

Stranger снимка Stranger 25 януари 2005 - 14:47

От 8 януари насам съм направил:
1. Джанти 8x15 ET 25 ,петолъ4ки
2. Спортен филтър zа кутия K&N
3. Волан MOMO Team 28cm.
4. Oка4ване - Зелени пружини H&R(такива при които колкото по ниско пада колата толкова по твърди стават) + Жълти KONI амортисиори ( с регулира6та се твърдина )
5. Такава 6танга която се слага на двата амортисиора.
6. Муzика, но тя подлежи о6те на правене така 4е няма да я пи6а сега.
Предстои да се прави:

1. По 30mm Фланци на zадната ос.
2. Маска на Риегер (от което ве4е се откаzах).
3. Неони
4. Фолио на foliatec
5. Кристални фарове с ангелски о4и.
6. Метални стелки.
7. Претапициране на седалките и салона
8. REMUS!!!(zадължително( това ми е ме4тата ))
9. C20XE + K24( евентуално ) :evil:
Ми това е zа сега пък ако ми стигнат парите може да сложа и спортни седалки или поне един леген Спарко

Поzдрави
Отговори

vectra снимка vectra 25 януари 2005 - 15:19

е ти доста си си пойграл а колко ти излезна цялото окачване с монтажа?ако искащш пусни ми едно лс че и аз искам да си пипна окачването!поздрави
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 25 януари 2005 - 15:20

Stranger :huh:

Kакви пари ти излезнаха пружините? :fire:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg