Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Силов Тунинг

2.0TFSI vs. C20LET

sheko снимка sheko 18 март 2007 - 15:10

Прав си изглежда съм се подвел :2angry1: :col01cop: и бая хора съм заблудил :fart2:
Отговори

niikoo_1 снимка niikoo_1 18 март 2007 - 15:16

sheko, на Mar 18 2007, 03:10 PM, каза:

Прав си изглежда съм се подвел  :2angry1:  :col01cop: и бая хора съм заблудил  :fart2:
 


Нищо ще чершиш по бира на :col01cop:
Отговори

SonnyBlack снимка SonnyBlack 18 март 2007 - 15:17

И да е по бърза М5-цата на 400м какво от това бе брат???Самият факт че споменава в едно изречение ОПЦ-то с М-повер и АМГ говори сам по себе си :col01cop:
Да не говорим че това не единственото знаечение на израза флат оут но да кажем че ти си прав :col01cop: Съвсем се отклонихме от темата но това защото спориш за глупости и по глупав начин :col01cop:
Отговори

niikoo_1 снимка niikoo_1 18 март 2007 - 17:35

werz, на Mar 18 2007, 04:28 PM, каза:

Вдигам 270 по километраж,та и повече,но не мога да поддържам тази скорост-максималната ми скорост е между  250 и 260 по километраж-говорим за съвсем равен път и 5мин поддържане.То Джереми си каза за Вектрата ОПЦ-катастрофално несъответствие на шаси и двигател.Казано честно като си купувах колата имаше 3 оферти-Шкода,Астра и Меган и Сааб 9-3 дизел.Мегана беше най-добрата кола,с най-доброто оборудване и това ,че не я взех ,вероятно се дължеше на предрасъдици.Та това е единственото нещо,за което мога да съжалявам при избора си
 



Нали знаеш, че в показанията на километража и реалните километри винаги ма разминаване и това разминава е право пропорционално на скоростта.
Отговори

p0ckata снимка p0ckata 18 март 2007 - 18:36

Последно време взеха да се въдят много теми сичките сравняват нещоси с опелите
Абе гъзлиовци върете си у форумите и си обсъждайте глупостите там ЗНАМЕ ЧЕ СИЧКО РАЗЛИЧНО ОТ ОПЕЛ ЗА ВАС ВЪРВИ ПОВЕЧЕ еми мислете си и стойте неуки. Бактиса ми вече чесно казано да еба секи разбиращ седнал прочел и много знае :crazy: като седниш и си го напраиш сам като повечето колеги от форума а не да отидеш и да си купиш нов модел и кой съм аз. Дразниш са щотот твойта не върви колкото КАКТО КАЗАХА дъртите кошници от 91г. вървят повече ми така ще е хората не праят рали коли да ги продават за градсски условия сам трябва да си я направиш аре затваряите сяква такава тема щот както казах БАКТИСАХ ВА СИЧКИТЕ РАЗБИРАЧИ :col01cop:
Отговори

niikoo_1 снимка niikoo_1 18 март 2007 - 18:55

p0ckata, на Mar 18 2007, 06:36 PM, каза:

Последно време взеха да се въдят много теми сичките сравняват нещоси с опелите
Абе гъзлиовци върете си у форумите и си обсъждайте глупостите там ЗНАМЕ ЧЕ СИЧКО РАЗЛИЧНО ОТ ОПЕЛ ЗА ВАС ВЪРВИ ПОВЕЧЕ еми мислете си и стойте неуки. Бактиса ми вече чесно казано да еба секи разбиращ седнал прочел и много знае  :crazy: като седниш и си го напраиш сам като повечето колеги от форума а не да отидеш и да си купиш нов модел и кой съм аз. Дразниш са щотот твойта не върви колкото КАКТО КАЗАХА дъртите кошници от 91г. вървят повече ми така ще е хората не праят рали коли да ги продават за градсски условия сам трябва да си я направиш аре  затваряите сяква такава тема щот както казах БАКТИСАХ ВА СИЧКИТЕ РАЗБИРАЧИ  :col01cop:
 


Батко що се нервиш, никой не е казал нищо лошо, а и целта на темата е да се сравнят 2.0Турбо моторите на двата концерна и автомобилте, в които се поставят.

Ти ако няма какво да кажеш аргументирано с факти не е нужно да се пускаш безсмислени и злобни постове.

Никъде не съм прочел някой да се самоизтъква с това, че си е купил нова кола или нещо подобно, а и това не ти дава право да злобееш така. :col01cop:

И другия път напиши нещо по темата, което да е свързано с 2.0литра турбо мотор или с някой горещ хечбек.
Отговори

p0ckata снимка p0ckata 18 март 2007 - 19:00

Какво да ти напиша след като сичко е написано още в първите постове колкото и повече постове да има тфа ТФСИ или кот е там няма да тръгне по бързо от ЛЕТ

Бактиса ми във форум за олели да се включват некви си голфаджии и незнам си кви да си пускат темите за размисъл що голфа или бмв-то няма да литне кат орела
Отговори

sheko снимка sheko 19 март 2007 - 00:45

saxo, на Mar 18 2007, 06:02 PM, каза:

sheko, на Mar 18 2007, 03:10 PM, каза:

Прав си изглежда съм се подвел  :2angry1:  :col01cop: и бая хора съм заблудил  :fart2:
 


Ми не бе мен, ти просто си ебати сектанта
:asshole:
 

Дизел сектанта да мълчи :col01cop:
Отговори

PiMPi снимка PiMPi 19 март 2007 - 01:05

Малко ОФФ ама някой може ли да ме светне C20XE това 2.0 16V ли е или C20LET това 2.0 с турбо или е и ако не кое какво е, че нещо съм мнооого бос по въпроса ? Ааа и кое е по-доброто от тези двете(ако се съди по постовете трябва да е ЛЕТ ама да не се излагам са :col01cop: ) ?
Отговори

Race`` снимка Race`` 19 март 2007 - 02:06

PiMPi, на Mar 19 2007, 01:05 AM, каза:

Малко ОФФ ама някой може ли да ме светне C20XE това 2.0 16V ли е или C20LET това 2.0 с турбо или е и ако не кое какво е, че нещо съм мнооого бос по въпроса ? Ааа и кое е по-доброто от тези двете(ако се съди по постовете трябва да е ЛЕТ ама да не се излагам са  :col01cop: ) ?
 

Ами колега С20ХЕ е 150 коня и е 2,0 16в , но има и Екотек мотор , който е 136к.с. и е пак 2,0 16в.! С20ЛЕТ си е 2,0 16в турбо излиза началото на 90-те години и е 204к.с. :col01cop: Ако питаш мен С20ЛЕТ е мотора , ако ти трябва вървяща кола! :col01cop:
Отговори

peponio снимка peponio 19 март 2007 - 02:42

някой колеги прекаляват със сектанското си отношение :2angry1: момчетата от фауве отбора се държат колегиално и не е нужно да се заяждате с тях ...особенно с WERZ :col01cop: ще е интересна гонката с Жоро след караулката :b070:
Отговори

хари снимка хари 19 март 2007 - 12:58

Р риск да бъда оплют от всички пиша следното за съжаление Голф 5 ГТИ 200 к.с. е по -добър от Астра Н - ОПЦ 200 к.с. Астрата изостава съвсем малко в техн. характеристики, но като става дума за стабилност в завои и спирачки е ниво под Голфа. Големи надежди имах като представяха Астра Н, че ще разбием Голфа, но едва достигнахме нивото на Голф 4.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 март 2007 - 14:08

хари, на Mar 19 2007, 12:58 PM, каза:

Р риск да бъда оплют от всички пиша следното за съжаление Голф 5 ГТИ 200 к.с. е по -добър от Астра Н - ОПЦ 200 к.с. Астрата изостава съвсем малко в техн. характеристики, но като става дума за стабилност в завои и спирачки е ниво под Голфа. Големи надежди имах като представяха Астра Н, че ще разбием Голфа, но едва достигнахме нивото на Голф 4.
 

И това го разбра чрез???
Отговори

fanatic снимка fanatic 19 март 2007 - 14:16

sheko, на Mar 18 2007, 02:42 PM, каза:

Ти обаче си тъпчеш на едно място. Казах ти че Вектра ОПЦ е по-бърза на 400м от БМВ М5. Не на максимална скорост или на нещо друго а именно на 400м 1/4 мили! ето го и линка
В клипечето Джеръми Кларксън казва как вектрата е по-бърза от новото М5 и Е класа АМГ на 400м! Ще потърся и самото клипче на вектра опц с/у бмв М5
http://www.youtube.c...h?v=nGQ0Z-Xp2mQ
Ами сега?  :nau:  :ole:  :gif1:  :3:
 


Дублажа на руски изкърти всички мифки и удави всички коне в реката.
Отговори

Оги снимка Оги 19 март 2007 - 15:42

niikoo_1, на Mar 18 2007, 06:35 PM, каза:

Нали знаеш, че в показанията на километража и реалните километри винаги ма разминаване и това разминава е право пропорционално на скоростта.
 


Туй що така ? Според мен начина на отчитане на скороста на новите коли (визирам Октавията) е доста прецизен :nau:
Отговори

TurboManiak снимка TurboManiak 19 март 2007 - 16:26

Нищо прецизно няма в нито един километраж. Няма как да е прецизен освен ако не е с ГПС вързан. Винаги лъже в посока нагоре (просто щото е по-добре да лъже нагоре вместо надолу) ... най малко съм измервал на Вектра Б (от опелите) лъже с 4км/ч при 100км/ч. Може би си има причина за това. Налягането на гумите внася грешка, също така и големината на грайфера изменя пряко диаметъра (обиколката) на гумата.
Отговори

SonnyBlack снимка SonnyBlack 19 март 2007 - 18:16

:nau: Vauxhall VXR/Astra OPC

Така,тук пускам един линк за ВАГ фенчетата както и за Рено феновете :b010:

В това видео ще видите пълен коментар за Астрата както "+"-ове така и "-"-и ,но идеята ми в пост-а е да се средоточите на 06:02 мин и да цъкнете пауза :3:
Отговори

Race`` снимка Race`` 19 март 2007 - 20:05

SonnyBlack, на Mar 19 2007, 06:16 PM, каза:

:nau: Vauxhall VXR/Astra OPC

Така,тук пускам един линк за ВАГ фенчетата както и за Рено феновете  :b010:

В това видео ще видите пълен коментар за Астрата както "+"-ове така и "-"-и ,но идеята ми в пост-а е да се средоточите на 06:02 мин и да цъкнете пауза  :3:
 

хахахахха :3:
Професора дето даде компетентното мнение по горе май го е сънувал! :3:
Отговори

Karaibrahim снимка Karaibrahim 20 март 2007 - 01:33

SonnyBlack, на Mar 19 2007, 07:16 PM, каза:

:3: Vauxhall VXR/Astra OPC

Така,тук пускам един линк за ВАГ фенчетата както и за Рено феновете  :b010:

В това видео ще видите пълен коментар за Астрата както "+"-ове така и "-"-и ,но идеята ми в пост-а е да се средоточите на 06:02 мин и да цъкнете пауза  :3:
 


Бате, само на мен ли така ми се причу и привидя или в това клипче чичо Джереми и чичо Стиг много ясно показаха, че колата има странни начини за завиване? :nau:

Не ме разбирай погрешно - фен съм на ОПЦ-то, ама ти си спуснал пердето и не виждаш друго...
Отговори

SonnyBlack снимка SonnyBlack 20 март 2007 - 03:09

Karaibrahim, на Mar 20 2007, 01:33 AM, каза:

SonnyBlack, на Mar 19 2007, 07:16 PM, каза:

:3: Vauxhall VXR/Astra OPC

Така,тук пускам един линк за ВАГ фенчетата както и за Рено феновете  :b010:

В това видео ще видите пълен коментар за Астрата както "+"-ове така и "-"-и ,но идеята ми в пост-а е да се средоточите на 06:02 мин и да цъкнете пауза  :3:
 


Бате, само на мен ли така ми се причу и привидя или в това клипче чичо Джереми и чичо Стиг много ясно показаха, че колата има странни начини за завиване? :3:

Не ме разбирай погрешно - фен съм на ОПЦ-то, ама ти си спуснал пердето и не виждаш друго...
 



Споко бе брат :3: ,просто исках да покажа че някой неща изглеждат по съвсем различен начин от този който някой хора си мислят!Аз принципно съм Алфист и бих предпочел някое ГТА пред ОПЦ-то но те са по-скъпички.Също така м/у Рено-то и Астрата бих се почудил!

Другото което е че не можеш да кажеш на черното-бяло,видя каде седеше R32-ката след като Астрата очевидно не се справяше с завойте не мога да си представя с голф-а как ще е :3: :nau: :3:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg