Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Попитайте за сервиз или магазин във В. Търново в тази тема

Vectra_777 снимка Vectra_777 18 ноември 2007 - 22:57

Автостъкла - Знам само 1 място ТАВРИЯТА намира се на входа на Търново от към София .... точно под Пежо - БАГИРАТА :unsure:
Отговори

marcelo снимка marcelo 18 ноември 2007 - 23:10

Цитат

5.Горна Оряховица - КАЛТИНЕЦ !!! /не се препоръчва /

какво имаш предвид :unsure:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 19 ноември 2007 - 12:53

 marcelo, на Nov 18 2007, 11:10 PM, каза:

Цитат

5.Горна Оряховица - КАЛТИНЕЦ !!! /не се препоръчва /

какво имаш предвид :unsure:

Базик , много цигани там ако идеш си тарсиш нещо за колата докато слезеш и се обарнеш и оставаш без кола !!! :drive: :blink: :blink:
Отговори

wazzz снимка wazzz 21 ноември 2007 - 19:30

Здравейте, колеги ;)

Малко оф-топик ще пусна сигурно, за което се извинявам, ама съм много на зор и не знам в кой друг раздел да напиша... ИЗЧЕЗНА СЪВСЕМ ПАРНОТО!!! От Враца съм, а сега съм в Търново и нямам една отвертка даже... :( Кажете кой тука във вашия град може да погледне колата, да види какво може да се направи по въпроса, че умрях от студ, не се търпи направо... бзззз...... Всичко, което ми минава през ума, че може да се повреди ми се струва ОК :drive: Дайте съвет моля ви :unsure:

Поздрави!
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 22 ноември 2007 - 03:08

 wazzz, на Nov 21 2007, 07:30 PM, каза:

Здравейте, колеги ;)

Малко оф-топик ще пусна сигурно, за което се извинявам, ама съм много на зор и не знам в кой друг раздел да напиша... ИЗЧЕЗНА СЪВСЕМ ПАРНОТО!!! От Враца съм, а сега съм в Търново и нямам една отвертка даже... :( Кажете кой тука във вашия град може да погледне колата, да види какво може да се направи по въпроса, че умрях от студ, не се търпи направо... бзззз...... Всичко, което ми минава през ума, че може да се повреди ми се струва ОК :unsure: Дайте съвет моля ви :drive:

Поздрави!


Ами то може да е малко късно ама чак сега видях за проблема ти. Ами можеш да отидеш в сервизите над КАТ, и на СБА-то или по добрия за мен вариант в сервиза на опел в търново. Незнам каде се намираш и до колко познаваш търново затова няма да ти обяснявм как да стигнеш до тези места, просто питаи минувачи. Успех!!! :blink:
Отговори

SenS` снимка SenS` 22 ноември 2007 - 18:10

Да питам някои знае ли каде продават вежди...Става вапрос за опел вектра ако има някво значение :unsure:
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 22 ноември 2007 - 23:11

 SenS`, на Nov 22 2007, 06:10 PM, каза:

Да питам някои знае ли каде продават вежди...Става вапрос за опел вектра ако има някво значение :thu:




Бачкам в магаэин эа авточасти , акож искаш ела на АВТОМАРКЕТ ( Teoната отляво ) на ново имаме почти всичко външно эа OPEL , НО само по заявка....най - много 5 дена да чакаш :)
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 23 ноември 2007 - 00:09

Ам нещо така тунинг имате ли или не ? ! ?
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 23 ноември 2007 - 11:01

 Vectra_777, на Nov 23 2007, 12:09 AM, каза:

Ам нещо така тунинг имате ли или не ? ! ?



Тунинг мунинг не ;) вари на Автостил .. там би тряяяло да има разни тунигн работи :)
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 23 ноември 2007 - 13:41

Не питах за биташки туннинг - хахахахахаха :thu:
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 23 ноември 2007 - 14:07

че ти оригинален няма да намериш в Търново никаде :) дори и на Чумака мога да ти кажа, че са пак турски някои ... оригинални само от www.ebay.com един мой чоек си поръча от там Angel Eyes и са доста добри..
Отговори

D3NiS снимка D3NiS 23 ноември 2007 - 14:37

...относно магазините за разервни части в КОСЕР може да се намери почти всичко и то с добро качество, съдейки по фирмите, от които внасят :o (аз им организирам част от транспорта на частите от чужбина :thu: )

П.С. незнам Авротрейд дали имат магазин в В. Търново, но и там има доста широка гама качествени консумативи
И НЕЗАБРАВЯЙТЕ ДА ПРОВЕРИТЕ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ ДАЛИ Е НАДЕЖДЕН!!
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 23 ноември 2007 - 18:50

 D3NiS, на Nov 23 2007, 01:37 PM, каза:

...относно магазините за разервни части в КОСЕР може да се намери почти всичко и то с добро качество, съдейки по фирмите, от които внасят :thu: (аз им организирам част от транспорта на частите от чужбина :o )

П.С. незнам Авротрейд дали имат магазин в В. Търново, но и там има доста широка гама качествени консумативи
И НЕЗАБРАВЯЙТЕ ДА ПРОВЕРИТЕ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ ДАЛИ Е НАДЕЖДЕН!!



Мндаааа КОСЕР са доста добри !!! Имат много части за всякви коли... Аз винаги бягам при тях да си търся нещо ако ми трябва.
Освен КОСЕР има и EURO 07 който е надежден ... !!! :o
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 23 ноември 2007 - 19:10

Извинявам че се включвам малко късно.. Та за парното имаш 2 варианта.. Едното се е откачило жилото от врътката за парното, другия вариант ти се е прецакало радиаторчето за парното.. Пиши на ЛС за повече ако неможеш да решиш проблема! :thu:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 24 ноември 2007 - 01:25

Па и да не се оправи колега има раздел ПРОДАВАМ .... на части :thu:
Отговори

wazzz снимка wazzz 25 ноември 2007 - 01:26

хахах да бе... и аз това си мислех точно :thu: :)
явно тва радиаторче се е задръстило... то на тия години се е задръстила вече цялата кола, камо ли тва... тая седмица ще карам на студено, петък се прибирам вкъщи и разколачвам половината вектра и те така :) утре ще дойда да ви видя и ще говорим...(нали ще се събирате?)

Благодаря на всички за оказаното съдействие! :o
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 26 ноември 2007 - 23:46

Имам въпросче!!! когато си купя спортен филтър и му направя въдоховод на капака няма ли да му пречи ако вали, нали все пак има дни които вали и да не вземе като се намокри да ми дава проблем. има ли някакъв начин да се избегне това??? :thu:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 27 ноември 2007 - 13:36

Защо пък да си усираш капака!? Сложи само филтъра и карай :o Ако искаш пак толкова въздуховод сложи си имитация :thu:
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 27 ноември 2007 - 15:04

:thu: То не е проблем да сложа имитация ама работата е там че аз не искам имитационни глупости по тигарчето. слагам само работи които ми вършат няква работа или въобще не ги слагам :o
Отговори

sonic снимка sonic 27 ноември 2007 - 15:23

 didopulov, на Nov 5 2007, 05:04 PM, каза:

Колеги от Велико Търново къжете ми магазин за аксесоари искам да си купя фарове за вектра б феислифт и някви кристални стопове може и прагове да си харесам

виж тук http://www.bgtuning.com/catalog/index.php?...1dd35e0350b70f7
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg